Від «Слуги Народу» по Ковельському округу балотується лучанин

22 Червня 2019, 14:46
Лев Андрій Миколайович 8727
Лев Андрій Миколайович

У народні депутати України від Зе-команди на Ковельщині балотується мешканець міста Луцька.

На офіційному сайті президентської партії «Слуга Народу» оприлюднили прізвища своїх кандидатів у депутати в мажоритарних округах на позачергових виборах до Верховної Ради України.

По Ковельському одномандатному виборчому округу № 21 від цієї політичної сили балотується лучанин Лев Андрій Миколайович.

Згідно даних на сайті, він народився 1 квітня 1983 року в селі Довгів Горохівського району Волинської області. Навчався у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки на історичному факультеті, а потім – на факультеті післядипломної освіти (юридичне відділення). Військовослужбовець Збройних сил України.

Читайте також: ЦВК зареєструвала кілька ковельчан кандидатами у нардепи

Коментарі
22 Червня 2019, 18:28
Дуже сильний кандидат. Серйозна конкуренція Івахіву
22 Червня 2019, 19:18
Депутати у комуфляжі під гаслами "він був в АТО" НІЧИМ себе у Верховній Раді не проявили.
22 Червня 2019, 21:18
якщо хоч одного порохобота до виборів не посадять, я взагалі за ЗЕ команду голосувати не буду. Його обирали в надії, що порохоботи понесуть заслужене покарання. Володя казав пороху на дебатах- Я ВАШ ВИРОК!!!!. Ну й що. Вся банда на свободі і спокійнісінько вивозить свої манатки за кордон. Мені здається, що команда ЗЕ, це вдало розіграний проект порохобота. запудрили людям голови. А в кінці буде пшик. Так що у народа ще є час розібратись хто є хто. І знову в плітиці історики, юристи, судді, прохиндеї. А де ж економісти, люди від верстата, доярки, комбайнери?
23 Червня 2019, 09:37
А що, в Ковелі своїх кандидатів бракує? Кіндер, Товстига, Пікінес. Є з кого обирати. Сунуть нам тут іногородніх панімаєш.
23 Червня 2019, 13:19
На@ іг там ті атошники,вже там був голожопий Гаврилюк,Семенченко,та інші. Крім власного збагачення нічого не робили.
23 Червня 2019, 14:33
який з нього кандидат