У Ковелі біля школи встановлять станцію мобільного зв’язку

07 Травня 2019, 15:37
У Ковелі біля школи встановлять станцію мобільного зв’язку 3536
У Ковелі біля школи встановлять станцію мобільного зв’язку

«Ковельтепло» просить виконком дозволити встановити на двох своїх котельнях станції мобільного зв’язку.

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради, засідання якого відбудеться о 10-й годині у п’ятницю, 10 квітня.

Директор підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимир Бойко просить виконком надати дозвіл на укладення договорів з приватними фірмами про встановлення сервітуту на розміщення станцій мобільного зв’язку на двох котельнях: на вулицях Незалежності, 101 та Модеста Левицького, 1 (за цією адресою знаходиться школа № 7).

Коментарі
07 Травня 2019, 19:08
Молодець Бойко.Головне каса.А те що облучення дуже серйозне то насрати
07 Травня 2019, 19:17
Володимир Іванович встанови станцію на школу, де навчається твій внук Вова!
07 Травня 2019, 19:33
Вчи фізику- Ковельчанка. Внизу труби вже рівень поля такий самий. як і в твоєї мобілці, що нисиш в кишені. наплодять блядь дебідів. А ті ходять і всяку хуйню людям розказують
07 Травня 2019, 21:23
Що ти мелеш , турку? Навчись спочатку зрозуміло писати, а потім про фізику будеш писати. Дійсно дебіл за компом страшна людина!
08 Травня 2019, 02:48
Бойка взагалі в утилізацію
08 Травня 2019, 03:04
ПОТРІБНО НА НЬОГО НАКЛАСТИ ПРОКЛЯТТЯ
08 Травня 2019, 10:51
Прокляття кажеш,та він вже на вас свіх давно вже просто наклав
08 Травня 2019, 12:45
Знайомий працював на станції зв"язку, були приймачі сигналів, от у працівників була забавка-кинути кота на таку тарілку, кіт за пару годин ставав лисим. Цікаво від чого?))) невже просто від страху?
08 Травня 2019, 17:54
А ви кажете дебіл! тут таких - вагон! Одні з котів знущають, а другі про це людям розповідають. Ідіоти.
08 Травня 2019, 19:00
Краще в школі 7 ремонт туалетів зробіть !...
09 Травня 2019, 13:52
Хай Кіндер і Бойко собі на голову поставлять! Вже за гроші геть розум втратили! А депутати падлюки підтримають рішення і вишки поставлять! Тільки і у них є діти і внуки , і я бачила як за гріхи дорослих вони страждають ((((