Вербка: у місцевій школі 15-річна школярка побила 12-річну дівчинку. ВІДЕО

23 Квітня 2019, 23:05
Вербка: у місцевій школі 15-річна школярка побила 12-річну дівчинку. ВІДЕО 9927
Вербка: у місцевій школі 15-річна школярка побила 12-річну дівчинку. ВІДЕО

Біля школи села Вербка сталася бійка між школярками.

Відео цього опублікували у соціальній мережі Instagram.

Зі слів очевидців, дівчатам по 15 і 12 років. Бійка сталася через те, що одна із дівчат нібито розпускала плітки про іншу. 

«Ти виграла, моє ж ти золотце. Але вона ржачно в кінці заревіла», – написала авторка відео у сторіз.

На відео можна побачити, як одна із дівчат силою штовхає іншу на бруківку. Після ударів чути, як школярка, яка лежить на землі, почала плакати.  

 

Коментарі
24 Квітня 2019, 02:09
Скотина.
24 Квітня 2019, 02:20
Діти схаменіться,звідки така агресія??? !!! Дуже шкода
24 Квітня 2019, 02:26
Більше свободи дітям давайте, потурайте у всьому, то скоро на місці дівчинки, яка плаче будуть вчителі і це у "кращому" випадку
24 Квітня 2019, 02:32
А решта 20 спостерігачів знімають на телефони !!!Це противно дивитись.
24 Квітня 2019, 03:31
Б&quot;юся об заклад, що обидві малолітні фіфи (як і та, що знімає) є поціновувачками гівнотворчості круга та нагавіцина, що оспівує кримінальні &quot;цінності&quot;, як і бекання дегенеративних &quot;рузьке реперів&quot; типу басти та тіматі, та всякого шансонXXL і тому подібного лайна... а що в навушниках, те і в голові...<br/>поправді цей народ заслужив на всі свої муки, що злодії та кримінальники від влади отак його обдирають, бо самі й живуть &quot;цінностями&quot; кримінального світу, і тільки таких собі й можуть обрати...
24 Квітня 2019, 09:55
Хлопчики спокійно дивляться як дівчатка лупцюються. Ні, раніше нас виховували по іншому.
24 Квітня 2019, 10:06
Ну де ж вони спокійно дивляться? Вербські хлопці справжі мужчини! Двоє пішли рознімати і на цьому кіно закінчується. А ці дівчатка подруги в одному танцюальному кружкові вчаться дупами вертіти. Батьки думайте кого з ваших дочок готують. Голова Дубівської ОТГ уже проводить конкурси краси серед малоліток, мабуть педофіл, тому й зі школи втік, щоб не розкрили.
24 Квітня 2019, 10:53
Це &quot;результати&quot; освітньої реформи ... Це квіточки , ягідки впереді ... Готуватися до здачі ЗНО ми нашим чадам обираємо репетитора , незабаром для навчання людських манер поведінки також будемо обирати репетитора . Бардак і анархія охватила всі сторони нашого життя - шкода ,що теке в Україні де найбільш набожна нація !!!!
24 Квітня 2019, 11:12
У всьому винен Петя Порося
24 Квітня 2019, 12:28
А хлопцям взагалі всерівно ним би лиш подивитися як &quot;тупиє дєффкі&quot; б'ються але народ розумом не обділений це ж наскільки треба бути тупим щоб битися прямо біля входу в НВК бійка розпочалась із-за меншої ЗАНАВЄС!!!
24 Квітня 2019, 13:44
У нас такого нет...Всем привет из Луганска
24 Квітня 2019, 14:09
Закінчились президентськи перегони, почались дівочі гони за хлоцями. На Волині самі гарні дівчата, тому у вас такого і нема! А хлопці то вобще чума! І вам привіт з Волині!
24 Квітня 2019, 14:30
Яблуко від яблуні......
24 Квітня 2019, 14:30
Яблуко від яблуні......
24 Квітня 2019, 15:04
Колхозници тупые
24 Квітня 2019, 15:49
Школота
24 Квітня 2019, 16:23
НА КОВЕЛЬЩИНІ 15-РІЧНА ДІВЧИНА ЖОРСТОКО ПОБИЛА 12-РІЧНУ ШКОЛЯРКУ<br/>-<br/>Бійка поміж дівчатами віком 12 та 15 років трапилася у Ковелі. Інцидент зняла на відео дівчина, яка була свідком події та виклала в соцмережу Instagram.<br/><br/>Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці, які ж і надіслали відео бійки.<br/><br/>З їхніх слів, одна з учасниць бійки навчається у школі № 7 міста Ковеля, інша – у навчально-виховному комплексі села Вербка Ковельського району, на території якого й відбулася бійка.<br/><br/>На відео, яке опублікувала користувачка rab4uk.491 видно, як дівчина наносить декілька ударів суперниці, а коли та падає – добиває кулаком, в той час коли жертва кричить. За бійкою спостерігають ще декілька осіб.<br/>З її профайлу стає відомо, що дівчину звуть Тетяна, їй 15 років, вона займається тверком (танцювальний стиль, коли танцюють під музику у провокативній манері навприсядки або стоячи і рухаючи стегнами знизу вгору).<br/><br/>Авторка відео та дівчина, яка била суперницю, судячи з соцмереж, добре знайомі, також відвідують один і той же заклад, де займаються тверком. В профілі обох – чимало провокативних фото, коментарі і повідомлення з нецензурною лексикою тощо.<br/>#kovelphotos<br/>#kovel_online<br/>#kovel_love<br/>#kovel
