У Ковелі судили пенсіонерку за крадіжку продуктів

19 Квітня 2019, 12:00
У Ковелі судили пенсіонерку за крадіжку продуктів / Фото ілюстративне 4593
У Ковелі судили пенсіонерку за крадіжку продуктів / Фото ілюстративне

Оголосили вирок ковельчанці, яка вкрала в супермаркеті продукти харчування.

За даними слідства, пенсіонерка вкрала у супермаркеті «Салют», що у Ковелі на бульварі Лесі Українки, шматок ковбаси «Московська», шматок сиру «Російський», скумбрію та пачку кави, всього на загальну суму 215 гривень 74 копійки.

Під час досудового розслідування між обвинуваченою та представником потерпілої юридичної особи укладена угода про примирення, яка надійшла до суду разом з обвинувальним актом. За умовами угоди, жінка визнала свою вину та повністю відшкодувала завдані збитки.

Ковельський міськрайонний суд затвердив дану угоду та призначив покарання ковельчанці у виді штрафу, що складає 850 гривень.

Коментарі
19 Квітня 2019, 15:32
подякуйте порохоботам за наше "СВІТЛЕ" МАЙБУТНЄ. Довели жидомасони Україну до прірви, що люди, для того, щоб вижити, мусять красти. Щоб ти так до скону жив, як ти зробив життя людям.
19 Квітня 2019, 15:55
Підтримую!!!!!!!
19 Квітня 2019, 19:10
До чого довели пенсіонерів,жах....
19 Квітня 2019, 20:18
Ці пенсіонерки всю Україну розікрадуть. Соромно буде наркоклоуну віддавати путіну Україну в такому стані.
19 Квітня 2019, 20:19
А твій клоун зеленський - не жидомасон часом?
19 Квітня 2019, 20:46
Підтримую кожне слово. Шкода українців.
20 Квітня 2019, 00:33
У кого є бабло заплатити суддям, може отримати такий вирок : На мешканця Рокитниці, який переїхав собаку, відкрили кримінальне провадження<br/><br/>Суддя Сергій Панасюк визнав Станіслава Юхимчука винним у вчиненні двох адміністративних правопорушень та оштрафував на 136 гривень, стягнувши також з нього в дохід держави судовий збір в розмірі 384 гривні 20 копійок. А з пенсіонерки 850 грн.
20 Квітня 2019, 00:51
А судді дійсно продажні! Потрібно поміняти всіх! Нова зміна мусить працювати по-європейськи.
20 Квітня 2019, 00:52
А де в них особняки беруться і грошики на рахунках?
20 Квітня 2019, 01:16
Я вам скажу пенсіонерка теж не дура щонебудь не крала а ковбаску Московську сирок твердий пачку кави з такими заМашками реально не якої пенсії не хватить п
20 Квітня 2019, 01:22
З пенсіонеркою потрібно було розібратися по-людськи. Перевірити умови її проживання, реальні доходи, і якщо людина це вчинила з відчаю і голоду чи з хворої психіки-допомогти людині.
20 Квітня 2019, 01:36
Дякуєм, петреолексійовичц, за щасливе життя пенсіонерів! Щоб ти здох, падло...
20 Квітня 2019, 03:06
А хіба пенсіонери не люди? Їм всім зась скуштувати більш-менш нормальних продуктів? За все життя не заробили?