Оголосили дату фестивалю «Волинська Голландія»

25 Квітня 2019, 09:10
Оголосили дату фестивалю «Волинська Голландія» 8458
Оголосили дату фестивалю «Волинська Голландія»

Фестиваль «Волинська Голландія 2019» поблизу Голоб відбудеться 30 квітня та 1, 2 травня.

Про це анонсується на сторінці «ЛіліЛайн» у Facebook. 

Відвідувачі зможуть побачити більше 2-х га тюльпанів – піоновидні, бахромчаті, папугайчасті та багато інших, загалом близько 350 сортів. Тематичні фотозони, а також сюрприз для панянок та особливих модниць – екслюзивний сорт тюльпанів «Victoria's Secret».

Пригощатимуть усіх винна Закарпаття, а також відомі мережі закладів міста Луцька – смажені реберця, шашлики, бограч, куліш, авторські хот-доги, грузинська випічка, солодощі та десерти. На території фестивалю діятимуть розваги для діток – гончарний круг, садіння квітів, розмальовки та багато іншого.

Вартість квитка для дорослих – 40 гривень, для дітей – 20 гривень. Діти дошкільного віку, діти сироти, а також учасники АТО, за наявності посвідчення – безкоштовно.

Коментарі
25 Квітня 2019, 14:01
Правильно будет звучать Волыньский Габон или Гондурас
25 Квітня 2019, 14:22
Ти вже в дупу кактус всунув?так тебе до Гондурасу пре!
25 Квітня 2019, 15:09
Навіщо гадиш? Нормальний захід, відпочинок для сім'ї, а ти мусиш обгадити..... Не подобається - не читай. Ніхто ж тебе туди силою не тягне.
25 Квітня 2019, 15:52
Це тролль з Лугандонії завше паплюжить Україну
25 Квітня 2019, 17:09
Хаха все и вся европейское...любое лайно..Смешно даже...Сами не могут создать ничего, а все под Европу косят...С вас в Европе смеются...Как не назови а Гондурас и Габон украинский им был и будет...Всем привет из Луганска...Завтра иду получать паспорт России..и прощай Габон и Гондурас украинский навечно..<br/>..
25 Квітня 2019, 22:04
Ну, отримуй і їдь собі. Чого ж всім це писати? Я теж поки просвітку не бачу в Україні, теж боюся, як тут доведеться жити моїм дітям...... Але ж свою землю лайном не обкидаю, так, як ти.....
26 Квітня 2019, 12:04
За паспортом ти поїдеш в Ростов,а не підеш,я б радила тобі там і залишитись,бо Росія країна безбожників,кровопийць,а ти такий,тебе родили,але не облизали.Вдягай галстук перед від'їздом, матрьошка!!!
26 Квітня 2019, 18:05
Дуже гарний захід! Добре, що можна такий відвідати та ще й близько від Ковеля. Цікаво буде відвідати. А допис Міхи абсолютно ні до чого. Яка різниця в назві, добре що люди доклали праці, організували, а ми можемо подивитись і показати це дітям!
26 Квітня 2019, 21:23
Квіти гарні, але... Багато комарів(навколо ліс), ніде сховатися від палючого сонця; якщо залишити машину на трасі, доведеться іти пішки по грунтовці 1 км , на якій вас будуть обганяти машини , створюючи хмари пилюки. Так що будьте готові до таких реалій, особливо, коли з дітками. Беріть з собою водичку на пиття, бо там дуже дорого.
28 Квітня 2019, 19:19
Якщо залишити машину на трасі і вас обганятимуть машини створюючи хмари пилу...<br/>А якщо не залишати,і як всі люди просто поїхати'..?не пробували?
28 Квітня 2019, 23:26
Пробували. Дуже багато машин і проїхати дуже проблематично.
29 Квітня 2019, 17:23
Цього року актуальним буде дощ і грязюка. А квіти чудові, подяка рукам, які працюють, створюючи таку красу!