Ковельське МТМО отримало суперпотужний магнітно-резонансний томограф

26 Квітня 2019, 12:55
Ковельське МТМО отримало суперпотужний магнітно-резонансний томограф 8804
Ковельське МТМО отримало суперпотужний магнітно-резонансний томограф

В результаті державно-приватного партнерства у Ковельське МТМО прибув найновіший, суперпотужний апарат МРТ.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської МТМО у Facebook.

25 квітня нове сучасне медичне обладнання доставили з Німеччини до Ковеля. Магнітно-резонансний томограф торгової марки «Siemens» закупили за допомогою інвестиційної компанії «МРТ+» за 1 мільйон 200 тисяч євро. 

«Цей проект відбувся завдяки тому, що у Ковелі є дуже прогресивний молодий головний лікар, який прагне розвивати галузь. Він запропонував нашій компанії співпрацю. І уже маємо результат. Обладнання у Ковелі», – розповідає представник компанії Роман Каліщук, додають у Ковельській міській раді.

Головний лікар МТМО Олег Самчук каже, що це унікальний МРТ, надпотужний, аналогів якому немає на Волині. Це дозволить ковельським лікарям здійснювати більш якісну і точну діагностику і відповідно призначати правильне лікування.

У медустанові планують, що у червні німецькі фахівці введуть обладнання в експлуатацію.

 



Коментарі
26 Квітня 2019, 19:23
Уявляю, скільки прожиткових мінімумів буде коштувати безкоштовна діагностика...
26 Квітня 2019, 21:24
Самчук наживеться добре! Ти не переживай. Ще б лікувати навчились. в мене сусідка чуть не вмерла від їх лікування. Діти спасли, але всі сидять на кредитах. Медсестри крадуть ліки. Не зрозуміло як він керую лікарнею.
26 Квітня 2019, 21:56
Самчуку меншому трон дістався від батька,в те що він одягається і який у нього телефон,можу сміливо сказати що не зарплату живе,апарат для відмивання грошей це і так зрозуміло,приватний .
27 Квітня 2019, 11:08
Хдопці нахір того Самчука<br/>Хожу до бабки <br/>Наливає-і спину натирає<br/>ПОМОЧНЕ- і не дорого<br/>Звертайтесь дам адресок
27 Квітня 2019, 12:28
Знаюту ту стару<br/>Взяли з кумом плєшку на травці-хєроставці<br/>То мині нічого-правда яйця розпухли як футбольні мячі а як ни стояв так і ни стоіть<br/>А кум вже місяць в липинах кричить я секс машина я секс машина<br/>Оттухнуть яйця піду спалю суку стару
27 Квітня 2019, 22:21
Самчук дуже порядний просто навіть як людина, професіонал своєі праці, кажу правду всім хто читає і хто вміє чути і розрізняти зла від добра, лихого від людського, ... не гризіть і не обливайте людей гряззю, ви подивіться на себе і в зеркало і в душу свою, ревльноива вас серйозні симптоми зла і заздрості.
28 Квітня 2019, 01:11
Хороший комунікабельний хлопець<br/>Голова явно не для вошей<br/>Гробить людей аптечна мафія-лікарі діагностика все це терпимо<br/>Аптека не посильно<br/>Да Самчук мені дуже схожий на Президента Зеленського чесний порядний народноі копійки ні-ні<br/>не то що Порошенко
29 Квітня 2019, 13:41
А толку якщо його в нас читати толком невміють.. з нашим кт раніше ні Луцьк ні Києв не приймав. .. ще б спеціаліста до його толкового .. а так знов .. апаратів хмара а врачі безтолкові.
04 Травня 2019, 04:29
Жесть!!! Біля 1000 грн діагностика... Як учаснику АТО ні пільги, а ні знижки... Немає слів, одні емоції!