Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельські школярі здобули перемогу на фестивалі «Нащадки козацької слави»
Ковельські школярі здобули перемогу на фестивалі «Нащадки козацької слави»

Ковельські школярі здобули перемогу на фестивалі «Нащадки козацької слави»

18:00 20.06.2019
549

Ковельчани здобули перемогу на обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів «Нащадки козацької слави».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

З 10 по 12 червня на березі озера Соловичі Турійського району відбувався третій обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави».

Це доволі цікаві та водночас складні змагання серед збірних команд юнаків і дівчат 5–10 класів. Вони включають в себе вправи на спритність («човниковий» біг); швидкісно-силові (стрибки у довжину з місця); силу (перетягування линви, юнаки); стрибучість (стрибки зі скакалкою, дівчата); естафету; орієнтування на місцевості.

Крім того, потрібно було проявити свої знання з історії козацтва. Наше місто на цьому фізкультурно-патріотичному форумі, в якому брали участь 22 колективи з усіх міст та районів Волині, представляли переможці міського етапу – команда НВК №13-колегіум.

Була запекла боротьба за перемогу. У конкурсі знавців історії ковельські школярі стали третіми, а в перетягуванні линви наші козаки посіли четверте місце.

Та основні перипетії відбувалися другого дня. Стрибки у довжину з місця наша команда виграла беззаперечно – весь п’єдестал пошани за нами: Вадим Лябук ( І місце); Петро Найдюк ( ІІ); Тарас Хитрик ( ІІІ).

У стрибках через скакалку дівчата посіли друге місце. «Човниковий» біг 4х9 м. – восьме. В естафеті команда фінішувала другою. Зрештою, як з’ясувалося пізніше, другий день змагань і став вирішальним.

На третій день було орієнтування на місцевості. Втім, на загальний результат цей вид не впливав, тому що йшов поза конкурсом. Таким чином, в результаті напружених триденних баталій, перемогу здобула команда міста Ковеля, ІІ місце – у представників села Підгайці Луцького району, ІІІ – села Мерва Горохівського району.


Коментарі
23 серпня
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин