Ковельські зоозахисники заявляють про масові отруєння собак у місті

15 Червня 2019, 11:44
Ковельські зоозахисники заявляють про масові отруєння собак у місті 5257
Ковельські зоозахисники заявляють про масові отруєння собак у місті

За останні два тижні у Ковелі померло 10 собак від невідомого препарату. 

Про це повідомляється на сторінці «Kovel Animals» у Facebook.

У зв'язку з масовими отруєннями собак у місті специфічним препаратом, активісти опублікували алгоритм порятунку тварин у цій ситуації.

Ознаки отруєння у собаки:

  • Собака збуджена, часто дихає, рот і язик вогняно-червоні, температура сильно підвищена, зіниці розширені;
  • У собаки може бути рвота, піна з рота;
  • Конвульсії, судоми.

При даних симптомах негайно звертайтесь до лікаря, важлива кожна хвилина, собаку можна врятувати навіть на стадії судом. Якщо можливості доставити тварину до лікаря немає, необхідно швидко розпочати антидот-терапію:

  1. Вітамін В6 (піридоксин) на кожні 10 кг ваги 10 ампул вітаміну (собака 20 кг- 20 ампул і тд.) Одночасно 5 ампул в кожну лапу. Через 15 хв.(якщо тварина більше 10кг і потребує більшої дози) повторити введення;
  2. Анальгін 0.5 мл + димедрол 1 мл на кожні 10 кг ваги;
  3. Тіотриазолін 1мл на 10 кг ваги;
  4. Випоювати препаратом «Атоксіл», щоб блокувати подальше всмоктування отрути.
Коментарі
15 Червня 2019, 15:03
Зоозахисники це добре. Але чи є добре коли бродячі собаки бігають зграями по місту, кидаються на автомобілі, що рухаються та гавкають на людей? Що пропонують зоозахисники робити в цьому випадку?
15 Червня 2019, 15:25
Я пропоную, щоб такі я Ви невикидали тварин на вулицю!!! Тоді їх буде набагато менше
15 Червня 2019, 15:31
А я пропоную щоб кожен зоозахисник замість того щоб триндіти забрав собі по собаці з вулиці.
15 Червня 2019, 19:32
Підтримую 125 і 927 ! Заберіть собак і тримайте їх у себе вдома ! Чому вони повинні кидатись і гавкати на перехожих?
15 Червня 2019, 19:42
Зоозахисники не триндять, як дехто собі пише, а щоденно допомагає тваринам, яких "добрі" Ковельчани викинули на вулицю, бо мабуть гноївки куди викидають цуценят і кошенят вже зайняті трупами тварин!!! Бо ж про стерилізацію не чули і не грошей шкода. .... А тоді бідкається Ковель за що нам те лихо, за що та негода, за що ті біди ...А то шановні бумеранг, за ваші вбивства!!!
15 Червня 2019, 21:55
То Гергеша травить сама бачила
16 Червня 2019, 00:33
А з чого Ви взяли, що я викидаю тварин на вулицю? Напевно з власного досвіду...
16 Червня 2019, 01:46
А що робити тим, хто не викидає собак на вулицю, але боїться собачих зграй?
16 Червня 2019, 10:22
Зоозахисники звертайтесь до центральної влади , щоб був такий закон як у німеччині по тваринам, доречі у Ковелі було виявлено тварини з Луцькими чіпами?!?
16 Червня 2019, 13:21
Если взять статистику, сколько людей причинило другому человеку не удобств (я уже не говорю о физических), то собака окажется самым безобидным существом на свете, скажу больше даже самым прекрасным. Я считаю что те люди которые обращают внимание на гавкающую собаку, просто винят ее во всех своих бедах.( Природа у собаки лаять) Некоторые здесь пытаются оправдать варваров которые травят животных, при этом забывают откуда они взялись на улице, может не стоить винить во всем собак, которые просто хотят жить, даже если вы не хотите ее накормить и напоить, просто пройдите мимо, благоразумней просто пройти мимо, и не истекать желчью . В цивилизованном обществе есть такие слова как гуманность, доброта, человечность. Ведь мы себя считаем людьми, а не варварами, не правда ли. Так давайте будем людьми, и поверьте мир изменится во круг нас. Только любовь, благоразумие может спасти мир. Задумайтесь на секунду. С праздником ----<br/>Пусть сегодня Бог откроет, Все, что связанно с любовью: Понимание, надежду, Море слов приятных, нежных, Состраданье, доброту, Воплотит твою мечту. Жизнь пускай устроится В День священной Троицы
16 Червня 2019, 19:07
Жаліти собак, це добре, але про людей теж не забувати. Приблизно 200000 за рік вбивається маленьких українців через аборт. Море невинної крові- це прокляття для нашої країни.
19 Червня 2019, 18:19
в ковелі побільшало бродячих собак. напевно з інших міст привозять .усі з чіпами на вушках. теж шкода тварин . але коли ідеш і зграя біжить страшно.