Коли паплюжать «кіндерівську владу», то затоптують місто в цілому, – Віра Федосюк

17 Квітня 2019, 12:06
Віра Федосюк 4037
Віра Федосюк

Секретар Ковельської міської ради дуже емоційно відреагувала на слова депутатки, яка у розмові з заступником міністра розповіла, «що у нас в місті робиться».

Видання Район.Ковель днями повідомляло, що депутатка Ковельської міської ради Галина Стасюк, яка працює на залізниці провідницею, у дорозі з Києва до Ковеля спілкувалася із заступником міністра у справах ветеранів Олександром Терещенком. Фраза Галини Миколаївни в публікації: «Я йому розповіла, що у нас в місті робиться, про АТОвця Андрія Луцика, якому кіндерська влада відмовила у допомозі» вкрай обурила секретаря міської ради Віру Федосюк.

«Дуже прикро, коли депутати міської ради не працюють на імідж міста, а навпаки, роблять усе, аби ми втратили й те, що маємо. Паплюживжи «кіндерівську владу» – затоптують місто в цілому, бо хто з інвесторів прийде в те місто, де нестабільна рада та влада, де кожен внесок в інфраструктуру сприймається, як хабар чи вигода когось, де за хороші справи маєш негативну славу на усю країну і не тільки? Думайте, перш ніж зробити необдумані вчинки!», – написала Віра Іванівна на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Секретар Ковельської міськради порівняла депутата з мавпою

Коментарі
17 Квітня 2019, 15:33
Ще токого Ковеля занеддбаного, грязного, з кучою псів бездомних , мусору поколіна давно не було .Влада міста не кладіть гроші в кармани , робіть город чистішим .
17 Квітня 2019, 15:50
А давайте переіменуєм місто в Кіндерленд!
17 Квітня 2019, 15:59
На фотознімку зображено зливний бачок.
17 Квітня 2019, 16:09
Прикро коли провладна секритарка не розуміє , що ставши НЕБОЖИТЕЛЯМИ і не звертаючи уваги на депутатів та інших мешканців міста - проблемних питаннь не зменшується а навпаки . От інколи це і доходить до кабміну , В.Р. чи до таких персон як ЮВТ. після таких інцидентів і виникають дилеми . Прикро також те що Кіндер..манда свою неспроможність , недолугість , невміння перекладають на інших людей . Можливо у вас не достатньо важілів впливу на ситуацію в місті ? Чи всетаки Стасюк переконливіша , а можливо іще й права!
17 Квітня 2019, 16:31
Что за народ в Украине.....все лиш бы скакать..орать...рты раскрывать....Украинцы..когда работать начнете ?
17 Квітня 2019, 17:17
Ніхто не став небожителями<br/>Хоча з такими жителями певно порою краще булоб на небесах<br/>Пане місцянину пройдіться містом -подивіться на зупинки завалені окурками запльовані захаркані<br/>послухвйте мат ковельських напіналиганих зранечку джентльменів<br/>Зайдіть в парк на дитячі майданчики засрані зранку собаками -яких без намордників вигулюють не<br/>Путін з Порошенком і навіть не КІНДЕР З ФЕДОСЮЧКОЮ<br/>Зробиш зауваження -затравлять<br/>Перезимували в теплому освітленому місті з водою з газом-що ВАМ не вистачає<br/>Скажу -здорового глузду і ще безумовно багато чого<br/>Але нічого СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ не загорами<br/>ДАТА - 22 КВІТНЯ ВІХІДНИЙ ДЕНЬ ВСЕУКРАІНСЬКОГО ЩАСТЯ<br/>Довгих Вам Років
17 Квітня 2019, 18:02
Згідний з ковельчанином, народ опустився до ручки. Працювати не хочуть і всяка влада ім не добра.А на себе зі сторони подивіться, які ви така і влада.Ви самі з себе будете скоро реготати.
17 Квітня 2019, 18:31
До чого тут одне до іншого? Стасюк оббріхує, що не допомогли Луцику. Він сам підтвердив, що слова Стасюк є брехливі. Що тут ще говорити? Бо йому допомагали.
17 Квітня 2019, 20:41
Коли ваш Мавп вже здохне
17 Квітня 2019, 21:39
Тобі з ольгіно видніше...
17 Квітня 2019, 21:56
Стасюк-переоберем. На роботі з пасажирами пліткує...
17 Квітня 2019, 23:05
Плєсєнь, як ви мені надоїли. Але таких тупорилих я більше ніде не знайду. Так що я ще трохи покраду. Готовтеся, скоро знову мене вибирати.
18 Квітня 2019, 01:46
Не потрібно було мутити з 5000 доларів від гр.К ! Тоді ніхто і не паплюжив би вашу кіндервладу.
18 Квітня 2019, 02:46
Ревізор їде у міську раду,Олег Кіндер на кровні купив мерседес третій , квартирки, хати а як тяжко буде розлучатись ,не воруй ато посодят.
18 Квітня 2019, 02:46
Ревізор їде у міську раду,Олег Кіндер на кровні купив мерседес третій , квартирки, хати а як тяжко буде розлучатись ,не воруй ато посодят.
18 Квітня 2019, 02:46
Ревізор їде у міську раду,Олег Кіндер на кровні купив мерседес третій , квартирки, хати а як тяжко буде розлучатись ,не воруй ато посодят.
18 Квітня 2019, 09:40
Слідкуйте за базаром мудаки, Ковель моє місто і воно найкраще.
18 Квітня 2019, 12:28
тебе за що судили у Ковелі?
18 Квітня 2019, 19:47
Довго ще ця кляча кіндерська буде свій рот відкривати
21 Квітня 2019, 15:15
Ти Кіндерсюрприз.