Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Петро Порошенко
Петро Порошенко

«Я поважаю вибір тих, хто підтримав мого опонента», – Порошенко записав звернення до українців. ВІДЕО

09:55 19.04.2019
1101

Президент України та кандидат у Президенти Петро Порошенко звернувся до українців.

Звернення Глава держави записав 18 квітня. У ньому Порошенко вибачився за свої невдачі і наголосив, що п’ятирічне президентство – це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді.

Текст звернення подаємо дослівно.

«Дорогі українці! Звертаюся до вас як Президент напередодні дуже важливої події, яка станеться 21 квітня. Ми разом пройшли непростий шлях. Насамперед згадаю про те, що не вийшло і чим я сам незадоволений… І за що щиро ще раз прошу пробачення. Найбільше болить те, що не вдалося завершити війну – бо ключ від миру не в наших руках. Прикро, що мільйони людей живуть у бідності. І ми ще не подолали усіх наслідків кризи, яку спричинила російська агресія.


Ми не достатньо просунулися у боротьбі з корупцією. Але політика це мистецтво можливого. І якщо навіть вірити у те, що Президент може все, то він не може все одразу. А не помиляється лише той, хто нічого не робить. Я особисто припустився багатьох тактичних прорахунків. Але впевнений, що не схибив у питаннях державницької стратегії.


Наші головні здобутки: армія, Угода про асоціацію з Євросоюзом, безвіз, і міжнародна коаліція на підтримку України, і режим санкцій, який послаблює Росію, стримує її агресію, Томос, децентралізація. І за все це я хотів би подякувати саме вам. Бо нічого з того не зміг би зробити, якби мене не надихала ваша підтримка.

За п’ять років Путін не досяг жодної своєї стратегічної цілі щодо України. Намагався атакувати нас з фронту і підірвати з тилу. Нічого у нього не вийшло. Він прагне реваншу. Він не відмовився від планів знищити Україну, позбавити нас незалежності та розмити нашу національну ідентичність.

Перше, що він ставить собі за мету – негайно зупинити наш рух до Євросоюзу та НАТО як системи колективної безпеки. Вона Росії не по зубах, а нас - нас вона надійно захистить. Кремль докладе чималих зусиль до формування лояльної до Москви більшості. Це – за результатами парламентських виборів. А вже зараз Путін розраховує на слабкого, непідготовленого, некомпетентного новачка на посаді Президента України… Якого легко переграє і на безпековому, і на дипломатичному, і на політичному фронтах.

Україні потрібен лідер, який здатен протистояти Путіну і зривати його хижі плани щодо нашої країни. Україні потрібен Верховний Головнокомандувач, спроможний організувати сильну армію, міцну оборону - і на цій основі досягти миру. Україні потрібен керівник зовнішньополітичної сфери, зрозумілий світовим лідерам. Який говорить з ними однією мовою. І який розбирається в хитросплетіннях світової дипломатії. Україні потрібен Президент, який забезпечить незворотність європейського та євроатлантичного курсу.

Я поважаю вибір тих, хто підтримав мого опонента. Цей вибір свідчить, що у суспільстві є потужний запит на оновлення всієї політичної еліти. Його не можна ігнорувати. Восени – парламентські вибори. І вони дають навіть не шанс, а реальну можливість перемагати, формувати коаліцію та заходити в Уряд. Там – ключі до всіх необхідних змін. І саме так можна розпочати свій реальний шлях в політику.

Але дуже й дуже ризиковано експериментувати з посадою Президента та Верховного Головнокомандувача. Це ж не жарти: йдеться про безпеку країни та безпеку кожного з нас. В програмі мого опонента нема жодного слова про Євросоюз. То ж мене не дивує, що за нього агітує Москва: від Жириновського та Зюганова до нашої еміграції на чолі з Азаровим, яка вже спакувала валізи для повернення в Україну. Як і група олігархів-втікачів.

План одного із них у разі перемоги Зеленського – повернути собі Приватбанк. Як бачите їм не терпиться, вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. Подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонів клієнтів, а країні в цілому – дефолтом та новою економічною кризою. Тому Уряд і Національний банк правильно роблять, що оскаржують це рішення.

А незабаром реваншисти планують скасувати люстрацію і електронне декларування для державних службовців. Дорогі українці! П’ятирічне президентство -–це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, коли вже стало не смішно. І не фільм жахів, який легко зупинити, якщо вже зовсім страшно.

Країна сьогодні на роздоріжжі. Або ми впевнено продовжуємо рух до Європейського Союзу та НАТО, або настає реванш. Це не буде різкий поворот одразу. Це буде попервах малопомітне, повзуче, але впевнене повернення в сферу російського впливу.

