Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Майя Москвич
Майя Москвич

Відома волинянка розповіла, чому підтримує Петра Порошенка

14:02 19.04.2019
1384

Волинянка Майя Москвич, володарка «золота» «Ігор Нескорених» розповіла, чому підтримує чинного Президента.

Про це вона написала на власній сторінці у Facebook.

Майя воювала на сході України протягом трьох років у складі кількох батальйонів. У 2014 році пішла добровольцем в АТО у складі батальйону Національної гвардії імені генерала Сергія Кульчицького. Згодом служила в розвідувальному батальйоні «Гарпун».

Подаємо текст без змін.

Я підтримую Порошенка. І причому не тому що обираю менше з двох зол, чи краще з того що є. Я реально його підтримую як Президента на наступний строк і мені абсолютно не соромно написати про свою підтримку не завуальовано а конкретно, з прізвищем.

Я зараз підтримую Порошенка не тому що він хороший чи подобається мені як людина або ж обожнюю чи захоплююся ним. Я взагалі його не знаю. Просто я ще за 5 років до Майдану займалась громадською діяльністю і буди членом ГО Національний Альянс працювала над популяризацією української мови, культури і історичної правди. Ми підпільно пиляли пам’ятники леніну, проводили військово-патріотичні табори і звісно несли тезу що наш ворог Росія і треба звільнятися від її опіки. І так вже склалося що зараз саме Порошенко як Президент поставив в пріоритеті саме ті речі за які я власне і боролася всі ті роки. І не просто поставив - а слідував ним!

Я не голосувала за Порошенка в 2014-му. Тоді я пішла добровольцем на війну і мені було байдуже на політику. Порошенко в той час був для мене ніким. Черговим політиком якого обрала більшість у першому турі тільки щоб Україна мала президента, бо ж війна, а влади не було. Я уявлення не маю які надії на нього покладали ті хто за нього голосував тоді, бо я свій голос віддала за Яроша. Але коли я вже повернулась зі служби в кінці 2017-го, я відчула що повернулась в Україну. Більш українську Україну ніж вона була до цього.

Я була на параді до Дня Незалежності в Києві в 2018-му і коли українські танки їхали під «Зродились ми великої години...», коли Слава Україні - Героям слава офіційно винукувало наше військо, а Президент говорив так, наче виступав на з’їзді націоналістів – в були сльози щастя на очах! В 2008 році ми мріяли про це – і вже в 2018-му це стало реальністю! Всього лиш 10 років боротьби! Я не могла в це повірити! Все що я робила було не даремно! І лиш тоді я вперше подумала що Президент якого обрали люди норм. Але разом з тим відчула прикрість, бо знала що те що він говорить не всі зрозуміють.

А потім для Української церкви здобули автокефалію. Я дуже щиро цьому раділа і подумала тоді що нарешті Україна має нормального Президента! Більше того, українці вперше мають президента кращого за них же самих!

Армія. Мова. Віра. Геть від Москви – гасла президентської кампанії на фіоні тарифів, миру, нового курсу такі наче сам Бандера зібрався йти до влади. Можливо й тому такий низький відсоток взяв Кошулинськтй бо вперше в історії Укаїни Президент йшов з націоналістичними тезами, говорив про речі справді важливі для формування Нації. Те що й ці тези не сприйняла більшість - це очікувано.

Я підтримую Порошенка тому що він декларує цінності які для мене є важливими. Навіть якщо все це політтехнології і продумані ходи. Ці ходи мені подобаються, бо вони підкріплені діями і ці дії на користь України. А це головне.

В мене є трохи друзів, побратимів та навіть родичів котрі підтримують Зе. І перш ніж щось написати я спілкувалась з ними. І в якийсь момент навіть думала їхніми фантазіями на тему що може Зе дійсно вдасться зламати систему і подолати корупцію... але потім просто подивилась на факти чи відсутність фактів і подумала своєю головою.

Мені не потрібно щоб Президент зробив, щоб мені було добре чи краще жити. Те як я буду жити, залежить в першу чергу від мене самої. Але я хочу щоб Україна була і вона була українською.

Я підтримую Порошенка тому що переживаю за Україну і вважаю його цілком нормальним Президентом для нашої держави за даних обставин і в цей історичний час.

