Волинська Голландія: погода підвела, але відвідувачів у перший день було багато

30 Квітня 2019, 19:16
Волинська Голландія: погода підвела, але відвідувачів у перший день було багато 8355
Волинська Голландія: погода підвела, але відвідувачів у перший день було багато

Поблизу села Свидники відбувся перший день тюльпанового фестивалю «Волинська Голландія».

Погода підвела і через дощ шлях до тюльпанового поля перетворився у багнюку. Однак, фестивальників не налякала ні похмура погода, ні дощ.

Вже о 14:00 поблизу входу на територію вишикувалась двокілометрова черга з автомобілів. Окрім споглядання розмаїття тюльпанів, відвідувачі мали змогу зігрітися теплими напоями та перекусити. Також зробити світлину біля фотозони та з химерними жіночими ногами, які стирчали з-під землі. 

Фестиваль триватиме 1,2 травня з 10.00 до 18.00.

Відвідувачам, які збираються приїхати на фестиваль, рекомендують брати дощовик та гумові чоботи.

 





















Коментарі
30 Квітня 2019, 22:49
Читачі, друзі яка погода про що ви всі говортте!Коли ні Лідка, коли ні Синок Подзідзей не приготувались сьогодні до фестивалю, хочуть збити 5000000 за 3 дня, н щоб навіть руки не підняти!Поле взяли в оренду , за нього нехочуть платити селянам с.Свидник, про робочих які вкалують за 200 грн в день це інша тема!Про те , що продають тюльпани по 15 грн це сміх, за пляшку можуть відро принести) А , що про себе можу сказати.Мені дають вкарман з Козаком от і живем і очі закриваєм, хай хоч коноплю там садять )
30 Квітня 2019, 23:32
ОТО БОЛОТО!!! ВСІ ЯК СВИНІ ПОПЕРЛИСЬ ТУДИ!
30 Квітня 2019, 23:50
Відгуки жлобів, які в своєму житті нічого не створили і ніколи не створять.
01 Травня 2019, 10:31
І ЧОГО ЛІЗТИ В БОЛОТО
01 Травня 2019, 17:26
&quot;Пусть с ними поляки возятся&quot;: Монтян оскандалилась заявлением об отделении Галичины<br/>ОБЩЕСТВО<br/>01 мая 2019, 13:39<br/>Поделиться<br/>Комментарии<br/>Одиозная украинская адвокат и блогер Татьяна Монтян, активно поддерживающая оккупационную политику России, отличилась хамскием заявлением об отделении Львовской области.<br/><br/>В своем видеоблоге она заявила, что Киев якобы &quot;не против попрощаться с обнаглевшей Галичиной&quot;.<br/><br/>ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ<br/>Дальний Восток бунтует, Россия проиграла. Она находится на грани распада – Белковский<br/>Дальний Восток бунтует, Россия проиграла. Она находится на грани распада – Белковский<br/>382.9т<br/>Владимир Путин<br/>Путин ввел упрощенный порядок получения гражданства РФ для украинцев<br/>4.1т<br/>Александр Аваков<br/>Сын Авакова сыграл пышную свадьбу на курорте в Италии - СМИ<br/>19т<br/>Юлия Тимошенко<br/>&quot;Прибыли случайно?&quot; Тимошенко и Медведчука засекли в аэропорту Стамбула<br/>122т<br/>&quot;Что касается волны сепаратизма во Львовской области – так она уже имеет место быть. Флаг им в руки, ветер в потные яйца, пусть с ними поляки возятся. Господи, да пусть отделяются. Вы думаете, кто-то в Украине хочет жить с этими сумасшедшими? Пока они никого не трогали и никому ничего не навязывали, всё было нормально. Но как только они почувствовали в себе какие-то силы и поддержку п*ндосов, и Европки, они тут же попытались нагнуть всю Украину&quot;, – высказалась она
01 Травня 2019, 21:26
Ти дибілоїд , що з похмілля? Тут про тюльпани мова, квіти такі, якщо не знаєш! До чого тут Тетяна Мунтян і Галичина, волна сепаратизма? ТИ і є, напевно ,прихований сєпар. Такі як ти і нагнітають розбрат між людьми, а ми самі, якось розберемось з нашим містом Лева і львів&quot;янами і не сунь свою москальську морду у наші українські справи.
01 Травня 2019, 22:41
Закрий рота, сєпарська морда і пиндилюй у свою Московію з нашої землі.
02 Травня 2019, 14:58
Міха, ми ж не ліземо писати на ваші сайти. То чого ти приперся сюди і плюєшся жовчю? Не подобається - не дивися. Так, 30.04 був дощ, було болото. Ніхто до поля асфальт прокладати не буде. 01.05 погода була чудова, жодного болота, можна було гарно відпочити..... Все тобі не так і все тобі не те....
02 Травня 2019, 15:47
Тут нема нічого дивно у коментарях ФСБешних тролів. Так званий &quot;рускій мір&quot; живе лютою ненавистю до України і всього українського. Самі по вуха в лайні, то ще й всім сусідам навколо життя паскудять.
05 Травня 2019, 21:30
а зачем вы ко мне в Луганск приперлись ?? я не звал вас