Я знаю, як багато у вас до мене претензій. Я знаю, як важко кожному з вас пробачити мені мої помилки і повірити мені ще раз. Це моя провина. Так, я не ідеальний. Але я впевнений, що ми не маємо права перекреслити все досягнуте і відмовитися від європейського майбутнього. Щоб завершити розпочате і не змарнувати вже зробленого, я прошу вашої підтримки 21 квітня. І прийму будь-яке ваше рішення, адже воля народу понад усе!

Втім, коли ви прийдете на дільниці, не думайте про Зеленського. І про Порошенка теж не думайте. Думайте про Україну, як її зберегти. Так само, як в чотирнадцятому році ви зупинили Новоросію, тепер, прошу, не допустіть перетворення України на Малоросію. Слава Україні!».

Загрузка...
Коментарі

проффесор Янук

10:12 19.04.2019

коли Трамп став президентом за нього в Кремлі також пили шампанське...

доктор Фрейд

11:20 19.04.2019

"""Найбільше болить те, що не вдалося завершити війну – бо ключ від миру не в наших руках. Прикро, що мільйони людей живуть у бідності."""
А що ти, сука, зробив, щоб цю війну закінчити? Що ти, падло, зробив? Нічого ти не зробив..
А щи ти, сука, зробив, щоб хоч трохи підняти ті мізерні пенсії людям, якеі відпрацювали по 35 - 45 років, і вся біда яких в тому, що йшли на пенсію в 2000 роках, коли були "низькі коефіцієнти"? Нічого ти, падло, не зробив.
Що ти, сука, зробив, щоб обєднати країну, народ? ти, падло, їх тількирозєднав, настроїв одне проти одного.
Що ти, сука, зробив з історією? ти почав її переписувати, боротися з нею. Ти, падло, з героїв зробив негідників, а з негідників почав ліпити героїв.
Що ти, сука, зробив з людьми? Ти, падло, і твоя кліка змусила їзх виїхати з країни і гарувати за копійки на пана по закордонах.
Ти, сука, кинув лозунг - армія, мова, віра. А хто нам забороняв мати свою армію, розмовляти своєю мовою, молитися кожному в своїй церкві?
Ти, падло, зліпив страшилку для народу - путіна, якого витягаєш на світ білий. коли тобі щось загрожує.
І ти хочеш, щоб люди за тебе, падлину, голосували, думаєш знову вісх обдурити?
Можливо, зеленський не зовсім той кандидат, але ти сам довів до того, що люди проголосують за нього.

БАБУ НАБУ

11:51 19.04.2019

Тут уже все написано, щоб хотів написати...

Атаман Бурнаш

12:26 19.04.2019

Все, Гриня( ПЕтя), докуковался. біжи, Петю, біжи.

Президент Украины Янукович Виктор Федоровис

12:26 19.04.2019

При моей власти доллар стоил 8 грывень, была работа, мир...А Петя Порося за 2018 год заработал 800000000 долларов на крови..О тка ху.ня малята..
.

останньому

12:33 19.04.2019

дивись щоб ти за ним не поїхав, козел

Доктору Фреду

12:52 19.04.2019

А Можна без матюків? Сильний, Емоційний стан ще нікому не додавав здоров'я, а навпаки забирав у людини життя. Вибори пройдуть, потім знову інші будуть, але їх можна вже не побачити, або ще бачити но прикутим до ліжка і тоді на все буде наплювати, тоді головні цінності в житті будуть інші. А що до призидента, да я теж не взахваті,у мене теж мала пенсія, тяжко зводити кінці з кінцями але враховуючи той час, коли ми його вибирали , коли в країні був повний хаус, розруха, казна пуста, все розвалювалось, за кордоном нас порівнювали з Росією і все треба було довести до толку то цьому призиденту все ж таки було не просто. Не фак, якби був інший призиденти цих 5 років, чи жили б ми краще, думаю так само поносили б як і цього.

До доктору

14:49 19.04.2019

Звичайно, президент не Бог. Не все він може зробити. Але одне він точно може - не брехати народу України.

Віник

14:59 19.04.2019

Виметем порох з нашоїоселі

Вінику

15:13 19.04.2019

А щоб не вибухнув, то може змочити?

Ковель.Район

10:00 20.04.2019

Дорога редакція,скільки можна?Постійно статті на підтримку порошенка.Краще про сакури квітучі пишіть.

До ковель.район

11:13 20.04.2019

Сайт належить Кошаруку, який жити без Пороха не може. Що ж він скоро буде робити? Скоро і сайту не буде. Тому голосуйте за Пороха, щоб був сайт Район. Ковель

11

12:55 21.04.2019

Пороха на порох, кошика на смітник.

Ковельчанин

19:02 21.04.2019

Правильно писати не "Я поважаю вибір тих, хто підтримав мого опонента. " , а "Я поважаю вибір тих, хто підтримав мій ВИРОК".

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин