У Ковелі відбулася Великодня Хресна хода

25 Квітня 2019, 09:42
У Ковелі відбулася Великодня Хресна хода 4179
У Ковелі відбулася Великодня Хресна хода

Вулицями Ковеля відбувся Великодній Хресний хід.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської районної ради у Facebook.

 Великодня хода відбулася 24 квітня і  пролягала від храму святого Апостола Андрія Первозванного вулицею Незалежності до Благовіщенського собору.

Вже традиційно щороку міський деканат Православної Церкви України організовує ходу, яка відбувається у Страсну Середу. Дорогою зупинялися біля храмів та місць пам'яті, читали Святе письмо та продовж усієї символічної дороги Ісуса Христа возвеличували спільну молитву за Україну та її народ.

 











Коментарі
25 Квітня 2019, 13:13
А по мобільному Христос теж розмовляв, чи може хтось із жінок-мироносиць, коли йшли на Голгофу?<br/>Який приклад отець подає людям?
25 Квітня 2019, 13:56
а, то після того шествія рагулі напригнули на храм у Старих Кошарах та захопили його?
25 Квітня 2019, 14:49
Фарисеї!!!!!! Потім вибили двері в храмі в Старих Кошарах!!!! Але Іуда після зради теж радів,а потім шукав мотузку!!!!!!
25 Квітня 2019, 15:19
То точно. І таки повісився.
25 Квітня 2019, 15:22
Йдуть одні рагулі, включаючи Броїла та Гетьмана, і розкольники. Щось педофіла Анатолія не видно на світлинах. Це репетиція входу до пекла за розкол і клятвопорушництво.
25 Квітня 2019, 16:34
Зате козломорді викидні тут розісрались! Ти козлятина в своємі гамні вдавишся від злості!
25 Квітня 2019, 16:41
Тобі не потрібно шукати мотузку - ти вже її найшов! Іуда за срібники повісився,а ти скотино здохнеш за піздьош.
25 Квітня 2019, 16:47
От пише одне сцикло, яке ховається за різними ніками, всяку гидоту про українську церкву. Ти напиши відкрито,хто ти і що думаєш! Покайся поки не пізно!
25 Квітня 2019, 16:50
Так це ж козломордий ідіот заточений під путіна! Давай підар про свою улюблену сраку.
25 Квітня 2019, 16:52
Православна церква України визнана всім світом, і Константинополем!І томос вам не вдасться відмінити))) Україні - українська церква!
25 Квітня 2019, 16:57
Православна церква України- єдина канонічна церква визнана усім світом
25 Квітня 2019, 17:00
Україні - українська церква, українською мовою хай звучить молитва.
25 Квітня 2019, 17:10
Хаха все и вся европейское...любое лайно..Смешно даже...Сами не могут создать ничего, а все под Европу косят...С вас в Европе смеются...Как не назови а Гондурас и Габон украинский им был и будет...Всем привет из Луганска...Завтра иду получать паспорт России..и прощай Габон и Гондурас украинский навечно.
25 Квітня 2019, 17:13
ПЦУ это секта самозванцев..только РПЦ мо ковского патриарха священна. .Всем привет из Луганска...Завтра иду получать паспорт России..и прощай Габон и Гондурас украинский навечно.
25 Квітня 2019, 17:17
Пиздуйте за порєбрік
25 Квітня 2019, 17:18
Об'єднаймося браття у хресті!
25 Квітня 2019, 17:57
Відбулася<br/>Але якось сумно<br/>Люди розгублені і я сказав би якось налякані<br/>Священники самі по собі люди самі по собі-щось то не те<br/>Ну зрозуміло-ми ж на своій землі в меншості з мовою з вірою<br/>А тепер Бог знає що буде -така злоба до воінів АТО-знову звучить окупанти карателі<br/>а в мене двоє внуків служить<br/>Помилуй Господи твій нарід -всели надію<br/>Даруй Господи Всім Здоровья і Украінцям і Прихожанам РПЦ МП на украінській Землі
25 Квітня 2019, 18:18
Після хресної ходи взяли болгарки в руки тай поїхали в Старі Кошари відрізали завіси і захопили храм!!!<br/>Оце так і ПЦУ!!! Оце так по християнськи!!! Ну просто нема слів!!!
25 Квітня 2019, 18:31
В Старих Кошарах громада проголосувала за перехід до ПЦУ. А вам все нейметься, тобто РПЦ!!!!Люди краще за вас знають що їм робити!Досить вже брехні!
25 Квітня 2019, 18:33
До РПЦ МП в Украіні<br/>Ну коли ж Ви вже вгамуєтеся -породження єхидні<br/>Та затихніть хоть перед Великоднем<br/>Ідьте на Донбас Луганськ Крим-отримуйте Російські паспорти-живіть щасливо<br/>Ну не стріляйте хоть на Великдень
25 Квітня 2019, 18:49
А владним чиновникам зарплату за 24.04.2019 виплатить держава чи церква? Лікарі, вчителі, залізничники хотіли б теж взяти участь у хресній ході. І як би ми всі покинули робочі місця ...
25 Квітня 2019, 19:36