Звісно не все добре, і можливо мої вимоги до влади надто низькі, але я вже не займаюсь громадською діяльністю і політикою. Що я буду писати про корупцію, що треба довбти владу і т.д., якщо все що я робою в цьому напрямку це підтримую тих хто зараз активний і інколи перепрошую якісь тези. Але я не хочу щоб все за що я боролась колись – зійшло нанівець.

Кожному своє. Мій пріоритет – незалежна Україна. Мені прийнятний навіть повільний рух України, головне що в правильному напрямку. Як на мене то все просто і очевидно. Ви теж добре подумайте чи готові ризикнути всім що вже є. І заради чого ризик. І чи готові нести відповідальність за власний вибір.

Загрузка...
Коментарі

Українець

14:46 19.04.2019

*наче виступав на з’їзді націоналістів*..
Далеко не всі підтримують вашу печерну ідеологію. І саме тому голосуватимуть проти, бо хочуть жити в цивілізованому толерантному суспільстві, а не в угрупованні, в якому всіх, хто не з вами, вважають ворогами.

рука Маскви

14:57 19.04.2019

бидло, воно і на Говерлі бидло

останньому

15:10 19.04.2019

Ти про клоуна-наркомана, який обдовбався і втікає від людей?

Степан

15:10 19.04.2019

А це точно сайт з новинами про Ковель ? А то останнім часом більше схоже на пропагандиський за діючого президента . І це прикро ...

Степану

15:41 19.04.2019

Рекламі в рот не заглядають...

Пэтя Порося..Піду збирати чумудани в Іспанію

16:50 19.04.2019

Пэтя Порося..Піду збирати чумудани в Іспанію

-------

17:44 19.04.2019

поважаю пані Москвич- це її вибір, але підтримую пана Степана.Пропагандисти - нічого у вас не вийде, чемодан, вокзал, Іспанія, а може Лондон- по безвізу, якщо встигнете.

???

20:06 19.04.2019

А чого Порошенко на дебатах,коли став на коліна,-став сракою до людей?

електорат

20:07 19.04.2019

Красиво зеленський взув пороха. По всіх статтях. І запитання до порохобота- чому ти, стоячи на колінях, повернувся до людей дупою. Це така повага до українського народу?

????

20:10 19.04.2019

А чого Порошенко на дебатах,коли співав гімн,як поперед батька в пекло,поклав руку на селезенку,-краще б як старий алкоголік поклав її на почки.

123

20:19 19.04.2019

Цікаво, чи в суботу буде ця стаття,чи видалять,бо то буде пряма агітація в день тиші

До ????

20:31 19.04.2019

Бо то є свиня.

До ???

20:41 19.04.2019

Бо він став в позу простітуткі,-тобто прямим тєкстом сказав народу-можете мене їбати,а прапора засунув собі в рота як кляп.

222

22:34 19.04.2019

Кому вона відома? таким самим обкуреним дітлахам, як сама, які в житті собачої буди не збудували, зате вміють верещати своїми обвафленими писками що треба і що не треба. Піська дурнувата.

У Рошена жидівського

07:14 20.04.2019

Де взяти гроші на комуналку

Ковельчанин

07:24 20.04.2019

Відповідальність нести не готові ні за свій вибір не за наш
Петро Олексійович стільки накосячив-що проголосувати за нього не легко
Та мусимо-але так уже не буде
Не порішає зі своєю камирильєю-піде геть швидше як думає
Досить-народу треба ПРАВОСУДДЯ а не твоі придворні реформи так що дивись ніби
не дурак
А з москвітами в ковелі мусимо розібратись самі
Геть вовки тамбовські обнагліли-здобич легку почуяли -хєр вам
а не украінські хліба
Підете редьку з квасом жерти -байстрюки власівські
Не бійтеся іх-то наша земля тут могили наших предків
НА ЦЬОМУ БРАТТЯ І СТОІМО І СТОЯТИ БУДЕМО
ВСІМ ЗДОРОВЬЯ-

останньому

12:54 21.04.2019

Йди нахер, порохобот. А та Мая, ще й Москвич, кажуть вафлюга знатна.

Жидомасон

17:30 23.04.2019

Іду пакувати валізи поїду на батьківщину Вайцманів

21 жовтня
Вчора
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин