Житель Ковельщини відмовився служити у війську і уник за це покарання

15 Квітня 2019, 14:05
Житель Ковельщини відмовився служити у війську і уник за це покарання 4503
Житель Ковельщини відмовився служити у війську і уник за це покарання

Обвинуваченого у відмові йти на строкову військову службу суд звільнив від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

На лаві підсудних за ухилення від призову на строкову військову службу опинився житель Ковельського району Олександр Кабак, проти якого 15 січня 2019 року поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 335 КК України.

Згідно обвинувального акту, з 15 березня 2012 року він перебуває на обліку в Ковельському об’єднаному міському військовому комісаріаті. У листопаді 2018 року пройшов військово-лікарську комісію, відповідно до рішення якої визнаний придатним до військової служби.

14 листопада 2018 року об 11-й годині молодому чоловікові було вручено повістку про необхідність прибуття 19 листопада до призовної дільниці міського комісаріату з метою направлення на збірний пункт Волинського обласного військового комісаріату в складі військової команди, для подальшої відправки на строкову військову службу в Збройні Сили України. Однак на дільницю він не прибув.

У ході підготовчого судового засідання обвинувачений звернувся до Ковельського міськрайонного суду з клопотанням про звільнення його від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям, оскільки він «вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, щиро розкаявся у вчиненому, активно сприяв розкриттю злочину».

Головуючий по справі суддя В’ячеслав Лесик ухвалив звільнити Олександра Кабака від кримінальної відповідальності, а саме провадження закрити.

Санкція статті 335 КК України (Ухилення від призову на строкову військову службу) передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Читайте такожКандидат у президенти Володимир Зеленський проігнорував чотири повістки, – Міноборони

Коментарі
15 Квітня 2019, 17:46
Наркоман зеленський також відмовився служити у війську і уник за це покарання...
15 Квітня 2019, 17:47
Сам ти наркоман.
15 Квітня 2019, 17:58
Якби був наркоманом, то б також не служив, як і твій клоун...
15 Квітня 2019, 19:42
Якщо віра забороняє брати зброю в руки, то не беріть!
15 Квітня 2019, 21:32
При моей власти..не было такого бардака..
15 Квітня 2019, 21:57
При владі твого проффесора увесь бардак і розпочався...
15 Квітня 2019, 22:07
Та ні, такого бардаку, як зараз в Україні, ніколи не було.
16 Квітня 2019, 00:20
Через таких, як ти і твій наркозалежний клоун, які ні працювати, ні служити не хочуть...
16 Квітня 2019, 00:52
Ну єто типа<br/>Какай нахир клоун<br/>Без пяти пасадова асоьа<br/>Ну типа призедент или презедент<br/>Всех урою
16 Квітня 2019, 02:28
Сектанти завербували у свою секту і Пастор ПЄтруха вже дав йому послушаніє
16 Квітня 2019, 02:29
А МЕНЕ З КОЛЬОЮ ХАМСОЮ НІХТО ДО ВІЙСЬКА НЕ ЗАПРОШУЄ
16 Квітня 2019, 02:36
А МИ ЗАКОСИЛИ -ШТУКА В КОНВЕРТІ ВОЄНКОМУ І БІЛИЙ КВИТОК
16 Квітня 2019, 02:37
Наші віруючі до війська не ходять -тільки на богослужіння
16 Квітня 2019, 03:46
А зачем нам армия ? Томос. Дупа.Вера есть, ума не нужно.
16 Квітня 2019, 11:00
Армия РФ -в рейтингах МВО занимает второе место после США<br/>Розумеется вытягивает за счет ядерного потенциала<br/>Армии Украины -до 2017 скажем так не присуствовало<br/>На сегоднешний день почетное 20-22 место<br/>ЭТО очень серьезно<br/>Армия СССР на 1941 год по количеству личного состава танков артилерии в разы превосходила<br/>вермахт<br/>в районе Ковеля была сосредоточена самая большая в мире танковая группировка<br/>На сентябрь месяц три миллиона плененных примерно миллион убитых -бдестящая Победа<br/>не так ли<br/>Весь мир был удивлен-когда Армия Украины дала достойный и реальный отпор агрессору РФ<br/>Но Армия не умеет воевать с предателями национальных интересов-без патриотической <br/>поддержки она обречена<br/>А поддержка с каждым днем ослабевает<br/>СЛАВА УКРАИНЕ <br/>СЛАВА ЕЕ ГЕРОЯМ
16 Квітня 2019, 14:57
Много идиотов вижу в коментариях...<br/>Тулят свое богно...славаУкраине и прочее лайно
16 Квітня 2019, 16:12
Та який ти жидобандерівець. Просто підар.
16 Квітня 2019, 17:25
&quot; ...Головуючий по справі суддя В’ячеслав Лесик ухвалив звільнити Олександра Кабака від кримінальної відповідальності, а саме провадження закрити....&quot;&quot; Цього суддю , за таке рішення потрібно звільнити і проти нього порушити кримінальну справу !!! Це зрадник інтересів держави Україна , який своєю службовою бездіяльністю рушить устої держави і сприяє злочинності і корупції ... ГАНЬБА ..!!!