У Ковелі змагалися старші волейболісти

04 Липня 2019, 18:00
1617

На спортивних майданчиках на набережній відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловічих команд у двох вікових групах до 40 років та 40 років і старших.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У турнірі брали участь 5 команд: «Терапевт», «Волошки», «Сонечко», «Пожежник», «Локомотив» та 6 команд ветеранів: «Локомотив», «Садівник», «Пляж», «Рибак», «Брат» та «Локомотив - 2». Змагання проводили на двох майданчиках по коловій системі.

За результатами змагань (до 40 років) перемогу здобула команда «Сонечко» (Віктор Дручик та Олег Перов), ІІ місце посів «Пожежник» (Вадим Грек та Андрій Домарецький), ІІІ – «Локомотив» (Сергій Забалуєв та Віктор Дручик).

Серед ветеранів перше місце виборола команда «Рибак» (Олександр Шматюк та Анатолій Шворак), друге – у команди «Локомотив» (Валерій Гарбар та Віктор Ромашук), ІІІ — у волейболістів «Пляжу» (Валентин Січкар та Андрій Григола).

Команди переможців та призерів нагородили грамотами і медалями, а переможців – кубками.