Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Стадіон
Стадіон

У Ковелі нагляд за будівництвом «Локомотиву» здійснює сумнівна фірма із Дніпра

13:57 07.06.2019
4398

Технічний нагляд за реконструкцією підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив» проводить приватна компанія із сумнівною репутацією.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-інноваційна компанія «Трансбуд технолоджі» (із статутним капіталом всього в одну тисячу гривень) виграла тендер на проведення технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив» під розміщення транскордонного центру діалогу культур Польща-Булорусь-Україна. Ціна контракту – 356 тисяч гривень. Відповідний договір уже підписали ковельський міський голова Олег Кіндер та директор цієї фірми Віра Момот.

У виданні «Бізнес навиворіт: відгуки про роботодавців» про цю компанію опубліковано критичний допис від її колишньої працівниці.

«Не рекомендую нікому! Особливо бухгалтерам! – пише жінка на ім’я Вікторія. – Починаючи від умов, створених роботодавцем на робочому місці безпосередньо, закінчуючи самодурством власниці. В офісі (не знаю, як влітку) взимку холодно так, що в шубі і чоботях, у вовняній хустці як захворіла на початку грудня, так і звільнилася першого лютого застуджена. Поняття «обідня перерва» в цій компанії відсутня, можна швидко перекусити і знову в «бій». Відпустку можна взяти ТІЛЬКИ за свій рахунок, про лікарняний, або раптом день потрібен на рішення непередбачених проблем – забудьте думати! При прийомі на роботу оголошується перелік обов’язків (тобто, чітко описується ділянка роботи), але тільки приступите – з’ясується, що це верхівка айсберга з того, що ти повинен робити, а на заперечення або прохання організувати допомогу – виявляється, що це твоя робота і якщо ти і її не зробиш – буде біда, а помічникові треба платити і, відповідно, це може відбитися і на твоїй зарплаті».

Прийшовши у відділ бухгалтерського обліку я виявилася єдиним бухгалтером і весь час моєї роботи, а це два місяці, так і не знайшли у відділ більше нікого.

Робоче місце для бухгалтера – окрема «пісня»… Брудна кімната-«шкубатурка» 2,5 на 2,5 метра під ключем, але без вікон (вірніше вікно є – в коридор!), в якій планувалося розмістити трьох бухгалтерів (якщо ця потужна компанія знайде стільки співробітників у даній галузі). Дуже темна до того ж. Правда, дали настільну лампу з потужністю… я промовчу. Оргтехніка – все тільки планується, а на сьогодні у бухгалтера – монітор 15-ти річної давності, в якому щоб щось побачити, треба гортати прокруткою або зменшувати до стану – під мікроскопом. І якщо запитати про це, у відповідь – стіна нерозуміння, мовляв, що вас не влаштовує: цей монітор більше, ніж у ноутбука! Люди не розуміють, що для бухгалтера очі – це теж інструмент.

Власниця (благо немає її в країні), а то люди б «пачками» щомісяця звільнялися – це окрема розмова. Маючи досить поверхневі знання в бухгалтерії, територіально перебуваючи далеко, все ж примудряється «отруювати» кожен день вщент. Поваги до персоналу немає причому ні до кого, ставляться нікому не потрібні завдання з великою тимчасовою витратою з серії «мені не потрібна ваша робота, просто мучтеся», а на справді першочергові завдання робочого часу не вистачає, а виконати їх треба! Працювати будете цілодобово і цього ніхто не оцінить. Зарплата в конверті і один раз на місяць, переробки ніхто не врахує, а якщо відпроситися – день не оплатять. Не витрачайте час і рядки в трудовій книжці. Ця компанія того не варта».

Допис у виданні «Бізнес навиворіт: відгуки про роботодавців» з’явився ще 4 лютого 2019 року, але компанія на нього ніяк не відреагувала.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Микола грейдерист

17:42 07.06.2019

даю гарантію 100%, що запросив ту фірму товстига

158

18:37 07.06.2019

Здійснимо технічний нагляд за технічним наглядом!

Корупційне бюро

19:28 07.06.2019

Знову "виграли" тендер у товстиги?

