Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На прийомі у голови Ковельської райради побував міський депутат
На прийомі у голови Ковельської райради побував міський депутат

На прийомі у голови Ковельської райради побував міський депутат

14:00 19.06.2019
1189

Голова Ковельської районної ради на особистому прийомі вислухав депутата міської ради.

Про це йдеться на офіційній сторінці Ковельської районної ради у Facebook.

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Ковельської районної ради Андрія Броїла. 18 червня 2019 року він провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Під час особистого прийому відвідувачі порушували питання житлової політики, діяльності місцевих органів влади, захисту прав дітей, соціальної політики та соціального захисту населення, охорони здоров’я, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян.

По завершенню прийому Андрій Петрович наголосив керівникам відділів Ковельської районної ради на необхідності контролю за перебігом вирішення кожного питання, з яким звертались жителі Ковельщини.

На фотознімку з прийому громадян можна побачити Андрія Броїла та депутата Ковельської міської ради Володимира Косцьов’ята, перед яким на столі лежать документи. Однак, про що саме говорили очільник представницького органу району та міський депутат – не повідомляється.


Коментарі

Тож

19:03 19.06.2019

І повідомляти не потрібно! Всі й так розуміють, що міський депутат хоче знати які роботи виконуються на місці поховання ковельчан та військовополонених на землях району. Про це вже стільки писалось, говорилось, а влада нічого не робить, а пісок потихеньку з Вербсього кар'єру, мабуть, по цей час вивозять.

Знайомий

23:34 19.06.2019

Про що говорить даний депутат і чого хоче тяжко зрозуміти і присутнім.

21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин