Припиняє курсувати потяг Москва-Ковель

11 Травня 2019, 14:52
Потяг 4464
Потяг

«Укрзалізниця» скасовує причіпні вагони до Москви в поїздах з Ковеля і Жмеринки, щоб звільнити вагони для внутрішніх перевезень.

19 травня відбудеться останній рейс потяга сполученням Москва-Ковель, – повідомляє LB.ua.

Також припиняє курсування потяг Жмеринка-Москва, залишаючи причіпні вагони з Хмельницького до Львівського поїзда через низький пасажиропотік.

Поїзд Хмельницький/Жмеринка-Москва тепер складатиметься з причіпних вагонів Хмельницький-Москва до поїзда №74 Львів-Москва. Причеплення вагонів відбуватиметься в Хмельницькому, через що поїзд №74 змінює графік і буде відправлятися зі Львова о 14:40 замість 10:00, прибуватиме до Києва о 00:41 замість 19:35, а прибуватиме до Москви – о 14:30 замість 10:41.

У зворотному напрямку: виїзд з Москви о 17:42, з Києва – о 07:12, з Хмельницького о 13:40 з прибуттям до Львова о 17:57.

Читайте такожПасажири наражаються на небезпеку при посадці у ковельські потяги

Коментарі
11 Травня 2019, 20:38
Давно пора
11 Травня 2019, 21:48
На 6-й рік війни наш уряд зрозумів , що це не правильно і принизливо з агресором підтримувати пасажирські перевезення ...!!! Поїзд Москва - Берлін курсував в 1941 , 1942 ,1943 ,1944 і до травня 1945років чи ні і чому ???
12 Травня 2019, 00:07
Слава Богу!
12 Травня 2019, 09:43
Треба народу гіперлуп! Шліть гроші через смс
12 Травня 2019, 14:21
Не забувайте, друзі, про сполучення в Україні, яке здійснює цей потяг. Він дає змогу купити квиток до Києва тоді, коли, здавалося, це неможливо. Тепер це дійсно стане неможливим! Поїзд "Волинь" користувався значним попитом у межах України, але, на жаль, цього ніхто не розуміє. Нічого. Ви ще побачите, наскільки це рішення було дебільним - повністю ліквідувати цей поїзд. Всього 6 вагонів - хіба це так багато?? Вони посилаються на те, що треба звільнити вагони на внутрішні перевезення. БРЄД! Ви подивіться, скільки у депо біля водонапірної вишки стоїть вагонів - пофарбованих, відремонтованих, але чомусь вони просто стоять...
12 Травня 2019, 18:41
Дійсно, цей потяг треба було залишити курсувати в межах України і не до Хутора Михайлівського, а до ближчої кінцевої станції. А той, хто хоче аж пищить до агресора, нехай іде пішки або наймає таксі за великі гроші.
13 Травня 2019, 00:35
Трішечки сумно<br/>Я був в числі пасажрів першого рейсу з Москви<br/>А потім десятки років ступивши на Киівському вокзалі в вагон потяга <br/>Завжди подумки дякував Ьогові<br/>Госполи я дома
13 Травня 2019, 01:04
А хто це вимагає від Газпрому не зупиняти транзит?<br/>А, німці! <br/>На прохання України?
13 Травня 2019, 21:10
Ну і слава московському богу