24 Квітня 2019, 16:34
Якби так мою дитину била, то я б її розмазав по асфальту.
24 Квітня 2019, 17:13
Повністю згідний
24 Квітня 2019, 17:52
Можна питання, до чого тут реформа? Батьків треба питати, чи виховувати має тільки школа і крайня має бути назначена школа?
24 Квітня 2019, 20:37
Це Ковель для цього міста це норма
24 Квітня 2019, 20:43
А у вашій школі є сторож котрий післяурочний час повинен стежити за порядком на території?
24 Квітня 2019, 21:09
Ще є директор
24 Квітня 2019, 21:18
Директор до чого, тут батьків в поліцію розом з ненормальною дочкою
24 Квітня 2019, 21:20
Космос-чмо
24 Квітня 2019, 21:21
Космос-чмо
24 Квітня 2019, 21:22
Космос-чмо
24 Квітня 2019, 21:32
Ну шо ви пристали до сторожа, директора та космоса. Це в дівчат була навчальна практика по темі: Вчинити мородобій. Тож зверніть увагу в який кружок вони ходять! Там вчать бальним чи народним танцям? Ні там готують поповнення для стриптизу, та публічних закладів де потрібно угодити клієнтові. А космос вже й конкурси проводить. А при такій майбутній професіїї шлюхи повинні вміти битися. Во як Ковельщина крокує в світле майбутнє!
24 Квітня 2019, 23:42
Цікаві коменти,раніше теж лупцювалися но не було операторів)
24 Квітня 2019, 23:47
Шкода що ніхто не приймає ні яких конкретних дій,нема дружності в дітей ,одна не нависть і заздрість.
24 Квітня 2019, 23:47
Шкода що ніхто не приймає ні яких конкретних дій,нема дружності в дітей ,одна не нависть і заздрість.
25 Квітня 2019, 04:21
Малишка Чизес
25 Квітня 2019, 09:45
А ви скажіть навіщо ці ненормальні конкурси краси в школах? Чому вони вчать? <br/><br/>Ще років 10 назад була на такому &quot; святі&quot; в одній із ковельських шкіл. Я була шокована. Дитина 13-14років крутила заднім місцем перед глядачами напівоголеною. Це танець такий. А починалась все зі слів: &quot; Я вродлива, старанна, мамина помічниця&quot;. Всі радіно плескали в долоні. Журі- директор, завуч. Задоволені обличчя.<br/>Я була шокована. Моя дитина в цьому участь не приймала і бажання не мала, тому що вже тоді розуміла &quot;пристойність&quot; цього заходу.<br/>Виховання має починатись в сім'ї.<br/>Школа зараз бажає чекати кращого.<br/>Серед вчителів, одиниці які дійсно можуть називатись словом УЧИТЕЛЬ. І справа не в зарплаті. Я розумію скільки буде дорікань з цього приводу.<br/>Політика тут така: &quot; Ваші діти, робіть з ними що завгодно&quot;. А ось коли настають свята, обов'язково знаходиться ініціативна група серед &quot;правильних &quot; батьків, які вигадують, чим би таким задобрити вчителя.<br/>Я рахую, що букет квітів самий достойний подарунок. Зауважте, що він також грошей коштує. Прості айстри зараз не підходять.
25 Квітня 2019, 12:44
Що правда, то правда. Гірка наша дійсність.<br/>Дітям варто приділяти більше уваги.<br/>У Союзі цим займалися більше, гуртки різні були, контролювали більше дітей.
25 Квітня 2019, 12:44
Що правда, то правда. Гірка наша дійсність.<br/>Дітям варто приділяти більше уваги.<br/>У Союзі цим займалися більше, гуртки різні були, контролювали більше дітей.
25 Квітня 2019, 13:24
Ходи мене поб*єш. Шваль ти кончена.<br/>Навіть не за бійку. Бійка то таке, трапляється багато з ким. Почубились, помирились.<br/>Але за твої оці дешеві понти, які ти сцикуха засрана виклала у відео і написала, будеш відповідати.Бог поругаєм не буває, якщо не ти, то твої діти відповідь дадуть.<br/>І ті що знімали і дивились - нікчемні тупорилі створіння. Ви навіть не тварини, бо тварини за для приколу не роблять такого<br/>Вас чмирів підвісити за яйця треба. Які ви мужики? Недоумки і помилки природи, й*бані
25 Квітня 2019, 20:40
Срочно до мене на сповідь!
26 Квітня 2019, 19:33
Так звіздуй в москву СОРТИРовочну, там тобі незабаром буде і союз, і комунізм, і кілометрові черги за ковбасою &quot;Собача радість&quot;...