Петро Порошенко переміг на дев'яти дільницях у Ковельському районі

22 Квітня 2019, 16:51
Петро Порошенко переміг на дев'яти дільницях у Ковельському районі 4295
Петро Порошенко переміг на дев'яти дільницях у Ковельському районі

На онлайн-ресурсі dekoder розмістили інтерактивну мапу результатів голосування другого туру виборів Президента України, який відбувся 21 квітня.

На карті позначено дільниці, на яких той чи інший кандидат набрав більшість. Карта демонструє, як розподілилися голоси українських виборців у всьому світі, в межах України та в межах окремих міст, зокрема й у Ковельському районі.

На ТВО №21, до якого входить Ковельський район, завершили підрахунок голосів виборців, які взяли участь у другому турі виборів Президента України. Відтак, більшість голосів на Ковельщині віддали за кандидата у Президенти Володимира Зеленського, проте є окремі дільниці, на яких більшість виборців проголосувала за Петра Порошенка:

Село Гредьки на дільниці ВД № 070364. Явка: 80 %. Кількість голосів: 76. Петро Порошенко – 57,9% (44 голоси); Володимир Зеленський – 38,2% (29 голосів).

Село Солотвин на дільниці ВД № 070391. Явка: 57%. Кількість голосів: 65. Петро Порошенко – 47,7% (31 голос); Володимир Зеленський – 44,6% (29 голосів).

Село Гончий Брід на дільниці ВД № 070369. Явка: 73 %. Кількість голосів: 54. Петро Порошенко – 53,7% (29 голосів); Володимир Зеленський – 46,3% (25 голос). 

Читайте також: Президент України Петро Порошенко відвідав Ковельщину: як це було

Село Байківці на дільниці ВД № 070418. Явка: 73,4 %. Кількість голосів: 138. Петро Порошенко – 51,4% (71 голос); Володимир Зеленський – 47,8% (66 голосів).

Село Мирин на дільниці ВД № 070395. Явка: 75,8 %. Кількість голосів: 50. Петро Порошенко – 52% (26 голосів); Володимир Зеленський – 44% (22 голоси).

Cело Рудка-Миринська на дільниці ВД № 070396. Явка: 69,4 %. Кількість голосів: 50. Петро Порошенко – 68% (34 голоси); Володимир Зеленський – 30% (15 голосів).

Cело Підліси на дільниці ВД № 070427. Явка: 63,2 %. Кількість голосів: 103. Петро Порошенко – 59,2% (61 голос); Володимир Зеленський – 38,8% (40 голосів).

Село Світле на дільниці ВД № 070422. Явка: 91,7 %. Кількість голосів: 33. Петро Порошенко – 60,6% (20 голосів); Володимир Зеленський – 39,4% (13 голосів).

Село Арсеновичі на дільниці ВД № 070426. Явка: 91,2 %. Кількість голосів: 165. Петро Порошенко – 57% (94 голоси); Володимир Зеленський – 40,6% (67 гоосів).

Читайте також: Повністю ЗЕлений: як проголосували ковельчани на дільницях

 



