Дитяча радість у передчутті торжества, – Великдень у Люблинці. ФОТО

28 Квітня 2019, 12:28
Дитяча радість у передчутті торжества, – Великдень у Люблинці 4119
Дитяча радість у передчутті торжества, – Великдень у Люблинці

Показали фото зі святкування Великодня у церкві селища Люблинець.

Світлини опублікував отець Матвій Олійник на своїй сторінці у Facebook.

«Дитяча радість перед Великоднем у передчутті торжества! Христос Воскрес! Воскресне Україна! Фото-промені сім`ї Буряк! Готуємось до найвеличнішої ночі року!», – йдеться у дописі.

 


















Коментарі
28 Квітня 2019, 18:13
Помолились..паски поели...самогона выпили и поехали на Донбасс убивать детей и стариков
28 Квітня 2019, 18:35
Шкода дітлахів, які не можуть розуміти, що їх в гріху з дитинства виховують батьки-розкольники. На батьках гріх, не на дітках.
28 Квітня 2019, 20:36
Брати і Сетри<br/>Прихожани Православноі Церкви Украіни<br/>Брати і Сетри РПЦ МП-В Украіні-розумію Вашу печаль важко жити без євхаристичного єднання<br/>зі світовим Православьям<br/>Та ця печаль пройде і ми Всі разом станемо на молитву в нашій єдиній Церкві яка заснована<br/>Первоапостолами<br/>Ми Вас чекаємо<br/>Христос Воскрес <br/>Христос Воскрес<br/>Христос Воскрес
28 Квітня 2019, 20:59
Люди!! е пропаганда Путінська та Бандерівска.<br/>не вірте у жодну із ни та залишайтеся людьми!!!!!!
29 Квітня 2019, 01:10
А у ВАС - з ким є<br/>Білоруси і ті без пьятихвилинки вороги<br/>В донбаські воєнторги вже поступають РСЗВ ТОРНАДО-С<br/>Зброя по потужності рівняєтся ядерній<br/>Сами себя то хоть иногда любите-головы Ваши пришивные<br/>Ну очеь плохая птица гадит в собственное гнездо
29 Квітня 2019, 12:19
Для СЦУнів остання Паска.
29 Квітня 2019, 15:12
А глаза такие добрые _добрые. Как у педофила.?
29 Квітня 2019, 17:13
Ви придурки московські викидні козломорді на педофілії вже їбанулись. Правильно - що в кого болить.
29 Квітня 2019, 20:48
Тут нема нічого дивно у коментарях ФСБешних тролів. Так званий &quot;рускій мір&quot; живе лютою ненавистю до України і всього українського. Самі по вуха в лайні, то ще й всім сусідам навколо життя паскудять.
30 Квітня 2019, 01:59
Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями!<br/>Хіба пі... си люблять педо..... в?
30 Квітня 2019, 12:32
Чомусь всі новоукр попи такі куці, якісь змилки? Вказівка карлика ворфоломія?
04 Травня 2019, 02:30
Це з політичним проектом Порошенка під назвою пцу не хоче спілкуватися ні одна помісна православна церква світу. Не перекручуй факти, не видавай бажане за дійсне. Православний світ визнає тільки УПЦ. От і на Святій Землі Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ прийняв делегацію канонічної УПЦ., а пцу там зовсім заборонено служити
04 Травня 2019, 02:53
Христос Воскрес! І подарував нам можливість у майбутньому бути із Воскреслим Богом на небесах! Дітяча втіха цієї події засвідчує про велику надію і віру якої немає у дорослих! Бажаю брати приклад із дітей їхній щирий погляд дорогоцінний в Очах Божих!
04 Травня 2019, 02:53
Христос Воскрес! І подарував нам можливість у майбутньому бути із Воскреслим Богом на небесах! Дітяча втіха цієї події засвідчує про велику надію і віру якої немає у дорослих! Бажаю брати приклад із дітей їхній щирий погляд дорогоцінний в Очах Божих!
04 Травня 2019, 14:06
Що ж так праход імені ореста березовського корчить - ломка???
04 Травня 2019, 16:01
Скільки люті у ворогів Украіни і іі сили, як перед кінцем казяться