Зеленський переміг Порошенка на виборах Президента, – екзит-пол

21 Квітня 2019, 20:13
Зеленський переміг Порошенка на виборах Президента – екзит-пол 3223
Зеленський переміг Порошенка на виборах Президента – екзит-пол

Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів і перемагає у другому турі виборів Президента України.

Про це свідчать дані екзит-полу станом на 18:00.

Чинний глава держави Петро Порошенко отримав 25,3% голосів виборців.

За даними екзит-полу, Зеленський переміг в усіх регіонах. На Сході за його кандидатуру віддали 88,1% (Петро Порошенко - 11,9%), на Півдні - 85,6% (Порошенко - 14,4%), Півночі - 74,6% (Порошенко - 25,4%), Центрі - 78,8% (Порошенко - 21,2%), Захід - 52% (Порошенко - 48%), Київ - 59,5% (Порошенко - 40,5%). 

Коментарі
21 Квітня 2019, 23:27
Петя Порося абасрался...
21 Квітня 2019, 23:58
Проє...али Україну.
22 Квітня 2019, 00:04
Прийшла весна... час садити Петрушку
22 Квітня 2019, 00:45
Ковельська влада кіндер козак кошарук бігом щоб я вас не бачив 15 років
22 Квітня 2019, 01:13
"Поздоровляю" вас з втратою держави, панове дебіли-виборці!
22 Квітня 2019, 01:20
То ідіоти перемогли розум! Піддослідні кролики починайте скакати!
22 Квітня 2019, 03:15
сволота геть з Ковеля
22 Квітня 2019, 03:20
Слава богу цей наш президент виключить з кримінального кодексу статті 307 і 309 і буду я легально мак вирощувати і ханкою торгувати!
22 Квітня 2019, 03:23
Печу хліб безплатно і даю сіль впридачу для зустрічі зелених чоловічків
22 Квітня 2019, 04:10
Як ми тепер заживемо! Поляки до нас будуть приїздити на заробітки. Італійці нам будуть сраки мити! Тепер ми дійсно стали шляхтою, що не працює!
22 Квітня 2019, 10:55
Придурку! А Володя і є жидомасон! Тільки пейси на свята жидівські одягає. Нагадай нам не свідомим: коли жид на благо українця працював?
22 Квітня 2019, 10:56
Ротердам плюс Дюсельдорф плюс нікому не віддам
22 Квітня 2019, 10:58
ЯКІ ГРОШІ ЦЯ ЖИДІВСЬКА СВИНЯ ЗАРОБЛЯЛА НА НАС
22 Квітня 2019, 11:09
То вже шоколадки подешевшають
22 Квітня 2019, 11:16
Мафія Петі Порося до державності не мають ніякого відношення-це звичайний барига
22 Квітня 2019, 11:19
Дітки <br/>Не сваріться -життя не закінчилось <br/>Сонце зійшло-Земля летить по своій орбіті<br/>Заходить чудовий весняний день-насолоджуйтеся життям<br/>А майбутнє звичайно наступить<br/>Чи будемо платити -звичайно в наш час романтиками бути душе не дешево<br/>Білімо дерева садімо квіти готуймося до Паски<br/>Просімо Бога щоб Міхам Виборцям і іншим вульгарним джентльменам Бог поправив голови<br/>Наразі Всім Здоровья <br/>Слава Нашій Самій Прекрасній Украіні<br/>Слава іі Синам і ДОЧКАМ ГЕРОЯМ
22 Квітня 2019, 11:22
І Путін здохне і Барига здохне
22 Квітня 2019, 11:25
Думаєте Петю посадять!!!
22 Квітня 2019, 11:29
Дайте Петі достойно втекти
22 Квітня 2019, 11:42
При моей владе жизнь была лучще
22 Квітня 2019, 11:42
При моей владе жизнь была лучще
22 Квітня 2019, 11:42
При моей владе жизнь была лучще
22 Квітня 2019, 11:42
При моей владе жизнь была лучще
22 Квітня 2019, 11:49
Україну ніхто н е знищить,а жиди підуть у небуття
22 Квітня 2019, 11:56
Формулы «Дюссельдорф плюс» та «Роттердам плюс»
22 Квітня 2019, 12:09
Без паніки! Тримаєм стрій!
22 Квітня 2019, 13:01
Як показує життя нові лиця до старих схем добавляють своі<br/>Гроші вложені в виборчу оргію треба ж відбити<br/>Тому слід чекати -Гамбург пл-Амстердам пл-<br/>ну а ДЮССЕЛЬДОРФ І РОТТЕРДАМ -ну куди без них<br/>Це морковка Олексійовича со товаріщі<br/>Так що ждімо подвоєння тарифів -як мінімум
22 Квітня 2019, 13:09
:ru: Россiя виновата во всем
22 Квітня 2019, 13:09
:ru: Россiя виновата во всем
22 Квітня 2019, 13:23
Як показує життя нові лиця до старих схем добавляють своі<br/>Гроші вложені в виборчу оргію треба ж відбити<br/>Тому слід чекати -Гамбург пл-Амстердам пл-<br/>ну а ДЮССЕЛЬДОРФ І РОТТЕРДАМ -ну куди без них<br/>Це морковка Олексійовича со товаріщі<br/>Так що ждімо подвоєння тарифів -як мінімум
22 Квітня 2019, 14:18
А хто у Львові кричав Путін хло? Вова грін говоритиме хіба з Жіріновським.
22 Квітня 2019, 15:51
Вітаю співгромадян з поразкою злочинної влади. Вибори надії відбулися, тепер треба взятись за свиноферму і порохоботів. Чемодан-вокзал - Іспанія. Кошик, до кого нахвіст падаєш?
22 Квітня 2019, 23:37
Через 3 місяці відсоток прихильників Зеленського почне знижуватись... через рік півтора прихильники більше мовчатимуть ніж коментуватимуть ... а потім більшість мовчатиме .що голосувала за Зеленського. Сумніваюсь. що він гідно передасть владу слідуючому Президенту.
23 Квітня 2019, 12:31
Тож лижня в Ростов проложена, а швидше всього дасть дьору до Бені, на свою історичну Батьківщину. Але спочатку з українця бабла настриже. Для цього баранів і тримають, щоб стригти.