З горілкою і танцями на гойдалках: ковельські «укропівці» відсвяткували День матері

16 Травня 2019, 11:46
Під час святкування 10490
Під час святкування

Ковельські «укропівці» виклали в соцмережу фотографії із свого застілля.

Відома в Ковелі правозахисниця і підприємиця Галина Артюшенко виставила у Facebook близько 30 фото, які зроблені у лісі на святкуванні Дня матері.

«Ми св’яткуємо День Мами…, такі великі, а й досі віримо у казку, хочеться побувати в гостях у дитинстві, адже ми також діти наших Мам… пам’ятаймо це, друзі!!! Посміхаймося незнайомим людям, даруймо теплоту всім, цінуймо своїх рідних, друзів! Адже нема завтра, потім, ще трохи, є тут і зараз – не відкладаймо… давайте будемо жити на повну!!! У мене гарні друзі. Щоб врятувати цей світ – нам достатньо зібратися разом!» – написала вона.

Допис поширила на своїй сторінці депутатка Ковельської міськради з «УКРОПу» Галина Стасюк. Крім неї, на фото за столом можна побачити голову депутатської фракції «УКРОП» Ігоря Пініса та інших людей.

2

1

1

2

2

2

1

1

1

 

Коментарі
16 Травня 2019, 15:09
Ото то гуляє бидлоття!!!! Пініс то реальна свиня і тьоток таких собі понабирав
16 Травня 2019, 15:12
Пределу тупості укропчику нема. То майнкамф хвалять, то буханням своїм хизуються. СКОТИ!!!
16 Травня 2019, 15:25
Тепер я знаю хто в Ковелі вандал і ламає лавочкі. Повилазили дві корови укропівські (Стасюк і Артюшенко)ногами на лавочкі де люди сідають і там скачуть. БИДЛОТА УКРОПІВСЬКА!!!!
16 Травня 2019, 15:34
То пініс з стасючкою так партійну касу пропивають яку ЗТИРИЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 Травня 2019, 16:19
Вони що не люди?? Вони такі ж люди як і усі ми. І святкують всята. Це дуже круто що в них дружній колектив))
16 Травня 2019, 16:34
Совок - він і є совок.За прикладом своїх батьків, їх діти "культурно отдихають"в скверах та парках міста з тими ж наборами "отдиху". Совок і культура - речі не сумісні.
16 Травня 2019, 16:50
чого ганьба і чого автор так підкреслив: ковельські укропівці ? Що протиправного вчинили ці люди? Не можна святкувати день матері на природі у спеціально відведеному для гуляння місці? чи може вони гуляли за бюджетні кошти? А може в нас сухий закон? Та й піст уже минув! абсурд якийсь пишете ! люди повеселилися, поприколювалися, чи у когось не спитали і тепер жаба душить?
16 Травня 2019, 17:10
Баян бабаян.<br/>В мене немає слів і це представники політичної партії при владі
16 Травня 2019, 17:13
Колхозники рогульные
16 Травня 2019, 17:14
З ногами на гойдалках.... сором!
16 Травня 2019, 17:32
Рівень культури не відповідає віку
16 Травня 2019, 17:50
Ось куди йдуть гроші партії! А тій курві ,що залізла з ногами на гойдалку-ганьба
16 Травня 2019, 17:55
я будую фарбую а воно чучало ногами на лавки залазить щей дупу свою жирну на дитячу горку всунуло
16 Травня 2019, 18:05
з ногами на гойдалку....
16 Травня 2019, 18:34
А для чого дитячі гойдалки ламати своїми ..... дупами
16 Травня 2019, 18:52
Жах.
16 Травня 2019, 19:47
а я то думаю, хто дитячі гойдалки в дворах і у парку. тепер все ясно. думаю що й сміттєві урни в річці, це їх робота
16 Травня 2019, 20:38
Молодці! Від цих фото тільки позитив. Завидуйте мовчки. Я шкодую що не з ними. Нічого протиправного. Постояла ніжками - витерла дупкою. Не вам же прати. Сміття не лишали, все культурно. Неповнолітніх в компаніі не бачу - отже про горілку теж не заздріть.
16 Травня 2019, 20:43
Молодці!
16 Травня 2019, 21:45
Подивиться люди кого ви обираєте! П'яна бидлота повилазили з ногами на гойдалки,а завтра буде приймати закони і розповідати про порядність. Подумайте про наступні вибори! Подивіться на ці обличчя партії!!!!!!
