Як у Ковелі відкривали басейн для діток

16 Червня 2019, 18:00
У Ковелі відкрили басейн для діток 8449
У Ковелі відкрили басейн для діток

У колишній Ковельській залізничній лікарні відновили бальнеологічне відділення.

Про це повідомляє благодійний фонд «Позитивна взаємодія». 

Тут функціонує басейн та сауна. Також є висхідний і нисхідний душі, душ Шарко, підводний гідромасаж, циркулярний душ. У час поза лікувальними процесами у відділені проводяться заняття з дітками та їх реабілітація.

«Було приємно спостерігати позитивні емоції дітлахів, з якими почали професійно займатися у басейні Сергій Панасюк та вихователь-фізкультурник Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сергій Костючик », – повідомив Віктор Мовчан у своєму дописі в Facebook.

 





Коментарі
16 Червня 2019, 23:47
Так скільки грошей потрібно на утримання басейну на рік? Не меньше три- чотири мільйони гривень. Де ви будете брати гроші? Не робіть з народу дурнів. Обласна рада повинна закрити нікому не потрібну поліклініку. Як говорять, поєзд ушол.
17 Червня 2019, 03:03
Ось такі в нас люди, краще хай закриють ніж розвиваються і роблять реконструкцію. А відкриють якісь олігархи для себе щось... залізнична поліклініка має досить гарних лікарів. Рекомендую кому потрібно туди звертатись, а також попробуйте записатись на ті процедури, які відкрили можливо зміните думку. Шкода що в нашій державі замість того щоб порадіти що в людей щось налагоджується, так відразу один негатив. Сором за нас всіх ...
17 Червня 2019, 14:27
Дід карпо це та людина яка буде горіти в пеклі і всеодно кричати закрийте вікна бо холодно<br/>Вже та їбола надоїла
18 Червня 2019, 01:13
Як можна записати дітeй на басeйн і які потрібно докумeнти (бумаги)зібрати. Можливо є контактний тeлeфон?
18 Червня 2019, 02:12
За ці кошти що витрачатимуть на ванну, як ви кажете бальнеологічне відділення. можна прооперувати сотню хворих на серце.( шунтування, заміна клапана ) онкохворим скільки можна б зробити хіміетерапію я думаю що до 300 хворим. Це все за один рік. Що в Ковелі немає басейна. Спортивний комплекс с двома басейнами. Ідіть і працюйте я думаю що міська рада вас підтримає. Совки ви нікчемні....