У Ковелі відбувся тенісний турнір на кубок «Інтарсіо»

09 Липня 2019, 17:11
У Ковелі відбувся тенісний турнір на кубок «Інтарсіо» 3615

На тенісному корті, що на вулиці Кияна,40, відбувся турнір з тенісу на кубок «Інтарсіо» серед чоловіків.

У турнірі взяли участь 13 спортсменів, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

10 учасників в одиночному розряді розподілили на три групи, в яких змагалися за круговою системою. Переможці двох груп – Валентин Січкар, Олександр Філіпчук, Ігор Приступа та Роман Багінський вийшли до півфіналу. Тут Олександр Філіпчук обіграв Валентина Січкаря, а Ігор Приступа – Романа Багінського.

У боротьбі за ІІІ місце Роман Багінський зумів подолати Валентина Січкаря. У грі за І місце Ігор Приступа не залишив шансів Олександру Філіпчуку.

У змаганнях парного розряду найсильнішими були Юрій Міцура та Олександр Філіпчук, які у фіналі турніру перемогли ветеранів спорту Леоніда
Веремейчука
та Володимира Федорука. А у грі за ІІІ місце Федір Ткачук та Василь Клімовець поступились Валентину Деменюку і Роману Багінському.