Дружина Зеленського закликала продавати російським ЗМІ інформацію про рух українських військових

20 Квітня 2019, 15:17
Олена Зеленська 5018
Олена Зеленська

16 квітня 2014 року в соцмережі Facebook дружина кандидата на пост Президента України Олена Зеленська поширила допис російського пропагандистського ЗМІ Life Новости щодо руху українських військ на Донбасі.

Про це пише Новинарня.

«Надсилайте відео пересування українських військ. Гонорар – 15 тис. рублів», – йдеться у дописі.

Зеленська поширила допис, утримавшись від власних коментарів. Її репост зібрав  один лайк та 275 поширень.

У суботу, 20 квітня, за кількадесят хвилин після того, як ЗМІ та соцмережі почали поширювати інформацію, допис видалили.

Але скріни не горять:

1

«Чим займалася потенційна перша леді країни в цей день ми теж тепер знаємо: вона репостила повідомлення каналу Life Новини, де пропонувалася премія в російських рублях за інформацію про переміщення наших військових. Можна говорити про те, що Зеленський випадково вимовив слово «повстанці» і цей текст йому підкинули. Цю жінку йому теж підкинули?», – написав у Facebook Юрій Бірюков.

 

Коментарі
20 Квітня 2019, 18:34
Тож жиди продають Україну, нищать населення не тільки тарифами. Заробляють гроші на українцях як можуть. І скільки уже загинувших українців на совісті оцих Зе?
20 Квітня 2019, 18:50
Бля. То апельсини наколені то ше якась хірня.
20 Квітня 2019, 18:50
Ну ви смішні вже порох не знає що зробити щоб за його голосували )))) І я не думав що сайт цей теж проплачує він ...((((
20 Квітня 2019, 19:09
Порохоботи, щоб ви всралися, і води не мали! Невже не можете зрозуміти, що ваш шоколадний кнур вже так сала за шкуру людям залив своєю брехнею, що ви вже не врятуєте його, щоб не брехали!
20 Квітня 2019, 19:21
Хто підсунув свиню Свинарчука
20 Квітня 2019, 19:22
Всіх Вайцманів на смітник історії
20 Квітня 2019, 20:52
Щось сайт опускається нижче плінтуса, раніше було цікавіше, а тепер після таких фейків розумієш, що власники мережі Район продають свою совість за бабки.....
20 Квітня 2019, 21:09
Так вже і напишіть як генерали при пороху точки сдавали русским генералам , як з штаба звонили нашим солдатам , щоб були через годину в тій чи іншій точкі , і в той же час шквал града в ту точку обрушився? Чому ви про це мовчите? Чому нашим війскам в криму приказали , щоб не рипались коли окупанти прийшли , хоча ті хто там служив в цей час , говорять , що там роботи було на годину і Крим був наш? Чому ті генерали , ще досі при владі? Та закалка СССР , що знають один одного і впевнений ще досі спілкуються між собою і при тому вони ще при владі...
20 Квітня 2019, 21:23
Якщо ваш порох без гріха , так навіщо стільки антиреклами проплачувати? То наркоман , то ще щось він , то вже жінка його , вже остогидла та реклама , краще б на ці кошти , ще пенсію людям би підняв і повірте було б набагато більше толку ніж та обсираловка на одну сторону. Вже не бачить країв ваш порох і сам обосрався з рекламой разом з путіним , напевно ті самі люди думають , що і антирекламу і від того протупили...
20 Квітня 2019, 21:58
Юля - наш президент!
20 Квітня 2019, 22:17
Ця інформація - чорний піар каналу "Прямий"
20 Квітня 2019, 23:14
Проти вас нічого не маю, але хіба це нормально, коли такий, між іншим, сенсаційний факт випливає в останній день - за день до виборів? В Пороха почалась агонія, і йому дупа! Він гадає, що ці київські дурки-псевдожурналісти та "військові" переконають молодь. Не вдасться!
20 Квітня 2019, 23:29
Это пiздець
21 Квітня 2019, 00:42
Порох це минуле, кошику позор якщо це його сайт. Лучше вже Мавп, який таку фігню не розповсюджує.
21 Квітня 2019, 02:06
Як сказав порох "Лехше керувати мавпами - бо дати банан і вони покірні і більше їм нічого не потрібно..
21 Квітня 2019, 02:14
Сука - наш президент 2019 !?
21 Квітня 2019, 03:25
Еще меня поражает какая-то патологическая тяга украинцев к вставанию на колени. Вот откуда у них она взялась. Вроде еще четверть века назад были же нормальными, адекватными и здоровыми людьми. Как такой случилось? Чуть что - сразу на колени, или ставить или становиться. Для меня загадка.
21 Квітня 2019, 03:25
21 Квітня 2019, 11:19
Ротердам +, Дюсельдорф+
21 Квітня 2019, 13:16
а що ж тепер робити з пальтретом порохобота. Я кожного рану всатвав і плював у пальтрет. А тепер як?
21 Квітня 2019, 13:29
Фінальний акорд - повісити в громадському туалеті і гарно обісцяти. Туди йому й дорога.
21 Квітня 2019, 13:45
Ротердам плюс,Дюсельдорф плюс- все для українського народу
21 Квітня 2019, 13:48
Шановна редакція краще зверніться до Трк Аверс,і вони вас навчать про шо потрібно писати і в кого брати інтервю. <br/>І нарешті виженіть свого журналіста Силюка.<br/>Дякую.
21 Квітня 2019, 15:50
Силюк ніколи не був і не є штатним працівником редакції Район.Ковель