У Ковелі відкрили кримінальну справу щодо ремонту доріг

12 Червня 2019, 14:00
У Ковелі відкрили кримінальну справу щодо ремонту доріг 5660
У Ковелі відкрили кримінальну справу щодо ремонту доріг

Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно реконструкції та капітального ремонту двох пріоритетних у місті доріг.

Ковельська місцева прокуратура розпочала розслідування у кримінальному провадженні № 42019031110000031 від 30 травня 2019 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб).

Прокурор Надія Романюк подала до суду два клопотання з проханням надати дозвіл на вилучення документів, які знаходяться в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради та ПрАТ «Ковельське ШБУ №63» і стосуються капітального ремонту вулиці Тимошенка та реконструкції частини вулиці Відродження.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук задовольнив обидва клопотання.

В ухвалах суду йдеться про те, що правоохоронний орган має дослідити проведення публічних закупівель на капремонт та реконструкцію вулиць, укладення договорів та додаткових угод, акти приймання-передачі виконаних робіт, оплату за їх виконання та інше.

Як відомо, капітальний ремонт вулиці Тимошенка здійснювався на умовах  співфінансування, загальною вартістю – 12 мільйонів 866 тисяч гривень, з них: 5 мільйонів 966 тисяч – кошти міського бюджету, решта – обласного. Роботи на вулиці Відродження виконуються з минулого року поетапно. Вартість першої черги (від вулиці Варшавської до будинку № 4) становить понад 10 мільйонів гривень. У 2019 році роботи продовжилися, на що у міському бюджеті передбачено понад 8,5 мільйона гривень. 

До речі, у бюджеті міста Ковеля на 2019 рік на капітальні та поточні ремонти вулиць закладено майже 30 мільйонів гривень, частину з них дорожники уже освоїли.

ПрАТ «Ковельське ШБУ №63» керує Ігор Пець, начальником управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства є Андрій Стернічук, роботу якого безпосередньо контролює заступник міського голови Андрій Товстига.

 


 

Санкція ч. 3 ст. 191 КК України передбачає обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, Ковельська місцева прокуратура 2 травня 2019 року відкрила кримінальну справу щодо РЖКП № 1, а 10 травня – стосовно КП «Добробут». Ще з минулого року триває слідство по РЖКП № 2.

Читайте також:

Коментарі
12 Червня 2019, 17:39
ну може вже нарешті Товстигу прикриють. Вся нечисть звідти лізе. Скільки вже він людей підставив
12 Червня 2019, 19:02
так видно я к на сільмаші недороблена дорога, біля перехрестя асфальтове покриття просіло (стало дугами ) , біля бордюрок нема асфальту в деяких місцях (особливо біля перехрестя) ,дерева порізали , а пеньки не покорчували , пішохідні дорожки недороблені. Одним словом , зроблено як небуть.
12 Червня 2019, 19:09
а ще перевірте, що зазначено в актах прийому робіт по щебнюванню вулиць Кривенького, Рєпіна та інших. там тільки притрусили щебнем. А люди кажуть що закрили як будівництво дороги з 15 см шаром асфальту. І ще Товстигу перевірте на предмет тендерного шахрайства. ВЕРОЕС впевнено вигравав усі тендери, а при відсутності відкатів швиденько від всього повідмовлявся.
13 Червня 2019, 00:05
Я всерівно не причому)))
13 Червня 2019, 03:33
Це що планували на вул.Відродження і що фактично зробили на сьогодні це не вкладається в здоровий глузд навіть знищили каналізаційні місця де раніше дощова вода сходила з дороги.
13 Червня 2019, 09:50
ота свята троіца що на фото, має сісти з конфіскацією. без їхвідома( вірніше по їх наказу проходять всі афери)
13 Червня 2019, 10:59
Садити ту нечисть. Таких доріг як у Ковелі ще треба пошукати. КРАДУТЬ, КРАДУТЬ, КРАДУТЬ.
13 Червня 2019, 11:33
Покладений чорновий асфальт затягується пилом та піском від невпорядкованих узбіч та центральної смуги. Через те, що крупна фракція, місцями повиривало шматки асфальту. Пішохідні переходи невпорядковані, зупинка невпорядкована, розмітка відсутня, знаки відсутні, люди далі місять ногами багно при підході до пішохідних переходів і на зупинці. Це не якась вулиця в приватному секторі. Цією вулицею ходять кілька тисяч людей.
13 Червня 2019, 14:17
А в приватному секторі хіба не такі самі люди живуть. І вони на вашу думку "пролітають" над вуличними катакомбами ??? Безпідставне обгрунтування. Ці люди теж платять податки згідно чинного законодавства і так само хочуть жити в нормальних умовах...
13 Червня 2019, 14:18
Ковель 2 вул Купріна , грейдер там небув вже років 5 , а списали мабуть немало,ГАНЬБА
13 Червня 2019, 18:56
Живе в приватному секторі на два порядки менше людей на квадрат дорожнього покриття. А ремонтують в приватному секторі доріг на порядок більше. В результаті роблять зручно десяткам, коли за ті ж гроші можна було б зробити зручно сотням і тисячам. В дворах будинків яма на ямі десятками років.
14 Червня 2019, 03:09
Товстигу на гілляку!!!! Спаскудив нам район!<br/>Я він спить ще? Як він не гикає кожну хвилину?<br/>Я таких земля носить?<br/>Кожен день його згадую, з ранку до ночі, від заходу до світанку!!!!<br/>Кожного разу як на Відродження виїжджаю.
14 Червня 2019, 14:56
Пишіть побільше їхньої халтури, хай їх за все спитають, громада має знати хероїв і їх вчинки
14 Червня 2019, 22:41
андрію, поверни гроші в державну казну і не підставляй людей.