У Ковельському МТМО вимагали гроші за консультацію лікаря

02 Травня 2019, 15:37
У Ковельському МТМО вимагали гроші за консультацію лікаря 16258
У Ковельському МТМО вимагали гроші за консультацію лікаря

У некомерційному міськрайонному медоб’єднанні жінці, яка звернулась у важкому стані за допомогою, сказали заплатити за консультацію лікаря 240 гривень.

Про це повідомила Альбіна Потапчук у Facebook на сторінці «Правовий простір міста Ковель».

«Вчора в тяжкому стані привезла сестру на приймальне відділення Ковельського МТМО. Лікар з приймального відправив у «Експрес приймальне»… Коротше, знайомтесь, ковельчани, з новим методом вимагання ваших грошей! Сидить там гарненька дівуля, яка, до речі, отримує зарплату. Її робоче місце облаштоване недешево за наші з вами кошти: євроремонт, нові меблі, комп’ютер. Вона повинна надати інформацію, як я розумію. Врешті, вона нам сказала, що сестра безкоштовну консультацію може отримати в поліклініці, тобто з температурою, в тяжкому стані ми мали йти пішки до лікаря», – пише Альбіна Потапчук.

За її словами, медичка сказала, якщо вони хочуть отримати консультацію ЛОР-лікаря швидко і зараз, то мають заплатити 240 гривень.

«Я спитала: «Що це у вас тут є в некомерційному МТМО приватний прийом лікаря?» Вона відповіла, що так… Шановні ковельчани! Коли ви вже перестанете бути «баранами» і співучасниками кримінальних злочинів у нашій лікарні?! Ця пані просто тупо сидить, як регулювальник, щоб направляти людей платити в касу за послуги, які надаються БЕЗКОШТОВНО!!! Ми скористались своїм правом на безоплатну медицину. ЛОР нас прийняв безкоштовно, надав консультацію в повному обсязі. Консультація проходила 15 хвилин. За це ми мали заплатити 240 гривень!!!» – твердить авторка допису.

Жінка називає «Експрес відділення» некомерційного Ковельського МТМО – «вимагальним», і, звертаючись до його працівниці Ольги Чорнозуб, каже, що вони із сестрою не мали часу викликати поліцію для відкриття кримінального провадження, але обіцяє, що наступного разу знайде на це час.

 

Коментарі
02 Травня 2019, 19:10
Да це не новина!!!!Всю корупцію в лікарні чудить одна людина -це ви всі знаєте Олежка Самчук!Каже кому, що брати, скільки , куди підвезтиНести йому всі мають від прибиральниці до лікаря! Що казати, що дівчина з Мед училища прийшла на практику а їй прямо 1000$ терміном на 2 місяці!Якщо прикрити це кубло ні анестезіолог його кореш хабарник а ні сам главрач не будуть брати з людей гроші. Говорити можна багато, хоча і всі все знають , просто мовчать.....
02 Травня 2019, 19:22
От цікавво чи скаржниця хоч один день десь працювала на роботі і платила податки в державу,бо як правило ті що не одного дня не платили податки дуже вже грамотні.
02 Травня 2019, 19:30
За радянских часів була медицина безплатнна тому що всі працювали . А зараз працювати за кордон, а лікуватися в себе вдома безплатно
02 Травня 2019, 19:32
А нас вимушують давать.<br/>Я лежала у лікарні,мій чоловік привіз мою дитину з опухшою шийкою,декілька разів хірурга викликали у приймальню,не дочекавшись,я хвора,лежала в урології,побігла на 5 поверх покликати лікаря.Менеі слухати ніхто не хотів,декілька разів просила лікаря спуститися.Поки не гаркнула ВИЙДІТЬ БУДЬ ЛАСКА,положила в карман гроші,тільки тоді лікар побіг спасати мою дитину.От і як не дати,якщо навіть не шевеляться,а життя наших дітей у їхніх руках.
02 Травня 2019, 19:41
Головного лікаря МТМО призначають депутати міської ради на сесії відкритим голосуванням за поданням міського голови.
02 Травня 2019, 19:48
То що міський голова та депутати в долі?
02 Травня 2019, 19:51
Де пояснення МТМО????
02 Травня 2019, 19:57
А ви не знаєте скільки коштує навчання на лікаря за 7 років
02 Травня 2019, 20:35
Звернення до батька лікаря...<br/>А ви зі своїм сином не знали на що йшли???)))
02 Травня 2019, 20:43
А тепер він тоже за кордоном
02 Травня 2019, 20:56
Це походу лор. Білоус це підріла не так давно хотів 200 баксів за лікарняне це пітух гамбургськи я знаю шо з ним зробити трахнути в очко і викласти в інтернет і тоді все буде пучком
02 Травня 2019, 21:08
Лор без дозволу головного пукнути не може. Це родинний бізнес. Молодший
02 Травня 2019, 21:11
Дядя Коля, ти дурак? Це на якій роботі треба робити, щоб 200 баків за лікарняний вивалити? 5400 грн???
02 Травня 2019, 21:16
240 -це, здається загальна такса, якщо ви не за направленням від сімейного лікаря або не маєте з ним декларації. А взагалі - це медична реформа, це не просто взяли і придумали. Але разом з тим у касі призначення платежу вказують мабуть &quot;благодійний внесок&quot;. А який же він благодійний, якщо я не планувала займатись благодійністю? Це Супрунисі давайте подякуємо. Навряд чи це СОО таке ввів. А наші лікарі ще не скоро почнуть відмовлятися від &quot;подяк&quot;. Казав наш вчитель: &quot;як взяв раз, то далі важко відмовлятися, тому краще не починати&quot;
02 Травня 2019, 21:18
І ще: я розумію- наболіло. Але навіщо ж матом висловлюватися. Куди модератори дивляться - гидко читати
02 Травня 2019, 21:28
Хабарництво у лікарні процвітає. І це ні для кого не секрет. Цього не знає наш мер? - Значить місце мера не для нього. Цього не знає начальник поліції? Не хоче знати, так як нехоче знати про безакцизну торгівлю цигарками на ринку. Продають відкрито так, що навіть прохід загородять. Страждають від цього в першу чергу прості люди, а податки недоотримує наша держава. Тому і пенсіі маленькі і т.д. Що ж потрібно щоб у поліції відкрились очі? А Кіндер коли проснеться??
02 Травня 2019, 21:47
Зарплата молодого лікаря 2900 грн чистими!
02 Травня 2019, 22:33
Хто готовий вийти на роботу за такі гроші просто вийти не лікувати не нести відповідальності. У вас в голові совок все безплатно
02 Травня 2019, 22:37
А хто за що несе відповідальність? Не пам'ятаю жодного випадку щоб лікар поніс відповідальність за свою некомпетентність. Чого підлабузник Товкач мовчить ? Зазвичай він гузно рве за &quot;господаря&quot; а тут мовчить.
02 Травня 2019, 23:20
Наші лікарні були створені саме для таких екстренних випадків, щоб людям допомагати вчасно і якісно, без обдирання по гарячому. Тепер мусите, люди, скандалити, позиватись у суд, визивати поліцію, бо це вже давно і системно нас доять. В мене теж зарплата бюджетника і, схоже що, я тепер маю знати всіх лікарів влице, щоб 240грн вчасно збивати. Мабуть йде до того, що і лікарні поміняють на приватні, бо державна монополія нікого не влаштовує.
02 Травня 2019, 23:22
Плєсєнь, ото так, ціни в лікарні піднімаємо. Щоб менше вякали.
02 Травня 2019, 23:24
Щоб ти зрозумів недурень-це лікарняні пов'язане з нещасних випадком на виробництві
02 Травня 2019, 23:32
Батько лікаря-ви не задумувалися дати дитині іншу освіту,ніж ту щоб здирати з немічних людей гроші,а ви відразу платили гроші за навчання щоб він потім з інших здирав,нехай син ваш їде за кордон лікаром працювати а не вивчився за гроші а спеціаліст по рекламі)ніякий
02 Травня 2019, 23:38
Саме це я мав на увазі що люди заробляють багато в тіні і не погано податків не сплачують ,а хто має заробляти на них щоб іх безкоштовно лікували
02 Травня 2019, 23:48
Читайте зверху він вже за кордоном
03 Травня 2019, 00:12
Сімейний (земський) лікар у сільській місцевості отримує підйомні 1000000(Лімон) рублів! Плюс медицина страхова вже років 20!
