У Ковельському медичному об’єднанні встановили скульптуру за пів мільйона гривень

30 Травня 2019, 10:34
У Ковельському медичному об’єднанні встановили скульптуру за пів мільйона гривень 6114
У Ковельському медичному об’єднанні встановили скульптуру за пів мільйона гривень

Перед парадним входом адміністрації комунального міськрайонного медоб’єднання поставили абстрактний чорний монумент, який коштує понад 500 тисяч гривень.

Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук розповів виданню КовельPost, що скульптуру, яка вартує більше 500 тисяч гривень, лікарні подарував один із пацієнтів за врятоване життя, а виготовили її львівські майстри.

Попередню скульптуру – матері з дитям, яка багато років знаходилась на території центральної районної лікарні перенесли до пологового будинку.

Що символізує для медицини і здоров’я людини цей дивний чорний монумент – Олег Самчук не пояснив. На думку пересічних ковельчан, за понад пів мільйона гривень вдячний пацієнт міг би придбати для лікарні необхідне обладнання для лікування інших хворих.

Урочисте відкриття монумента відбудеться, за словами Олега Олеговича, наступного понеділка, 3 червня.

Фото Миколи Силюка.

Читайте також: Ковельське медоб’єднання просить дозволу на списання трьох автомобілів

Коментарі
30 Травня 2019, 15:01
Це вхід у гіперлуп....
30 Травня 2019, 15:10
ось куди йдуть пожертви паціентів.
30 Травня 2019, 16:18
Вам не соромно прикриватися ʼʼвдячним пацієнтомʼʼ?На що дивиться Міська влада?Краще б ті кошти віддали тим,кому вони справді потрібні і не брали б добровільних пожертв!!!
30 Травня 2019, 18:11
Дійсно, купили б необхідні речі для лікарні, кому та скульптура потрібна в убогій країні...
30 Травня 2019, 18:41
зовсім з глузду зїхали не найшли краще як відмити гроші
30 Травня 2019, 18:45
Монумент марнотратству
30 Травня 2019, 21:25
Назва цій горі металу - "Жахи ковельської лікарні".
30 Травня 2019, 21:55
Це герб сім,ї Самчуків. Символ передачі влади від батька до сина...
30 Травня 2019, 22:18
Чорний квадрат Малевича роботи Пабло Пікасо
31 Травня 2019, 00:21
Що-небудь...За 500 тисяч гривень.... Могла би бути однокімнатна квартира для сиріт.
31 Травня 2019, 02:39
То з мене інваліда 2 грн здирали гроші на цю ....?
31 Травня 2019, 14:35
ахах, подарував пацієнт вдячний, а інші пацієнти роблять кожного разу в касу добровільні пожертви
01 Червня 2019, 15:01
Якась диявольсько -сатанинська чорна потвора ! Асоціюеться з якоюсь невиліковною хворобою! Була на тому місті нормальна скульптура!Вона символізувала життя А ця символізуе смерть! Просто треба комусь знов відмити бабла!
01 Червня 2019, 19:48
Краще б біля моргу поставили, була б повна гармонія...