Іван Смітюх підтримав перші кроки Володимира Зеленського

21 Травня 2019, 15:57
Іван Сміюх 4700
Іван Сміюх

Колишній голова Ковельської райдержадміністрації сказав, що підтримує дії новообраного глави держави.

Після інавгурації Президента України Володимира Зеленського відомий волинський бізнесмен і політик Іван Сміюх висловив свою думку для редакції Район.Ковель.

«Я підтримую перші кроки, висловлені з трибуни Верховної Ради новообраним Президентом України Володимиром Зеленським. Країну потрібно змінювати. Все зробити і підтримати – це наш шанс», – мовив Іван Євдокимович.

Коментарі
21 Травня 2019, 19:25
Промова Зеленського вражає. Я також підтримую перші кроки руху країни.
21 Травня 2019, 19:31
Це наш шанс, згоден на 100%
21 Травня 2019, 22:17
А що саме хоче змінювати Смітюх? Що його не влаштовує в його житті?
21 Травня 2019, 22:19
Раз регіонал смітюх підтримує, то це надихає на дуже тривожні роздуми...
21 Травня 2019, 22:25
може вже нарешті й на Товстигу відкриють кримінальну справу за афери з Вересом.
22 Травня 2019, 00:49
Не Вересом єдиним... Скільки років він торгує ліцензіями на місцеві пасажирські перевезення...
22 Травня 2019, 01:23
СКАЗАВ -ПІДТРИМУЮ, І ПІДНЯВ ЦІНИ НА ХЛІБ!
22 Травня 2019, 10:32
А яких Змін Ви хочете<br/>Я хочу щоб Всі були щасливі-зрозуміло крім нещасних<br/>Щоб Всі були багаті-зрозуміло крім бідних<br/>Щоб Всі були щасливі -зрозуміло крім нещасних<br/>А З ВАС досить щоб Товстигу посадили і в Кіндера забрали машину<br/>То Ви Більшовики
22 Травня 2019, 12:24
А що заважало раніше змінювати країну усім нам?
22 Травня 2019, 13:09
&amp;quot;Настоящих буйных мало -<br/>Вот и нету вожаков...!<br/>В.Висоцький
22 Травня 2019, 17:28
Перефарбувався
22 Травня 2019, 19:16
Вся нечисть, бивші регіонали , комуняки , сепаратисти підняли голові і повертаються в політику. До чого б це?
23 Травня 2019, 01:05
Знаєте, який пам'ятник колись в центрі міста стояв? Скоро ми його туди знову поставим!
23 Травня 2019, 13:18
Коли вже ви схаменетесь і перестанете тикати людям &amp;quot;регіонами&amp;quot;, коли перестанете ділити на ваших і наших. Ваше отаке &amp;quot;ваше - наше&amp;quot; і привело до війни на сході, де продовжують гинути наші хлопці захищаючи вас отаких &amp;quot;писак&amp;quot;. Критикуєте регіоналів, а зараз влада змінилась, перевернете шапку і будете критикувати &amp;quot;поршенківців&amp;quot;. А щодо Смітюха, то саме він ніколи ним не був, а нам багатьом ще далеко-далеко до нього . Він є прикладом, як організоввати робочі місця, сплачувати податки, вчити молодь і.ін. Тож, якщо такі люди реально підтримають ініціативи президента , то повірте зміни до кращого будуть, ОБОВ&amp;quot;ЯЗКОВО.
23 Травня 2019, 20:55
Ти чим кремлівську методичку перекладало, критикане &amp;quot;поРШенківців&amp;quot;? Так, саме в ній ні слова про те, що на Сході йде російсько-українська війна і воюють там з нашими хлопцями кадрові офіцери російської педерації. А ти отримало 30 ламаних мідяків замість срібних і раде, постиш екскременти з педеративної методички...