Хокейний клуб «Ковель» знову переміг

25 Квітня 2019, 12:43
Хокейний клуб «Ковель» знову переміг 2064

На ковзанці «Снігова королева» у Луцьку відбувся матч за п'яте місце у відкритому чемпіонаті Волинської області з хокею серед аматорів між командами «Нетішин» і «Ковель».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Матч відбувся 20 квітня.

Ковельчани з перших хвилин активно атакували суперника і створили багато гольових моментів. Двічі шайба влучала в штангу воріт після кидків Олександра Клецора і Олександра Гушинця. Кілька разів рятував свою команду воротар Нетішина. Але забити перший гол нашим хокеїстам вдалося лише за три секунди до завершення першого періоду: відзначився Леонід Гаврилюк.

Другий період також пройшов у напруженій боротьбі. Спочатку «Нетішин» зрівняв рахунок, потім пропустив, і знову зрівняв. У третій, заключній частині гри, ковельчани зуміли тричі заволодіти воротами нетішинців, пропустивши тільки одну шайбу.

Отже, «Ковель» заслужено переміг з рахунком 5:3 (1:0, 1:2, 3:1). Ковельчани переважали і за кількістю кидків у площину воріт: 24:14 (11:3, 7:5, 6:6). Треба зазначити, що такий гарний результат був би неможливим без надійної гри нашого воротаря Даниїла Мілаковського, який впродовж матчу не раз рятував ворота від небезпеки.