03 Травня 2019, 00:22
Як би ми не верещали а на сьогодні квалифікований лікар буде заробляти більше поклейщика<br/>обоів-хочемо жити мусимо кормити лікаря<br/>Тим більше що в лікарів запити помірковані-вбиває аптека<br/>Знову хоч один слуга народу виложив чітку програму страховоі медицини-ні та ми і не запитували<br/>То що хочете _________________старого бізона<br/>А Олежка освідчений креативний комунікабельний талантливий менеджер<br/>пропоную його в ЗЕ-команду міністром МОЗ<br/>Не помічений в корупціі мені дуже нагадує Президента Зеленського<br/>Я думаю вони порозуміються<br/>А нам всім не дай Боже захворіти
03 Травня 2019, 00:26
https://m.facebook.com/ulanasuprun/posts/2309809899303564
03 Травня 2019, 00:31
&quot;Це рак. Вони всі помруть&quot;. Заступник глави МОЗ Лінчевський назвав неефективним лікування онкохворих за кордоном.<br/>А Вова 3Е знає, що воно далі працює?!
03 Травня 2019, 00:31
Ах, такі ви усі розумні. А давайте спробуєм прожити на зарплату лікаря. А у них ще, уявіть, сім'ї, діти і так далі. А робота стресова. Мруть один за одним. Світячи іншим, згорають самі. Наша ковельська медицина, шановні, ще дуже лояльна до усіх і кожного і подяка лікарю обійдеться дуже дешево. В столичних клініках консультації лікарів по 500-800 грн бувають. І це без обстежень, а ще до кожної консультації повторна треба - суму порахуєте? І компетентності в них не більше. Просто за більші кошти працююь, тому вони не принижуються, намагаючись вижити. Хабарництво не пропагандую, але здоров'я то найцінніше і має цінуватись як не нашою державою, то хоч людьми. А ви, не вдячні, взяли та й лікаря зганьбили. Потім доброго наганяя від престолонаслідника славнозвісного ОО отримає. Навчиться мед персонал поважати, а потім шоу влаштовуйте. Ганьба Вам, Ковельчани, менше ніж за 10 доларів таку каку робите людям, ай-яй-яй.
03 Травня 2019, 00:37
Бо смішно, що люди вирішили, що медицина в нас безплатна. Хаха, тобто за все платимо, а з медиків зробили матерів Терез безпідставно. Ви не уявляєте, як низько це для лікаря - бути змушеним виживати в Ковельськлму МТМО. Для його власного Я, для його професіоналізму, для його гідності. То хоч повагу майте до цих бідолах-трударів і не засмучуйте мене більше на моїй малій батьківщині!
03 Травня 2019, 00:43
Мені начхати скільки ти вчівся -ПРОФФЕССОР<br/>За рулон обоів такса -два рази того що вони стоять<br/>а нє хай тобі тєща клєіть<br/>Що хай мені тєща апендицит відалить<br/>Ну нє брат краще я на гранаті підірвусь-мук менше
03 Травня 2019, 00:52
Коли б ці кошти йшли на медицину це одне. За фактом це не обліковні кошти. І йдуть вони певним людям до кишені. Хто захищає зараз мабуть сам біля корита там пригрівся. Як Товкач для прикладу.
03 Травня 2019, 01:07
Не переживайте, ще трошки залишилось потерпіти.....
03 Травня 2019, 01:23
І зверніть увагу стійка з підсвіткої в експрес приймальні зроблено за бюджетні кошти та і всі меблі в лікарні. А видурені в людей гроші у бюджет не ідуть.
03 Травня 2019, 01:33
У нас в країні одні лікарі обділені з/платою, а всі отримують в 10 раз більше них? Так всі як і вони отримують таку плату, тільки у лікаря совісті нема і все. Наживається на хворобі людей! Мерзотники!
