У Ковелі затримали чоловіка з наркотиками

29 Квітня 2019, 17:10
У Ковелі затримали чоловіка з наркотиками 3678
У Ковелі затримали чоловіка з наркотиками

У Ковелі на вулиці Тараса Боровця патрульні затримали чоловіка з наркотиками.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

Чоловіка виявили 28 квітня в зелених насадженнях. Той тримав у руках саморобний пристрій для куріння наркотичних речовин, також мав паперовий згорток з подрібненою речовиною, схожою на канабіс.  23-річний чоловік повідомив інспекторам, що забороненою речовиною його пригостили «друзі».

Піший екіпаж патрульних затримав чоловіка та викликав на місце слідчо-оперативну групу.

 


Коментарі
29 Квітня 2019, 21:21
Скількі різноі швалі!
29 Квітня 2019, 22:02
Це не кокс нюхати за колонами у ВР
29 Квітня 2019, 22:53
Хлопаку згавняли свято! Тож не можна так жорстоко! приєдались до нього і відпочили!)
29 Квітня 2019, 23:09
Анаша..анаша...до чего ж ты хороша..
30 Квітня 2019, 00:57
Булика сукі виличили на бувшій стройкі. Прийшов а нема водного...
30 Квітня 2019, 02:12
Та що ж то робиться? Ні курнути європейцям, ні усамітнитись. Куди йдемо, в Сибір, чи Гейропу?
30 Квітня 2019, 12:28
То якась не хороша людина здала полюбом! Завелося падло, не дало пихнути, от аби нажрався в гувно і спав в калюжі то по нашому
30 Квітня 2019, 15:38
Їдьте в Голоби
30 Квітня 2019, 15:38
Там вусі курять, жеруть і нюхають.
30 Квітня 2019, 20:44
Підіть на територію школи нр 2 -запитаєте дітей вони вам уточнять в яку будівлю<br/>І нікого не вставляє<br/>Мєнти -даруйте поліція як вся поліція світу в долі<br/>Ну а батьки-половина споживачі половині виходить по барабану<br/>Та і школа нр 1 дядя лєня обслуговує і парк і школу <br/>От цікаво а у ВЛАДЦІВ -діти внуки є думають іх не зачепить <br/>Так на Ваших в першу чергу і розраховано-бобло то в кого<br/>Що законів не має захистити дітей<br/>То щоб Ви самі від дурі здохли з такими законами
01 Травня 2019, 01:07
Шановна Поліція !Навідуйтесь краще частіше за Колібріс на зруйноване приміщення.Там побачите багато цікавого.Кожного кого там затримаете ,на йдете все що вас цікавить!!