Як доїхати з Ковеля на фестиваль «Волинська Голландія»

29 Квітня 2019, 16:25
Фестиваль «Волинська Голландія» 12272
Фестиваль «Волинська Голландія»

Дістатися з Ковеля до квіткового поля «Волинська Голландія» можна на громадському транспорті.

Щоб доїхати до поля, потрібно сісти на автобус, який їде у сторону Луцька і зупиняється у селі Свидники або на повороті до села Линівка. Ціна – більше 30 гривень.

Від села Свидники доведеться пройти ще 1-1,5 км до тюльпанового поля. Обабіч дороги будуть розміщені вказівники, що вказуватимуть напрямок.

Координати для автомобільного навігатора: 51.031812, 25.112380.

Організатори нагадують, що поле відкрите для відвідування лише у дні фестивалю – з 30 квітня до 1,2 травня з 10.00 до 18.00.

Читайте також: 

 

Офіційні автобусні рейси, які зупиняються у селі Свидники
Офіційні автобусні рейси, які зупиняються у селі Свидники

Коментарі
29 Квітня 2019, 21:35
Як доїхати з Ковеля на фестиваль «Волинська Габон или Гондурас"
29 Квітня 2019, 22:49
Тут нема нічого дивно у коментарях ФСБешних тролів. Так званий "рускій мір" живе лютою ненавистю до України і всього українського. Самі по вуха в лайні, то ще й всім сусідам навколо життя паскудять.
29 Квітня 2019, 23:11
Предыдущему.....тебе паспорт России не выдадут...не старайся..Твой удел мыть жопы в Польше или Италии
30 Квітня 2019, 10:49
Чому ви видаляєте коментарі?
30 Квітня 2019, 11:36
До МІХА ТИ ДЕБІЛ ЖОПИ ТАМ НІХТО НЕМАЄ! !!!!
30 Квітня 2019, 16:13
Травка теж буде з Голландії?
30 Квітня 2019, 16:51
Та що там Ковельщина з її фестивалем тюльпанів! У путлеровській расистській РаSSеї скульптор-самоучка Михайло Боппосов із села Уолба щороку напередодні Нового року виготовляє фігури з лайна. Видання якутия.инфо зазначає, що в Якутії вже стає традицією ліпити скульптури з лайна.
30 Квітня 2019, 16:59
А в селі Крилово, що в Осинському районі Пермського краю РаSSеї, вже багато років поспіль проводять чемпіонат з метання коров'ячого гівна. Готуються до змагань заздалегідь. За коров’яком полюють ще з весни. Його збирають і ретельно висушують, аби можна було брати в руки. Такі «паляниці» - головне «спортивне знаряддя» для учасників чемпіонату. Його метають удаль. Найвправніший «спортсмен» закинув коров’яче «добро» аж на 46 метрів 15 сантиметрів. Це абсолютний рекорд за всю історію всеросійських змагань з метання гівна. Ця інформація облетіла усі російські ЗМІ під рубрикою «новини спорту». У соцмережах з цього приводу з росіян кепкують: «Не дай, Боже, гівнометання зроблять олімпійським видом спорту».
30 Квітня 2019, 18:14
Ты понятия не имееш что такое Россия...Сиди в своем хуторе с коровами, селюк ты чмошный...Россияне это победители
30 Квітня 2019, 18:14
30 Квітня 2019, 18:57
Аха-ха-ха-ха))))) переможці))))) ЧОГО? Чемпіонату з кидання коровячого гімна?! Тільки в такій недоімперії могли до такого додуматися.
30 Квітня 2019, 21:02
Россия это Вселенная<br/>Все написано верно-есть такие соревнования<br/>Народные<br/>народ в Перьмском Крае-живет со скложно определяемой национальностью<br/>Называются перьмяки соленые уши<br/>А додуматься они могут до многого-приуральские народы имеют тысчелетние истории которые<br/>начались не с ЕРМАКА<br/>А ихние шаманы обладали и обладают знаниями и возможностями которые законом Ома не обьяснить<br/>Ихняя трагедия-нет имунитета против огненной воды<br/>Впрочем у моих соседей тоже самое-а национальность ХОХЛЫ<br/>Украинцы с высоким IQ гармонично развиты патриоты-ихние женщины самые прекрасные в мире<br/>Ихняя Родина Украина-прекрасный цветок на карте мира<br/>Благополучия Процветания удачи во всем
01 Травня 2019, 02:10
Не звертайте увагу на ФСБешних тролів!
02 Травня 2019, 01:50
На гіперлупі.