Юні ковельські футболісти перемогли боратинську «Ласку»

Ковельчани відіграли ще один матч чемпіонату Волинської області 1841
Ковельчани відіграли ще один матч чемпіонату Волинської області

Ковельчани відіграли ще один матч чемпіонату Волинської області.

Про це повідомляється на сторінці ФЦ «Ковель-Волинь» у Facebook.

5 травня гравці ФЦ «Ковель-Волинь» на стадіоні «Верес» приймали команду з Луцького району – ФК «Ласка» (Боратин). Як завжди, першими провели матч юнацькі склади, під час якого ковельчанам вдалося вибороти перемогу з рахунком 2:0.  У першому таймі Андрій Приступа вразив ворота гостей, а вже в другому впевнену перемогу юнакам ФЦ приніс гол Богдана Залібського.

Поєдинок між дорослими складами видався не легким для обох команд. Ще в першому таймі, поціливши у ворота господарів, хлопці пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь ФК «Ласка».

Не зважаючи на поразку в першій половині гри, ковельчанам, все ж, вдалося забити гол та зрівняти рахунок 1:1 (гол за Романом Романчуком). Варто відзначити, що обидві команди впевнено тримали оборону та створили чимало небезпечних моментів, однак жодній до фінального свистка не вдалося змінити рахунок.