Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельська ОВК залишила без розгляду подання кандидата від «Слуги народу»
Ковельська ОВК залишила без розгляду подання кандидата від «Слуги народу»

Ковельська ОВК залишила без розгляду подання кандидата від «Слуги народу»

11:00 08.07.2019
1162

ОВК №21 відхилила кандидатури до складу ДВК кандидата Андрія Лева від «Слуги народу».

Таке рішення ОВК прийняла під час засідання 4 липня. Розгляд «пакету документів» від кандидата виборча комісія винесла окремим питанням, яке члени комісії обговорили під час засідання, – пише Громадянська мережа «ОПОРА».

Секретар окружної виборчої комісії №21 Світлана Верчук (Ліберальна партія України) наголосила на тому, що це питання потребує детального обговорення, оскільки з поданням кандидата Андрія Лева є юридичні нюанси.

«До пакету документів він надав нотаріально завірену довіреність, що кандидат в народні депутати Лев Андрій Миколайович доручає громадянину Приступі Ігорю Миколайовичу подати подання для реєстрації до складу ДВК. Відповідно до частини 4 статі 28 Закону України «Про вибори народних депутатів України», де саме конкретизують осіб, як мають право вносити подання до складу дільничних комісій… Подання від кандидата у народні депутати вносить кандидат безпосередньо або довірена особа. Тому, якщо цитувати закон, дві особи мають право вносити подання», – повідомила секретар комісії Світлана Верчук.

Вона зауважила, що під час подання на сайті ЦВК жодна особа не була зареєстрована довіреною особою Андрія Лева, тож відповідно, мав право подавати документи лише кандидат. Згодом стало відомо, що комісія телефонувала в ЦВК, аби дізнатися, чи дійсно немає зареєстрованих довірених осіб, де цю інформацію підтвердили. Згодом секретар розповіла, що особа, яка подала документи, повідомила, що кандидат перебуває у лікарні, однак підтверджуючих документів не подала. Тож комісія після нетривалих дискусій залишила без розгляду вказане подання як таке, що подане не суб’єктом виборчого процесу.

Таке рішення виборчої комісії означене в постанові ОВК №8 «Про залишення без розгляду подання щодо складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та сеціальних виборчих дільниць від кандидата у народні депутати України Лева Андрія Миколайовича» від 4 липня.

«Окружна виборча комісія постановляє: подання щодо складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та сеціальних виборчих дільниць від кандидата у народні депутати України Лева Андрія Миколайовича залишити без розгляду», – йдеться у постанові.

Рішення про відхилення кандидатур до складу ДВК за поданням інших суб’єктів комісія не приймала.

Коментарі

Яке коріння, таке й насіння

19:46 08.07.2019

Такий же клоунарик...

18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин