Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельчани розповіли місцевій владі про гі*но, яке розноситься по місту

13:40 03.07.2019
2424

Мешканці вулиці Драгоманова, які роками потерпають від смороду каналізації, просять керівництво міста розв’язати цю проблему.

На останній сесії Ковельської міської ради до мікрофона вийшли кілька жителів з вулиці Драгоманова, які розказали про свою біду: два з половиною роки тут стоїть нестерпний сморід з каналізації на проїжджій частині дороги. Біля каналізаційного люка вже неодноразово провалювався асфальт. У дірку на дорозі хтось навіть встромив палку, щоб водії та пішоходи були більш уважними.

Кажуть, ніби один підприємливий чоловік побудував неподалік на своїй приватній території склад, причому на колекторі. Після цього і стоїть на вулиці смердота. Мешканці прилеглих житлових будинків постійно звертаються зі скаргами до Ковельського водоканалу, машина якого приїздить регулярно, викачує каналізаційні стоки, але ж це не розв’язує саму проблему.

Ось і вирішили люди прийти на сесію міської ради. Вони говорять, що за ці кошти, які витрачаються на бензин машини з водоканалу, можна було вже побудувати колектор.

«Наше гімно потім витікає на бульвар Лесі України, тече воно далі до вокзалу, на Привокзальну площу. Ми те гімно розносимо по Ковелю і по всій Волинській області. І воно тут ще є – в цих кімнатах і по всьому «Білому» домі. Будь ласка, зверніть увагу на ту вулицю Драгоманова. Дайте гроші і збудуйте те, що належить збудувати», – емоційно мовив до ковельського мера Олега Кіндера один з мешканців вулиці.Читайте також: 36 разів за тиждень забивалася каналізація в Ковелі

Коментарі

ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

17:25 03.07.2019

Ви ж подивіться, що цю каналізацію зробив власник цього "непримітного" будиночка з порушенням технічних норм. так нехай доведе все до толку. і не буде запаху. При чому тут міська влада, хіба що примусово заставити власника зробити каналізацію належним чином.

Крахобор

19:22 03.07.2019

а міська влада при тому, що акти вводу в експлуатацію об"єкта за хабар. Не вірите? Підіть на вулицю Стуса і запитайте мешканців будинків скільки вони відвалили балаку за те, що він дозволив приблизити їм паркани до проїзджої частини аж на 3-4 метри. Тим самим збільшився розмір земельної ділянки. Не вірите? підіть переміряйте ділянки в будинках навпроти молитовного дому. Там ділянки не по 600 кв. м а по 800. Так самой і у цьому випадку. тільки гроші вже бере не Балак а його правонаступник і учень.

Власник до яяяяяяя

14:20 07.07.2019

А до чого тут власник ? Каналізація на балансі у водокпналу , а в міської влади потрібно запитати, хто віддав земельну ділянку під забудову, де знаходився колектор. і цей колектор під час будівництва пошкодили забудовники.В тому причина

Місцевий

14:26 07.07.2019

Шановний"я", мабуть, живе в палатці.а якщо живе в квартирі і в нього якісь проблеми чи з водою,чи з світлом,чи кпналізацією відразу все робите за свої кошти??????людина з такою назвою,бо це не ім,я("я)точно так робить,все за свої гроші.,

23 серпня
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин