У Ковелі потруїлися люди під час бенкету

11 Червня 2019, 19:45
7815

Із симптомати гострого харчового отруєння до медиків станом на 11 червня звернулося 13 осіб, з яких двоє діти.

Усі хворі були на родинному святуванні  в одному із закладів громадського харчування. Про це повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ.

«За результатами медичного огляду хворим встановлено діагноз «Гострий гастроентероколіт? Стан хворих середньої важкості», – йдеться у повіломленні.

Епідеміологічне розслідування проводить Ковельське районне лабораторне відділення Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Фахівці відібрали роби харчових продуктів, питної води, змиви з обладнання, посуду, інвентарю на харчоблоці для бактеріологічних, вірусологічних, фізико-хімічних лабораторних досліджень та обстежили персонал та контаткних осіб.  

Для  вжиття заходів  та остаточного визначення причини та  обставин отруєння людей залучили і Держпродспоживслужбу Ковеля.  

Коментарі
12 Червня 2019, 00:08
Справді, чому не називають заклад? Чи вже все порішали?
12 Червня 2019, 01:20
Чому назву не пишуть?
12 Червня 2019, 08:59
Randewu
12 Червня 2019, 11:13
тут і так ясно. постійно труяться в Маестро. Там тільки зайди на кухню і вже їсти ніколи не захочеться. Хто не вірить, зайдіть і подивіться. Куди тільки санстанція дивиться. Мабуть на гроші дивиться а не на антисанітарію
12 Червня 2019, 11:18
Ресторан "Рандеву" (колишня "Зустріч"). Одні потруїлися на хрестинах, а інші на другий день на весіллі...
12 Червня 2019, 12:14
тут і так ясно. постійно труяться в Маестро. Там тільки зайди на кухню і вже їсти ніколи не захочеться. Хто не вірить, зайдіть і подивіться. Куди тільки санстанція дивиться. Мабуть на гроші дивиться а не на антисанітарію
12 Червня 2019, 12:55
А що робить вельмишановна Держпродспоживслужба?Що ерівнику ці питання не по "зубах"?Чи пиха непозволяє?Чи дефіцит знань?У Ковелі потрібно працювати,а не читати пресу.Порохова бочка реалізації мясних виробів з машини біля автостанції,порохова бочка на привокзальній площі ,на Сільмаші і так далі.Працюйте " Держпроди".адже штат ваш і заробітні плати вам позволяють і зобовязують включати мозги.
12 Червня 2019, 13:46
Як ви смієте говорити таке про Маестро? Ви хоч раз там були? Насправді там надзвичайно смачна та свіжа їжа. Постійно там святкую, і ні разу ніяких казусів не було. Дуже шкода що ви такої думки!
12 Червня 2019, 13:53
Це тільки 13 в лікарні! А всього отруєних людей біля 40!!!!!!
12 Червня 2019, 16:08
Ковель. 2016 р. Червень. Під час застілля у кафе &amp;quot;Маестро&amp;quot; отруїлися 12 людей. Діагноз &amp;quot;гастроентероколіт, сальмонельоз&amp;quot;. <br/>https://ua.112.ua/avarii-np/u-koveli-pid-chas-zastillia-u-odnomu-z-kafe-otruilysia-12-liudei-317533.html
13 Червня 2019, 01:55
Якщо ви так знаєте Маестро мали б знати що винуватцями цього на банкеті стали, зовсім не кухня, або ж зіпсовані продукти, а принесена полуниця <br/>Зовсім негарно з Вашої сторони судити так погано про кафе, не знаючи всієї ситуації
13 Червня 2019, 02:46
Якщо ви так знаєте Маестро мали б знати що винуватцями цього на банкеті стали, зовсім не кухня, або ж зіпсовані продукти, а принесена полуниця <br/>Зовсім негарно з Вашої сторони судити так погано про кафе, не знаючи всієї ситуації
13 Червня 2019, 03:33
В мене теж була діарея але від горілки.А полуницю я з базару приніс
13 Червня 2019, 16:36
А чому ви так добре знаєте ситуацію? Ви там були тоді? Сальмонельоз від полуниці??? Ви серйозно??! Полуницю їли всі, а захворіла третина гостей і ще дехто. Спеціалісти ж конкретно пояснили, від чого отруєння. Зрозуміло, що цього ніхто не хотів, ніхто не бажав, але ж не правильно шукати винних там, де їх насправді нема. Це нечесно. І дякувати Богу, що замовники банкету ніяких своїх продуктів не приносили.