У Ковелі відбувся Олімпійський день 3260

150 школярів взяли участь в Олімпійському дні бігу у Ковелі.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

12 червня у міському парку відпочинку імені Лесі Українки відбувся Олімпійський день. На урочистому відкритті учасників привітали начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк та головний спеціаліст управління освіти Лідія Заславська

Всі бажаючі мали змогу сфотографуватись з почесними гостями, відомими спортсменами міста, переможцями та призерами чемпіонатів України серед молоді, юнаків і дівчат Едуардом Перевознюком, Тарасом Семенюком, Анатолієм Швораком, Ангеліною Видрич, Вікторією Дячук та Анною Дудкою.

Тренер-викладач відділення легкої атлетики спортивної школи імені Євгена Кондратовича Андрій Михайлюк провів символічний пробіг учасників Олімпійського дня.

Відбулися змагання з легкої атлетики, у якому задіяли 150 школярів.

У змаганнях серед хлопчиків 1- 2 класів переміг Олександр Головей (школа № 3), другим став Родіон Кислюк (школа № 9), третім – Євген Михалевич (школа № 8).

У дівчаток першою фінішувала Софія Фенік (школа № 7), друге місце у Єви Жук (ПУМ), третє – Анни Пекори (ПУМ).

Серед хлопчиків 3-4 класів перемогу здобув Дмитро Юхимюк (школа № 1), друге місце у Матвія Паливоди (НВК № 13), третє – Артема Войтюка (школа № 1).

У змаганнях дівчат перемогла Аня Дудік (школа № 3), друге місце посіла Іванна Вознюк (школа № 3), третє – Христина Терещук (ПУМ).

Серед хлопчиків 5-6 класів переміг Владислав Головей (школа № 3), друге місце у Владислава Варакути (школа № 8), третє у Івана Потапчука (міська гімназія).

У дівчаток перемогу святкувала Уляна Степанюк (школа № 11), друге місце у Ані Ридзи (міська гімназія), третє здобула Єлизавета Першикова (школа №7).

Серед дівчат 7-8 класів перемогла Катерина Літвінчук (міська гімназія), друге місце у Христини Павлючик (міська гімназія), а серед хлопців переміг Дмитро Полуектов (школа № 3), другим став Нікіта Цюх (село Вербка), третє здобув Володимир Киричок (школа № 3).

Всі переможці та призери змагань отримали грамоти, сувеніри та солодкі призи.