У Ковелі збирають підписи для встановлення камер відеоспостереження

25 Квітня 2019, 15:55
У Ковелі збирають підписи для встановлення камер відеоспостереження / Фото ілюстративне 3684
У Ковелі збирають підписи для встановлення камер відеоспостереження / Фото ілюстративне

Активісти збирають підписи, щоб встановити камери відеоспостереження на вулицях Ковеля для охорони правопорядку.

Відповідну петицію розмістили на сайті «Єдиної системи місцевих петицій».

Станом на 25 квітня петиція зібрала 128 підписів із необхідних 150. 

«З ціллю запобігання злочинам, вчасне встановлення і виявлення правопорушників, необхідно на вулицях і площах міста встановити за кошти громади відеонагляд з пультом спостереження в поліції (можливо в іншому місці). Це буде сприяти зниженню правопорушень та виявленню і встановленню порушників», – йдеться в описі петиції.  

 

Коментарі
25 Квітня 2019, 21:14
Лисий збирає підписи, шоб вкрасти бюджетних грошей? Поки ше зєлєй нема в раді.
25 Квітня 2019, 21:18
І буде камери встановлювати Луцьсантехмонтаж. І потече відкат Товстизі в кишеню.
25 Квітня 2019, 22:15
А як тоді приватне життя ? Я не згідний і моя сім'я не даємо згоди на зйомку!!!!!!! І ви люди не погоджуєтесь!!!! Про Які злочини мова? ніхто нічого на розслідує роками, а вони будуть протирати штани дивитися про нас кіно!!!!
26 Квітня 2019, 00:32
Может лучше у чиновников в кабинетах установить?
26 Квітня 2019, 01:26
Дайош кіндеру і Товстизі камери в кабінет, а зображення на великий екран на площу.
26 Квітня 2019, 01:45
Дурню! Яке в тебе приватне життя в центрі міста? У всіх великих містах відеокамер повно і приватним життям на площі міста ніхто не займається. Тебе почитати то вже й кіно не потрібно дивитися.
26 Квітня 2019, 02:38
А тебе почитати - то ніхто нічого не розуміє, окрім тебе козломордого.
26 Квітня 2019, 03:02
Харе верещати. Камери потрібні зуб даю. Питання - де новообраний преЗЕдент?! Тут кацапи паспорта на донбасі роздають. Люди чекають адекватної реакції. Треба проявити лідерські якості.
26 Квітня 2019, 04:47
В Варшаві навіть в автобусах камери і скрізь порядок.
26 Квітня 2019, 10:21
І обовязково поставити на базарі біля кожного цигана
27 Квітня 2019, 01:36
На камери гроші є, а на лікування онкохворим - нема,
29 Квітня 2019, 04:49
Народ одумайтесь, це ж буде використано проти нас самих, і виступаємо проти камер і їх встановлення, завжди при владі знайдеться людина непорядна, Це бомба повільною дії!