03 Травня 2019, 01:44
Наче ті гроші на зарплатню ідуть. Зверніть увагу як живуть лікарі з ковельского МТМО і на машини вистачає і на житло є на коханок теж вистачає на відпочинки закордоном. Можливо більш чесні не так живуть а ті хто ближче до &quot;хазяїна&quot; лікарні не жаліються. Лікарня це давно бізнес лавочка керує тим базаром незмінно родина
03 Травня 2019, 09:32
І КОЛИ ВЖЕ ПОВИЗДИХАЮТЬ ТІ САМЧУКИ
03 Травня 2019, 09:38
Я для того і є щоби хапати з вас дурників грошики-відкати на все як у ПОРОШЕНКА 70 ВІДСОТКІВ
03 Травня 2019, 11:05
У бюджетників усіх зарплата однакова. Але іншим не можна збирати хабарі відкрито під приводом благодійного внеску!!!! Я за те щоб у тих бумажках які вони дають платити - було призначення за огляд лікаря чи щось подібне!!! Коли чоловік лежав у лікарні це страшно, спочатку платили а потім сказала пишіть оті бумажки і вказуйте призначення платежу або пишіть офіційну відмову чому відмовляють і будемо далі спілкуватись у правовому полі. Думаєте що і без благодійного внеску все зробили.
03 Травня 2019, 11:07
Та, звісно, що про ПОБОРИ всі знають. І ковальська мерія в тому числі!!! Там діє ціла система, все прослідковується через комп'ютери, доставляють нові і нові компи, це ціла бухгалтерія. Попробуй за щось не заплати, тобі прийдуть ще багато разів нагадають... І ніяка це не благодійна допомога, це сама звичайна ВИМОГА заплатити!!! Ніхто тебе не запитую, чи ти бажаєш заплатити, це вимога!!! <br/>Прикро, бо іноді людина з дому останні гроші виносить. Але тим, хто сидить у чиновницьких кабінетах цього ніколи не зрозуміти!!!
03 Травня 2019, 12:53
Недарма пишуть &quot;прогресивний&quot; головний лікар. Наладив таку схемуку для незаконного збагачення. При тому що з бюджету виділять немалі гроші на лікарню. Посадив навколо себе підлабузників таких як Товкач та почуваєця королем. Вже землі не відчуває під собою.
03 Травня 2019, 13:18
Як би був гарний лікар і дійсно допоміг.. то самому хочеться віддячити йому чимось... А коли зажерливі не співчутливі до людського горя.. то нехай ідуть з роботи! <br/>Є люди які просто немають можливості заплатити ту суму.. але якщо та бабця побачить, що все добре то вона віддячить медом, молочком , домашнею ковбаскою.. те що у її є.. але коли останнє відбирають, а в самих кармани від кюпюр і шлунок від коньяку рветься... То це не лікарі, а нелюди! <br/>Я б радила працювати на авторитет і тоді він вже запрацює на них.. а не паплюжити своє ім'я такими випадками
03 Травня 2019, 13:41
Безкоштовна медицина - бред сивої кобили і алкоголіка маркса. Єдиний вихід - страхова медицина, як у всьому цивілізованому, тобто некомуністичному, світі. Але спочатку повинні перевиздихати комунодебіли, які ще пердять своєю трупівщиною у наших владних коридорах...
03 Травня 2019, 13:58
То виходить, якщо йти до вчителя запитати за дитину, то теж потрібно платити, або в магазин за те що ви купуєте заплатити і ще окремо продавщиці дати і т.д. Не кожен має можливість вносити благодійний внесок...
03 Травня 2019, 15:02
Цікаво чому ж та хвора пані не викликала швидку допомогу раз у неї такий тяжкий стан, не викликала сімейного лікаря додому? Якось цікаво виходить. Ходити з телефоном і відео знімати є сили. І до чого тут медсестра яка працює на своєму робочому місці, чому знято відео без її відому? В Україні іде реформа медицини і пора звикнути що треба з сімейним лікарем звязуватись і консультуватись а не іти в наглу в стаціонар де немає прийому лікаря!!!!!! А ця пані правозахисник, така вже правильна людина навіть пишучи статтю немає поваги до людей написала &quot;дівуля&quot;. Яка право вона має? Країна починається з тебе, люди давайте будемо людьми!!!!