16 Травня 2019, 21:49
Це жах
16 Травня 2019, 22:24
Дивіться,люди кого вибираєте!!!! П'яна Бидлота,яка псує дитячий майданчик буде завтра приймати закони!!!!!
16 Травня 2019, 22:27
день матері так не відмічають. Оце приклад дітям, п'яні морди пофоткати. Це жац. Це день алкоголіка
16 Травня 2019, 22:36
дурдом на виїзді!!!!!!!!!!!!!!! не хватає осцьовята. Пініс як петух з курками
16 Травня 2019, 22:37
Навіщо своїми жирними дупами дітям ламати горку, качелю??? Не вмієте бухати, сидіть дома за столом!!!! А про ЕТИКУ ПОВЕДІНКУ ЧУЛИ???? Мені цікаво чи буде якась їм оцінка!? І ще мають совість захищати себе тут в коментарях...
16 Травня 2019, 22:39
Написав коментар а Вони модерують...щоб конось не обідив. ГАНЬБА!!!!!
16 Травня 2019, 22:45
А де Костюв&amp;quot;ята їх лідер?
16 Травня 2019, 23:24
це тільки у нас одягають спортивний костюм коли лягають в лікарню або коли бухають на природі
16 Травня 2019, 23:44
Бидлота ковельська
16 Травня 2019, 23:49
І що незвичного на цих світлинах? Що противозаконного? Особисто я нічого поганого в відпочинках не бачу,а навпаки поважаю людей,які не тільки працюють разом,а і відпочивають. Це прекрасно. Молодці. Бажаю Вам і надалі бути згуртованими не лише в боротьбі,а і в повсякденному житті,а особливо на свята.
16 Травня 2019, 23:57
Все нічого би було, але ця поведінка Артюшенко, яка здійснює повноваження судді присяжного у Ковельському суді, заслуговує на увагу керівництва суду (адміністрації), і надання їй оцінки.
17 Травня 2019, 00:02
На мою думку ця стаття політичне замовлення. Іншого пояснення цій статті у мене немає. Як на мене звичайний відпочинок на природі звичайних людей. Люди просто відпочивають недивлячись на те,що вони депутати. А депутати хіба не люди? Вони не мають права на відпочинок? Хто дав вам право,пане журналіст,лізти у приватне життя? Це їх право на відпочинок.
17 Травня 2019, 00:45
Ви, ідіоти, мабуть вже укроп в голові заколосився!!! Самі виклали фотки своєї ужиралівки а тепер возбухаєте. Реально ідіоти, разом зі своєю шльондрою-нацисткою Ткачучкою.
17 Травня 2019, 00:48
А Ткачучка на фото під столом. Шукає у склядочках маленькрго пінісового друга. Релаксує шефа поки той бухнячить
17 Травня 2019, 01:27
Чого ви вчепилися до людей, ніби то самі так ніколи невідпочивали, скільки вже можна судити інших, на себе подивітеся чи на своїх дітей, куди вони з ногами залазять. !!!!!
17 Травня 2019, 01:51
а де тут хто бачить пяних! молодці! На себе подивіться спершу, а потім давайте оцінку іншим. Після цього відпочинку хтось жалівся на зламану гойдалку, чи може хто прибирав після їх сміття? не маю сумніву що пишуть ці коментарі люди, яким байдуже кого поливати брудом! Отаким писакам далеко дд Косцьовята, бо якби хоч половина депутатів були такими як Костьовят, то у місті був би порядок і сесійна зала не була б небезпечним місцем як для їх самих так і для місцян які хочуть і мають право бути присутніми на сесії. Для чого тут приплели Ткачукку? Стаття замовна, якби відпочивали так інші, то ніхто б і не обізвався! А ви покоментуйте від себе особисто з відкритими обличчями і прізвищами ! Слабо?
17 Травня 2019, 01:59
Зважаючи на кількість зригнутої жовчі та слини, чітко прослідковується моноредактор більшості коментів Какавський. Тільки це ображене лайно має за щоками стільки багнюки і заздрощів, через те, що команда Укропівців відштовхнула від себе це гниле створіння. І ображеній потворі зі своїми грошовими аферами, про які знає чи не вся Волинь, тільки й лишається як мавпі кидати своє лайно в людей, котрі чогось вартують .
17 Травня 2019, 02:48
