Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельчани облаштували дитячі майданчики власними силами
Ковельчани облаштували дитячі майданчики власними силами

Ковельчани облаштували дитячі майданчики власними силами

12:59 11.06.2019
2482

У Ковелі мешканці багатоповерхівки самі поставили два дитячі майданчики та влаштували дітворі солодкий стіл.

Протягом дня Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Весна-80» разом з депутатом Ковельської міської ради Андрієм Далекою облаштували у своєму дворі майданчики для малечі та підлітків, також пофарбували вже діюче ігрове обладнання, працювали до пізньої ночі.

Після святкового відкриття місця для дозвілля актив ОСББ організував дітям солодкий стіл.

«Бюджетом міської ради в 2019 році передбачено кошти, які розподілені на кожного депутата в розмірі 30 тисяч гривень на видатки з благоустрою будинків та матеріальної допомоги громадянам. Чим я і скористався, виділивши 26 тисяч гривень на закупівлю майданчика для дітей. Домовленість з мешканцями будинку була така: один майданчик встановлюємо за міською програмою фінансування, інший – власними коштами ОСББ. Півроку нам знадобилося на обговорення кращих майданчиків, збір коштів, який було організовано головою та активом ОСББ «Весна-80». Громада співвласників зібрала близько 23 тисяч гривень», – розповідає Андрій Далека.

Мешканці будинку висловили слова подяки депутату за організацію покупки та логістику майданчиків і документальний супровід, а обранець громади, зі своєї сторони, теж подякував громадянам, особливо батькам – за ініціативу та бажання створити для своїх дітей місце для розвитку та відпочинку.

«Наступним кроком буде допомога в облаштуванні освітлення в даному дворі, перемовини з жителями інших будинків по схожих проектах. Тільки спільними діями мешканців і представників міської ради можна створювати ось такі прекрасні проекти для дітей, облаштовувати прибудинкові території», – впевнений Андрій Далека.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Ковельчанка

15:23 11.06.2019

Тут ЖБК той хазяйнують. Суперзелений двір між будинками №1 і №3 по вул.Косачіів люди теж власними силами висадили і доглядають, а тепер виявляєтьсяҐ, що всі дерева зріжуть і зроблять "для людей" футбольне поле між будинками. Про мешканців ніхто не думає .Чого варте лише сусідство з "Кіно"!!!, стоянкою біля Нової пошти і спортклубу. А поряд біля бувшої молочної кухні ( тепер гуртожиток для медичних працівників) стоїть занедбана спортивна площадка значно більшого розміру ніж наш двір. Чи може її хтось викупив???

25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020