03 Травня 2019, 15:49
Скільки вже можна виливати бруд на ту лікарню і на Самчука?? Вам не набридло? Лікарня у гарному стані, робляться ремонти, встановлюються нові апарати і працюють хороші лікарі. Невже Ви такі ідеальні? Невже ідучи по дорозі ви ні разу не викинули обгортку від цукерка а потім говорите як же в Ковелі брудно і що мер винен! В попередніх коментарях було написано щоб син який вчився на лікаря їхав за кордон працювати... Ну то будь ласка їдьте за хорошим лікуванням за кордон. Але не забувайте що треба проплатити за страховку або за лікування і не в гривнях і чималу суму, чи може Вас з розкритими обіймами там чекають? Я не ярий захисник лікарень чи депутатів, просто набридло... Жити треба в реальності. Почитайте нові закони, вчасності і накази МОЗ, і тоді на основі цього поспілкуємось.
03 Травня 2019, 15:59
Насправді це мій пост був. Не хочу нічого говорити про О. Самчука. Він старається, лікарня, дійсно, сучасна, він багато робить для цього. Але вже занадто вимагають благодійні внески. Треба фільтрувати хто може, а хто ні.<br/>Увага для фанатів-захисників ковельського МТМО! Через таких , як Ви, ми ніколи не побудуємо правову Державу Україна! Я так розумію, що ви самі не любите закони і не знайомі з ними. Такі як ви можуть собі дозволити жити по договорнякам. Совість є? Це ж ви рятували 30 річну жінку, яка померала від туберкульозу, бо жила сама з дитиною, все віддавала дитині і боялась іти в лікарню. бо там все платно, а в неї грошей немає (висохла так, що ми самий скелет обтянутий шкірою грузили в машину). Це ж ви спасали стареньку пенсіонерку, яка пошкодила ногу і не було грошей іти в лікарню. А, щоб син-п&quot;яниця (з яким вона жила)не знущався з неї і не проситись у нього в туалет перестала їсти і вмерала від голоду, Це ж ви давали гроші на рентгенологічну плівку багатодітній матері, яка стояла з хворою дитинкою під рентгенкабінетом і рахувала останні копійки, бо з місцевих жителів гребли 20 грн., а з неї, як з сільської - зажадали 30 грн. Тож закрийтесь, бо вже дістало. Я не брехню пишу, а констатую факти, через які в нашому місті, можливо, помирають люди, бо не знають де взяти гроші на лікування! В нас вже ВСЕ ПЛАТНЕ!!!! ВСЕ!!!! Тому, не пхайтесь в переписку з своїми недолугими піснями про те, що наше МТМО таке класне. Тут не заслуги і хороші справи принижуються, а констатується кримінальний злочин. Конституція і закони повинні працювати! Чи ви вважаєте, що я можу вас назвати ідіотами, або ще кимось поцікавіше, бо все одно закони не працюють і мені нічого не буде?
03 Травня 2019, 16:51
Шановна Потапчук, в чому суть вашої претензії? Хочете кунсультацію лікаря, будь ласка маєте сімейного з яким підписана декларація, ідіть консультуйтесь. Не хочете сімейного, поліклініка відкрита. Якщо в тяжкому стані - будь ласка 103 швидка приїде. Але ж ні панство хоче прийти в лікарню і не сидіти в черзі, а вже в цю хвилину щоб до них прибігли, і наплювати що в лікарні лікарі зайняті хворими що лежать там. Куда ж панству за це задумуватись. А коли впровадили сервіс де за гроші вас приймуть швидко і без черги - то куда деж безкоштовна медицина всі злодії і бандіти. А одні ми, пацієнти, святі і законослухняні.
