Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Для ковельських школярів відбувся квест «Подорож до міста залізничників»
Для ковельських школярів відбувся квест «Подорож до міста залізничників»

Для ковельських школярів відбувся квест «Подорож до міста залізничників»

11:20 17.04.2019
875

Львівська магістраль організувала для школярів Ковеля «Подорож до міста залізничників».

Про це повідомляється на сторінці Львівської залізниці у Facebook.

15 квітня відбулася незвична подія на вокзалі та станції у Ковелі. Тут залізничники Львівської регіональної філії спільно з працівниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості та за сприяння управління освіти виконкому Ковельської міської ради влаштували профорієнтаційний квест для школярів під назвою «Подорож до міста залізничників». Захід відбувся у рамках співпраці Львівської залізниці з регіональними службами зайнятості щодо організації та проведення профорієнтаційної роботи.

Участь у спортивно-інтелектуальній грі взяли учні 7-8 класів із п'яти місцевих шкіл. Організатори ознайомили дітей зі завданнями квесту, а також нагадали правила безпеки на залізничному транспорті, що стали невід’ємною умовою успішного виконання ігрових завдань.

Під час гри діти побували на кількох «станціях» квесту. Зокрема на станції «Історична» учасники малювали емблему магістралі, на станції «Професії на залізниці» школярі розгадували однойменний кросворд, на станції «Мій квиток» юні пасажири брали та повертали залізничні квитки, а на станції «Довідка» учні дізнавалися, як дістатися поїздом у визначений день із Ковеля до Ворохти і зворотно.

Після завершення змагань відбулася екскурсія станцією «Ковель». Окрім, нових знань, чудових вражень та гарного настрою, усі учасники гри отримали нагороди від організаторів.

Загрузка...
Коментарі

Ковельчанин

17:47 17.04.2019

Дуже гарна стаття, але профорієнтаційний квест для школярів був організований, спланований та проведений Ковельським міськрайонним центром зайнятості!!! А проведений на території вокзалу спільно з Львівською залізницею. Тому недоцільно писати, що "Львівська магістраль організувала для школярів ковеля"Подорож до міста залізничників". Зверніть, будь ласка, увагу!

111

13:32 18.04.2019

Просто стаття - замовна, а значить Львівська магістраль.
Як правило, "наші журналісти" правдою і об'єктивністю у своїх статтях не переймаються!

останньому

13:44 18.04.2019

дякуй що твій недолугий коментар на сайті не видалили

Ковельчанину

13:52 18.04.2019

Львівська магістраль організувала В СЕБЕ, але провела РАЗОМ з працівниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості та за сприяння управління освіти виконкому Ковельської міської ради. І запитання до "111": якщо пишеш, що стаття "замовна", то напиши, хто її "замовив"? Львівська залізниця сама себе замовила? Бо статтю передруковано з Фейсбуку.

21 жовтня
Вчора
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин