У Ковелі відбудеться квест «Великоднє диво»

01 Травня 2019, 18:06
3387

Молодіжний центр «Місто ідей» запрошує ковельчан 15-39 років взяти участь у молодіжному квесті «Великоднє диво».

Про це анонсується на сайті Ковельської міської ради.

Квест відбудеться 5 травня о 15.00 біля міського фонтану.

«Хочеш відчути себе в ролі шукача писанок, зануритись у святкову атмосферу Великодня, знайти нових друзів та разом поринути у світ неймовірних розваг та пригод? Бери участь у квесті. Буде дуже цікаво», – кажуть представники молодіжного центру «Місто ідей».

Коментарі
01 Травня 2019, 21:47
Не забудьть Вадімку запросити,а то майбутній мер,не має своїх яїць....
01 Травня 2019, 21:50
А хто такий той Вадимка...Ми його знаємо.... Ковель має знати вадімку.!
02 Травня 2019, 01:30
молодіжному квесті «Великоднє диво» нужно дать название "Майданное" или "Шароварное диво"
02 Травня 2019, 01:46
Хіба ця молоть розумієця в оргіяххх???
02 Травня 2019, 12:49
Та що там той молодіжний великодній квест у Ковелі! У селі Крилово, що в Осинському районі Пермського краю РаSSеї, вже багато років поспіль проводять чемпіонат з метання коров'ячого гівна. Готуються до змагань заздалегідь. За коров’яком полюють ще з весни. Його збирають і ретельно висушують, аби можна було брати в руки. Такі «паляниці» - головне «спортивне знаряддя» для учасників чемпіонату. Його метають удаль. Найвправніший «спортсмен» закинув коров’яче «добро» аж на 46 метрів 15 сантиметрів. Це абсолютний рекорд за всю історію всеросійських змагань з метання гівна. Ця інформація облетіла усі російські ЗМІ під рубрикою «новини спорту». У соцмережах з цього приводу з росіян кепкують: «Не дай, Боже, гівнометання зроблять олімпійським видом спорту».
02 Травня 2019, 12:57
Из России нет желающих ежать га работу в Украину и получить украинский паспорт..А вот в Россию едут работать и получить паспорт России миллионы украинцев
02 Травня 2019, 15:45
ФСБешний троль, коли ти вже перестанеш брехати і замовкнеш назавжди?!
05 Травня 2019, 00:55
а що то за тварюка сепарська міха.. назвіть мені його фамілію якщо хтось знае..хочу йому вручити паспорт сепара.один раз і на всю жизнь останій...
05 Травня 2019, 03:03
Выяснилось, что означает слово ЗеКоманда. Зе - это Зеленский, Ко - Коломойский, а манда, это то, чем накроется украина, которая их выбрала))))))