03 Травня 2019, 16:51
Шановна Потапчук, в чому суть вашої претензії? Хочете кунсультацію лікаря, будь ласка маєте сімейного з яким підписана декларація, ідіть консультуйтесь. Не хочете сімейного, поліклініка відкрита. Якщо в тяжкому стані - будь ласка 103 швидка приїде. Але ж ні панство хоче прийти в лікарню і не сидіти в черзі, а вже в цю хвилину щоб до них прибігли, і наплювати що в лікарні лікарі зайняті хворими що лежать там. Куда ж панству за це задумуватись. А коли впровадили сервіс де за гроші вас приймуть швидко і без черги - то куда деж безкоштовна медицина всі злодії і бандіти. А одні ми, пацієнти, святі і законослухняні.
03 Травня 2019, 17:05
Мабуть суть претензії була в тому шо лікарня вимагає гроші за послуги які по закону безкоштовні. Також примушує людей платити блпгодійні внески саме вимагає у примусовому порядку. Ці кошти яки таким неправомірним методом зароблять ні де не фіксуюця вони ідуть прямо в кишені. Самчука стараєця бо це його бізнес. З бюджету на все виділяють постіно немалі кошти. Пані правильно написала вона хоче прийти в лікарню і отримати консультацію. А не щоб махінатори розвели на гроші. Всі хто тут захищає лікарню пасуця біля корита.
03 Травня 2019, 17:09
Коли впровадилити той сервіс повинні чітко вказувати згідно якого закону чи надавати посилання на закон згідно чого беруть гроші. Лікарня не комерційна органіація. І чому після галасу який підняла дана людина її прийняли безкоштовно? А тому що вони незаконно беруть гроші які потім ідуть їм в кишені.
03 Травня 2019, 17:09
Чому сраколиз Товкач мовчить?
03 Травня 2019, 17:10
Де офіційна відповіть МТМО ? Коли все по закону то чому мовчать?
03 Травня 2019, 17:24
Платіть нам за кожен урок з дитини. У нас теж малі ставки.
03 Травня 2019, 17:28
Альбіночка приіхала б з сестрюлькою до мене <br/>я вас славненько опохмелив би<br/>Ну і сама знаєш-завжди допомагало<br/>А то попхалися до тих злиднів<br/>Та вони Порошенка обібрали б-одним словом гондураси
03 Травня 2019, 17:40
Ви читали її брєдні? Буде гірше, бо її мета знищити покоління, яке пам'ятає Радянську владу (на її &quot;мові&quot;-Совєти, хоча Верховну Раду не обзиває Совєтом, бо там повно її однодумців ).
03 Травня 2019, 17:43
А це хіба не ви на уроках знань не даєте, а охоче вдома репетиторством займаєтесь нелегально?<br/>Лікарня податки платить.
03 Травня 2019, 17:55
А хіба не ті ж самі лікарі приватні кабінети відкривать? Ви не ідіть туда а ідіть в той кабінет там краще вас вилікують.
03 Травня 2019, 17:57
Медичну страховку потрібно мати
03 Травня 2019, 17:58
Лікарня податки платить? Подивіться який там оберт грошів який податок платять. Хай дають квитанцію за послугу а не благодійний внесок написано. Лікарня податок ото насмішили сраколизи. Де Товкач? Де офіційна відповіть лікарні на ці звинувачення? А немає. Бо порушують закон.
03 Травня 2019, 18:35
А це не валютниця Альбіна скаржиться що іі не полікували безплатно. Агов відгукнись.
03 Травня 2019, 18:37
Якщо навіть це валютниця то вона тихенько курить осторонь від тих сум які &quot;прокручують&quot; дільки в лікарні.
03 Травня 2019, 18:42
А я так тоже зразу подумав . Бо хто не працює , то той дуже праведний.Деж ті гроші одні доларі і євро
03 Травня 2019, 20:26
Порошенко теж старався за віртуальний реверс газу Дюссельдорф плюс та віруальне вугілля Ноттердам плюс заробивши на україннцях І ПОГРАБУВАШИ міліарди -щоби ви повиздихали бариги погані
03 Травня 2019, 21:34
Дурню божий, по перше, Роттердам, а не Ноттердам. По-друге, це &quot;винахід&quot; не Порошенка, а ворога України ахметова..