Товстига

08:37 08.06.2019

я вас всіх манав і мав у Д...І

Василь

09:26 08.06.2019

Стернічук ти ще хочеш шоб забрали буса,,,

Не розумієте

09:32 08.06.2019

Саме така фірма і потрібна , щоб відмити бабло

бюро

16:49 08.06.2019

кіндер в долі його фірма підставна скоро на новому мерседесі буде їздити пока не посадчть нічього не буде цей гавнюк скімось в долі

Хочу все знати

20:28 08.06.2019

А хто з януковівчів є власником цієї, тіпа, фірми?

Кіндер

21:58 08.06.2019

Да, то фірма лажа. Але вони мені нехіло забашляли. І я, і Товстига, маємо вас всіх в д.пі, плєсєнь тупа я!

Анжеліка

00:55 09.06.2019

Шановні редакція та аудиторія!
Оскільки стаття викликала жвавий інтерес, як співвласник компанії, щодо якої у авторів статті виникли «сумніви», запрошую всіх кого дійсно цікавить кому саме довірено здійснювати технагляд, відвідати наступні офіційні та незалежні ресурси: clarity-project https://clarity-project.info/tenderer/38114886, Prozorrо http://bi.prozorro.org/http/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a0-a79f-b74f5ce947c2/sheet/6a250824-ff2f-4c9d-a36b-4bdd01a8c37d/state/analysis#view/pEh. та впевнитися, що компанія має досвід виконання технагляду для публічних замовників тільки за період з 2016 рок - понад 500 об’єктів, із понад 400 замовниками, на загальну суму близько 30 мільйонів гривень
Окреме зауваження щодо журналістської етики, бо збирання бруду з анонімних дописів на російських сайтах, які не відповідають за свій зміст, та публічно відмовились від відповідальності: «Вы несете ответственность за использование этих и подобных материалов. Вся информация предоставляется без гарантии полезности для любой цели либо пригодности к какому-либо использованию.. http://www.vnutri.org/disclaimer/» наводить на думку, що журналіст, або творчій колектив редакції, мали за мету знайти інформацію лише для формування негативного образу нашої компанії у читачів. Виникає питання: звідки у професіональних журналістів таке завзяте бажання очорнити людей, які провели прозорі та чесні закупівлі, та підірвати репутацію нашої компанії?
P.S. Користуючись нагодою, запрошуємо бажаючих відвідати наш офіс (чай та каву гарантуємо), Головний офіс. 49008, Дніпро, Бізнес-центр «Різдвяний», вул.Театральна, 2 офіс 407
та сторінку нашого сайту із відгуками замовників https://transbuds.com.ua/refference/

До Анжеліки

10:29 09.06.2019

може це й так. Але в Ковелі склалась така тенденція, що всі фірми, які привів у Ковель Товстига є сумнівними, корупційними і ненадійними. Про це яскраво говрять приклади з будівництвом сцени. Початкова домовленість була 1.5 мільйона а до кінці будівництва вийшло, що вбухали 10 млн. куди пішла різниця можна лише здогадуватись. А через пів -року знадобився капітальний ремонт сцени. Фірма Верес, яку привів Товстига в результаті фіктивних тендерів знищила комунальне господарство міста. тепер стадіон Локомотив. Його до речі нищив наставник Товстиги пан балак. І всі будматеріали вівіз на свої гаражі. Так що є над чм замислитись

Анжеліці

12:50 09.06.2019

Ваша фірма із статутним капіталом всього в ОДНУ тисячу гривень виграла тендери на загальну суму близько 30 мільйонів гривень. Це правда?! Справді якась сумнівна компанія.

Анжеліка

20:33 09.06.2019

Компанія не тільки виграла, а й виконала ці договори. До речі, власний капітал становить понад 3 мільйона гривень, а статутний капітал (для тих хто не знає) - це сума, яку власник вклав при створенні компанії. Робіть висновки: за сім років існування – компанія із маленького стартапу виросла до об’єднання 30 професійних інженерів-консультантів, які і є головним капіталом для цього бізнесу.

Анжеліка

02:06 10.06.2019

Компанія не тільки виграла, а й виконала ці договори. До речі, власний капітал становить понад 3 мільйона гривень, а статутний капітал (для тих хто не знає) - це сума, яку власник вклав при створенні компанії. Робіть висновки: за сім років існування – компанія із маленького стартапу виросла до об’єднання 30 професійних інженерів-консультантів, які і є головним капіталом для цього бізнесу.

1 жовтня
Вчора
29.09.2020
28.09.2020
27.09.2020
26.09.2020