Загорівся поїзд «Ковель-Сарни», в якому їхали пасажири

07 Червня 2019, 14:25
Фото ілюстративне 6153
Фото ілюстративне

Під час руху зайнявся поїзд приміського сполучення «Ковель-Сарни», в якому перебувало 20 пасажирів.

Інцидент трапився о 5:30 7 червня на перегоні Чарторийськ-Маневичі. Про це інформують у прес-службі Укрзалізниці.

Зайнялася моторна секція, причина пожежі поки що невідома. Її негайно відчепили працівники локомотивної бригади. 

20 пасажирів поїзда доправили до Маневич іншим локомотивом. На щастя, потерпілих немає.

Для ліквідації пожежі довелося залучити підрозділ рятувальників.

 

Коментарі
07 Червня 2019, 19:52
Стрєчіна на пенсію давно пора. А, точніше, всіх Стрєченів гнати з ЛВЧД-14 в шию... Від старого до малого... Хватить жити за рахунок держави. Потрібні нові люди, нове керівництво! Зустріньте осінь з Юрієм Дяченко! Виметіть старе смердюче стрєченське порохно! Юрій Дяченко - нова правильна порядна чесна людина, яка змусить по-новому запрацвати ЛВЧД-14.
07 Червня 2019, 19:54
Стрєчіна на пенсію давно пора. А, точніше, всіх Стрєченів гнати з ЛВЧД-14 в шию... Від старого до малого... Хватить жити за рахунок держави. Потрібні нові люди, нове керівництво! Зустріньте осінь з Юрієм Дяченко! Виметіть старе смердюче стрєченське порохно! Юрій Дяченко - нова правильна порядна чесна людина, яка змусить по-новому запрацвати ЛВЧД-14.
07 Червня 2019, 20:43
а скільки ж той лах оже їздити
07 Червня 2019, 22:22
То стречен добудовує комунізм - з іскри розгорілося полум'я...<br/>Ура, таварішчі???
08 Червня 2019, 00:16
Не за часто стали горіти?
08 Червня 2019, 10:41
Да, Стрєчін зажерся. Понабудовував всім будинки. А Валєра, то взагалі за рахунок батька процвітає. Списану постіль всю забирає і продає. Робітники, як раби, в нього на дому працюють. Та то жах. Всіх до тюрми треба. А то старий на пенсію не хоче йти. На нари його. І спитати за все, що накрав.
08 Червня 2019, 23:30
Коли вже той стречин буде горіти в пеклі?
09 Червня 2019, 18:16
а вдругЪ впеклі холодно? і счщо нам робыти?
09 Червня 2019, 18:18
а вдрух в пекліЪ холодно ? куртку трэба