У Ковелі ледве не зіткнувся міні-бус зі швидкою. ВІДЕО

24 Квітня 2019, 12:26
У Ковелі ледве не зіткнувся міні-бус зі швидкою 3844
У Ковелі ледве не зіткнувся міні-бус зі швидкою

У Ковелі на вулиці Грушевського автомобіль не пропустив швидку медичну допомогу.

Відео цього опублікували на сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook. 

Бригада екстреної медичної допомоги рухалася на терміновий виклик (на повній швидкості та з увімкненими проблисковими маячками) до жінки, яка перебувала в невідкладному стані.

Несподівано, з другорядної дороги, з вулиці Богуна, виїхав автомобіль червоного кольору, порушуючи ПДР, не надавши переваги в русі автомобілю екстреної допомоги, чим поставив під загрозу своє життя і життя членів бригади. Тільки завдяки блискавичній реакції та вправним діям водія екстреної медичної допомоги вдалося уникнути зіткнення. 

«Шановні учасники дорожнього руху, не порушуйте правил дорожнього руху, пропускайте екстрену медичну допомогу, можливо вона поспішає саме до ваших родичів», – йдеться у дописі медиків.

 

Коментарі
24 Квітня 2019, 19:12
Новини топ.
24 Квітня 2019, 20:36
Бо Ковель місто де дислокується велика кількість людей з дуже низьким інтелектом.
24 Квітня 2019, 21:24
А де звуковий сигнал?Коли швидка подає сигнал,тоді коли доїжджає впритул до машини!
25 Квітня 2019, 03:02
Якій тобі сигнал здався, навіть якби не швидка неслась , він з другорядної виїжав , він мусив зупинитись і оглянутись чи немає машин, а не вискакувати як кусок ідіота. Ще пару раз вискочить так і може собирати гроші на ремонт
26 Квітня 2019, 13:17
На даний момент у Ковелі ііздить дуже багато спецслужб з безпричино увімкненими маячками синього кольору.Тому громадяни Ковеля непредають цому великоіі уваги!Важаю що це потрібно заборонити,а тих хто непропускає спецтехніку з увімкненими маячками суворо карати!
26 Квітня 2019, 15:26
Вважаєте, що швидка на терміновий виклик включає безпідставно маячки? Цікаво, коли у Вас буде інфаркт, чи стікатимете кров'ю, а швидка не буде поспішати, то що тоді скажете?
28 Квітня 2019, 03:43
Я взагалі не швидку мав на увазі!А наприкладі ПП м.Ковеля,які день і ніч ііздять з синіми приблисковими маячками,мабуть щоб привернути увагу!?Через те водііі вже непредають великого значення чи уваги!