Зважаючи на кількість зригнутої жовчі та слини, чітко прослідковується моноредактор більшості коментів Какавський. Тільки це ображене лайно має за щоками стільки багнюки і заздрощів, через те, що команда Укропівців відштовхнула від себе це гниле створіння. І ображеній потворі зі своїми грошовими аферами, про які знає чи не вся Волинь, тільки й лишається як мавпі кидати своє лайно в людей, котрі чогось вартують .
17 Травня 2019, 09:53
Було бажання набухатися, будь ласка пийте скільки влізе. Для чого викладати такі фото в соціальні мережі , ще й на фоні дитячого майданчика. Всім показали рівень ковельських &amp;quot;депутатів&amp;quot;. .
17 Травня 2019, 10:23
Пинис якийсь маленький на фото
17 Травня 2019, 10:48
Пяні Ковельські укропівці розтрощили дитячий майданчик!
17 Травня 2019, 11:05
Є чим похвалитися. Сильно-сильно
17 Травня 2019, 14:42
Для тих хто пише &amp;quot;а що тут такого, всі люди&amp;quot;.Так всі люди,але це ДЕПУТАТИ!!!
17 Травня 2019, 15:35
Чого так прискіпливо не коментуєте фотки на яких з батьками &amp;quot;на шашликах&amp;quot; &amp;quot;у банях&amp;quot; з таким же застоллям збираються і відпочивають друзі з дітьми різної партійної і позапартійної приналежності? А тут закатали істерику, заплювалися лайном і жовчю, наголосили на укропі! Та ви не вартуєте &amp;quot;Пінісового маленького друга&amp;quot; і не годитеся Стасючці в прокладкі, ще будете бігати до Артющенчихи щоб помогла вигрібтися з лайна в якому ви сидите по самі вуха !!! Ці депутати багато чого не дали кіндеру вкрасти у ковельчан ! Ви писаки! Та ви не варті Косцьовятового мізинця, бо з вас більшість не може, а дехто не хоче заперечити або спростувати вчинення кіндером і його камандою злочинів проти ковельської громади! Проігравших душить велика чорна жаба, але тліти вам у пеклі! Ви висміювали Косцьовята що він має жовту справку, а зараз будете шукати собі жовті справки, бо Косцьовят готує вам нові сюрпризи!
17 Травня 2019, 16:24
що стаття замовна?А де стаття?Нема ніякої статті.Є копія інформації з Фейсбука Галини Артюшенко.Хто замовив Артюшенко написати про п'янку і вивісити майже 30 фотографій?Хто замовив виставити на стіл пару літрів алкоголя? А позирувати стоячі, лежачі хто замовив?
17 Травня 2019, 21:54
Отак і рейтинг падає із-за дурного афішування....
17 Травня 2019, 22:01
Безпартійний.А якби на таких фото був би мер, або депутати від БЮТ....???????????Тут було би 1 000 000 коментів.
18 Травня 2019, 00:26
Галя молодець. Ковельчани мають знати своїх героїв ,
19 Травня 2019, 13:25
каманда кіндера як зграя голубів, як не можуть на тебе сісти, то хоч обсеруть... Укропівців хоч мало, зато човпуть Кіндера добре, особенно Кирилович. Молодці!
20 Травня 2019, 16:07
Нехай собі відпочивають. Всі ми люди. Але деякі публічні люди не вміють себе поводити!!!!<br/> І навіщо викладати фото в інтернет???? Ще й залізти з ногами на лавочку???? Або вмостити свою сраку на дитячу горку????? Взагалі розуму немає????Весь свій інтелект показуєте!!! Багато хто, можливо так робить, але не всі свої фото виставляють на показ. Ну дужееееееееее гарні фото. Згідна, є чим похвалитися!!!! Гарні, молоді, на підпитку дівчата!!! Депутати!!!! Так тримати!!!
20 Травня 2019, 16:58
Нехай собі відпочивають. Всі ми люди. Але деякі публічні люди не вміють себе поводити!!!!<br/> І навіщо викладати фото в інтернет???? Ще й залізти з ногами на лавочку???? Або вмостити свою сраку на дитячу горку????? Взагалі розуму немає????Весь свій інтелект показуєте!!! Багато хто, можливо так робить, але не всі свої фото виставляють на показ. Ну дужееееееееее гарні фото. Згідна, є чим похвалитися!!!! Гарні, молоді, на підпитку дівчата!!! Депутати!!!! Так тримати!!!