03 Травня 2019, 23:00
Ну а з чого ж Самчук буде мати зарплату в 42000 грн? Тіко з ваших грошей. https://declarations.com.ua/declaration/nacp_6608308a-985a-4e08-8801-9b12f5d2f214
03 Травня 2019, 23:10
Так всі так живуть! Не ви одні! Де це бачено, щоб лікуватися безкоштовно в Ковельському МТМО тре кредити брати, відкрийте очі, подивіться навкруги! Крім вас ніхто так не деградував. 4 роки тому з Росії переїхав лікар родом з Ковеля, жити в батьківській хаті. Взяли його в МТМО попрацював місяць, а з нього починають вимагати гроші за те що лікує. А він в Росії був відомий лікар і з хворих гроші ніколи не вимагав, а з таким що робиться в МТМО зіткнувся вперше. Звільнився хороший спеціаліст тому, що чесна порядна людина!!! Там всю верхівку потрібно звільнити бо прогнилі наскрізь. Схаменіться!
03 Травня 2019, 23:16
42000 несмішіть . це для звітності. реально суми набагато вищі. цікаво яка доля Кіндера у відсотках, у цій афері? Що він в долі так 100% . Скільки коштувало крвсло головного? скільки кіндер увірвав? прокурору дали квартиру і всім пофіг. а баранів для того і тримать щоб їх брити.
03 Травня 2019, 23:19
Ворог України Ахметов друг та партнер по газу ПО СХЕМІ Дюссельдорф плюс Петі Порося-разом обікрали всю Україну
03 Травня 2019, 23:50
Воно то так, 42 для звітності. Але ж інші лікарі то по 5 мають! Все собі гребуть.
03 Травня 2019, 23:53
той фонд, куда народ платить благодійні внески, очолює Рибак. Але він то таке. Грішми керує Самчук. І повірте, з фонду того нічого на лікарню не йде.
03 Травня 2019, 23:53
То все новітня корупція від Порошенка
03 Травня 2019, 23:54
На даний час Кіндер бере собі 70 відсотків від трнсакції
04 Травня 2019, 14:02
І нам в карман щось покладіть , бо в нас зарплати менші ніж у вчителів ((((
04 Травня 2019, 22:16
Плєсєнь тупорила. Я вас всіх маю в сра4і! І ви мене ще раз виберете мером. Того що ви всі тупорила плєсєнь!
04 Травня 2019, 23:42
Ви хотіли зробити революцію?<br/>Ви хотіли реформу медицини? Перетворити у сферу послуг- Чево изволите? <br/>Тепер Їжте, щоб повилазило!!!
04 Травня 2019, 23:45
Ви хотіли зробити революцію?<br/>Ви хотіли реформу медицини? Перетворити у сферу послуг- Чево изволите? <br/>Тепер Їжте, щоб повилазило!!!
05 Травня 2019, 18:01
Якби ще хтось знав скільки справді той ремонт стоїть, всі ох#їли би. За ті гроші можна построїти таких три лікарні. Але мені тоже перепадає. То я промовчу трохи.
05 Травня 2019, 22:35
ото швидко стрілки переводять ще й заздрісні які, винні ті хто працюють за кордоном а тут не платять податки?, ну звісно в лікарні ж зовсім немає пенсіонерів і людей які все життя тут відпахали! і на рах. роботи взагалі безглуздо вказувати кому де працювати, але ті хто приїздить ізза кордону і витрачає тут всі зароблені гроші підтримує державу не менше тих хто тут працює офіційно це однозначно!, по друге страхування на роботі за кордоном набагато краще ніж тут, і кидати напризволяще в лікарні бо не дав на лапу там не будуть, і навіться якщо дасиш то далеко не факт що тобі допоможуть, бо ж той самий лікар все своє навчання і влаштовування на роботу проплатив, вклав гроші так сказати то тепер треба повернути ще й добряче заробити =(((( ЗЫ, читаєш коменти дивившся на це все, і розумієш що чекати поки щось зміниться тут немає сенсу(
07 Травня 2019, 20:10
Дим позначує вогонь, але не може заступити вогню.