От тобі козломордий все не так! Не сунь своє грязне рило у справи вчителів,лікарів,залізничників,держ.службовців.Вони якось без козломордих порад обійдуться. Засунь своє яйце,якщо ще можеш,у цибулиння - може згадаєш що страсний тиждень і не будеш поливати всіх гімном.
25 Квітня 2019, 19:42
ЦЕ НЕ ВЕЛИКОДНЯ ХРЕСНА ХОДА. ЦЕ ХРЕСНА ХОДА У СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ. АБО ХРЕСНА ДОРОГА.
25 Квітня 2019, 19:44
ВЕЛИКОДНЯ.АБО ПАСХАЛЬНА ХРЕСНА ХОДА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У СВІТЛИЙ ТИЖДЕНЬ,
25 Квітня 2019, 20:43
Хода відбувалася в після робочий час.Слава страстям Твоїм Господи
25 Квітня 2019, 20:44
Господь всіх розсудить!!! Всім всіх благ та порозумінь!
25 Квітня 2019, 22:06
Господь всіх розсудить!!! Разделит Украину на 4 части..а лучше на 5 частей
26 Квітня 2019, 12:03
Бо томосоносному Педро капут. <br/>Турецький васал єбанатій чи єбанутій був у пороха і літрополітом і замполітом, а тепер пролітає як фанар над Стамбулом?
26 Квітня 2019, 12:27
Не сци в кампот козломордий! Попий свяченої водички,засунь яйця в цибулиння - може попустить! І не сцикай жовчю,бо ти і так убогий,обісцяний і обісраний.
26 Квітня 2019, 12:41
ЛЮДИ ! Не провокуйте один одного!Спочатку чвари потім ненависть ну а далі ВІЙНА Хочете тут ДОНБАС Буде!
26 Квітня 2019, 12:44
І де моє золото обіцяне за томос?<br/>Де ваш Полуботко з вагонами золота?
26 Квітня 2019, 12:47
Читати ваші чвари і прокльони так само смішно, як і слухати дискусії першокласників про те, що подарунки під ялинку їм Санта приносить з Лапландії, тоді як інші вважають, що це робить Дід Мороз
26 Квітня 2019, 13:01
Ти ж сам придурок тут усіх обгаджуєш і обзиваєш,проклинаєш і бпльовуєш.А потім весь білий і пухнастий.Ти чучало козломорде не маєш чим занятися,сидиш перед клавіатурою і обсираєш всіх і все. Для тебе викидня козломордого все Українське поперек глотки.Заткни своє хлєбало і іди крась свої бовтуни.
26 Квітня 2019, 13:07
Питаєш чмо козломорде де твоє золото - в улюбленій тобою сраці! А ще ти чучало любиш відсоси і вафлі - нажрись може подавишся!
26 Квітня 2019, 13:19
Чому націоналізм називають печерним?<br/>https://www.youtube.com/watch?v=DWL7BDvnM4w&amp;feature=youtu.be
26 Квітня 2019, 13:19
Чому націоналізм називають печерним?<br/>https://www.youtube.com/watch?v=DWL7BDvnM4w&amp;feature=youtu.be
26 Квітня 2019, 13:35
Аби цигарки донецькі купляли в наших московських попів
26 Квітня 2019, 13:41
Ти чучало козломорде так розбираєшся в націоналізмі і релігії як лектор - атеїст у гімні!
26 Квітня 2019, 13:44
Брати-із РПЦ МП на Украінській Землі<br/>Ви надієтеся що за Ваші заслуги по знищенню Украіни будете мати преференціі у москвітів<br/>Помиляєтеся-коли Росгвардія зачищає населений пункт не запитує якоі ти віри<br/>А коли на завершення працює УЗВ Буратіно-ракеті летять як в мечеть так і церкву МП<br/>Є ж доступ до інформаціі -ЗАДУМАЙТЕСЬ<br/>Правильно каже Марія- Донбас -Луганськ уже на нашому ПОРОЗІ
26 Квітня 2019, 14:09
Федерализация, Автономия Донбасса, Два государственных языка. Если вы хотите сохранить эту мифическую страну ...
26 Квітня 2019, 14:27
Не розповідай мавпі про театр, а покажи гнилий банан, і вона твоя.
26 Квітня 2019, 15:33
Украину не спасет уже ничего..Украина это труп.
26 Квітня 2019, 16:57
козломордому атеісту<br/>10:01 26.04.2019<br/>Ти щось поплутав, я просто є проукраїнським атеїстом і московська секта на мене впливу немає, от були б увсі атеїстами, і зникла би МП, а ти просто показуєш весь свій &quot;багатий&quot; внутрішній світ і ненависть до всього чужого
26 Квітня 2019, 17:13
Ну тогда разваливать ее полностью, чтоб и памяти не было об этом недоразумении под названием &quot;украина&quot; ...
26 Квітня 2019, 18:30
Золота лєпрєкону Варфоломію не віддам,бо :<br/>1-Філарет просив не поспішати.<br/>2-королева Англії, мабуть, не дасть.<br/>3-просто я давно помер!!
26 Квітня 2019, 20:09
Турецьким братам!
26 Квітня 2019, 20:10
Турецьким братам!
26 Квітня 2019, 23:08
Козломордим московітам!
28 Квітня 2019, 09:40
Як із термоса вогонь добудеш?<br/>Будете свохми порожніми кастрюлями стукатись?<br/>Струсу мозку не буде.
28 Квітня 2019, 13:36
Нема ума - щитай каліка.
29 Квітня 2019, 09:30
Без руського міра пропаде УПЦ МП