Коментарі
22 Квітня 2019, 20:23
Пес щоколадний всрався і вся ковельска продажна адміністрація ковельського району з головою разом ушльопки
22 Квітня 2019, 20:37
Люди проголосували проти тих хто їх пограбував і збирався грабувати далі
22 Квітня 2019, 20:47
Люди голосували проти того хто їх пограбував і збирався грабувати далі
22 Квітня 2019, 21:01
Петя абасрался
22 Квітня 2019, 21:24
ти знову вилізло на сайті, ушльопок кацапський
22 Квітня 2019, 22:01
СидІв якось вечеряв з Муххамедом Сухарто -батьком Індонезійського економічного дива<br/>і ось він каже <br/>запамьятай Карпе за останні триста років все що робиться в світі війни революціі економічні<br/>кризи все робиться євреями і для іх блага<br/>Це коштувало йому Нобелівськоі преміі<br/>Так що смікайте дітки -хто б не президентив нас борги Міжнародному валютному общаку <br/>будемо платити<br/>А ВИ -задаром минюшите один одного-питаєьбся ради кого і для чтого<br/>Відповідь у словах Сухарто -він був мудра людина<br/>Ну а що мені коштуватиме цей допис -не знаю мою слідуючу зустріч з Схарто -покійним-відмінить<br/>хіба що БОГ<br/>ЗДОРОВЬЯ ВСІМ
22 Квітня 2019, 22:38
Мне стыдно что я украинец...24 года эта байда длится украинская...уже меня она утомила<br/>.
22 Квітня 2019, 23:58
Миха- для тебя выход: СУИЦЫД.
23 Квітня 2019, 01:22
Асстанавись тролль, тебя в 2014 году как лоха развели...И такое с украинцами будет всегда..Не будет на Украине порядка никогда
23 Квітня 2019, 11:27
Так проміж іншім<br/>У нас Служба Безпеки Украіни є<br/>Якщо є -то чим займається<br/>ФСБ РФ-уже давно зробилоб Міху КАСТРАТОМ
23 Квітня 2019, 12:39
Ну ти і швидкий. О 8.27 цей &quot;гондурас&quot; щось мявкнув, а ти хочеш щоб вже в кайданки. Поки зберуться, поки вичислять адресу, поки кави випють... Але знайдуть до вечора, якщо не чухне за кордон.
23 Квітня 2019, 12:55
цей ушльопок сидить десь в Луганську і через мобільний поливає Україну багнюкою
23 Квітня 2019, 13:39
Не треба коментувати міхуя і він засохне!
23 Квітня 2019, 14:09
Правильно кажеш, забагато честі ольгінському пасивному педерасту
23 Квітня 2019, 14:46
Все..вижу толуа не будет из Украины...Еду працюватi в Тюмень...Всем привет из Луганска..
23 Квітня 2019, 14:46
Все..вижу толуа не будет из Украины...Еду працюватi в Тюмень...Всем привет из Луганска..
23 Квітня 2019, 20:42
Пора жидів завести в пустелю чи болота і там лишити
23 Квітня 2019, 20:43
Москаль явний ворог, а жид замаскований
23 Квітня 2019, 20:45
Вже потрібно порахувати доходи Петі Порося від Дюссельдорф плюс та Роттердам плюс за пять років
23 Квітня 2019, 20:46
Сорок років потріно жидів водити
23 Квітня 2019, 23:54
Те, що озвучили назви сіл, де живуть придурошні свинолюби, дуже добре.
24 Квітня 2019, 08:32
Придурку! Там люди не повірили явній брехні, бо мають голову на плечах. а ви лохи повелися і на другий день вам сказали зась вам, а не низькі тарифи та все інше, що ви бажали. Я вам нічого не обіцяв!!!
24 Квітня 2019, 11:16
І ЩО БУДЕМО РОБИТИ БЕЗ ПЕТІ ПОРОСЯ
24 Квітня 2019, 15:41
Горжусь тим , що я і моя сім'я входить в 25,/' адекватного населення Слава Україні !
24 Квітня 2019, 16:23
Зелен чуеш<br/>Ты чего бакланиш какой нахир нормандский минский мы таких не знаем<br/>Бери своих и рули на Маскву пацанов ну типа марякив выручать<br/>Сколько хлопцам чалить-<br/>Мы на Ковельском сходняке мазу за тебя держали<br/>А ты мол наклоню Путина <br/>А теперь обратку даешь<br/>А кто за базар ответит-смекай<br/>И курвы что на бану сидят с рыбой в общак ну то бышь эти налоги не отстегивают <br/>Хамса-Колька печалился<br/>Так что братан рули-ответку держать будеш
24 Квітня 2019, 20:00
Тобто, решта 75 процентів не адекватні, а ви, порохоботи, яких у три рази менше, адекватні? Ні х..я собі демократія.
25 Квітня 2019, 01:50
Прикінь? Таки да 25% !!!!!! Вони не клоуни, не обожнювачі г+г, не повелись на триндьож, знали що їх очікують тяжкі часи, війну не закіньчать, зарплати не піднімуть, газ по 10 на наступний опалювальний сезон і ще багато не, не, не. Але вони тверезо дивляться на посаду президента країни , чітко знають повноваження президента і стан економіки України яка воює за незалежнісь!!!! І ці 25% будуть пильно слідкувати за діями президента якого ви73% нам усім100% вибрали. Вперед , беріть на себе відповідальнісь як більшість і вирішуйте поточні питання з путлером я, якраз підкинув задачу з паспортами . Шануймося люде , гуртуймося.
25 Квітня 2019, 12:44
Я не назвав 75 процентів неадекватами, Це просто обмануті люди ( більшість) популісти і вороги України (вірю що їх не багато) Порох заслуговує поваги за мирне небо над головою! Слава Україні !!!
26 Квітня 2019, 16:10
Петро Олексійович забагато крали