Зеленський звільнив очільника Ковельської райдержадміністрації

09 Липня 2019, 17:49
Віктор Козак 13942
Віктор Козак

Президент України Володимир Зеленський звільнив 8 очільників районних державних адміністрацій на Волині. 

Про це йдеться  на офіційному сайті в розпорядженні Президента від 9 липня 2019 року.

Йдеться про:

  •  Розпорядження №93/2019-рп про звільнення А.Харламповича з посади голови Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області;
  • Розпорядження №92/2019-рп про звільнення В.Козака з посади голови Ковельської районної державної адміністрації Волинської області;
  • Розпорядження №91/2019-рп ро звільнення В.Ткачука з посади голови Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області;
  • Розпорядження №90/2019-рп Про звільнення Ю.Гринчук з посади голови Горохівської районної державної адміністрації Волинської області
  •  Розпорядження 89/2019-рп про звільнення Н.Василець з посади голови Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області
  •  Розпорядження №96/2019-р про звільнення В.Голядинця з посади голови Шацької районної державної адміністрації Волинської області
  •  Розпорядження №95/2019-рп Про звільнення О.Василишина з посади голови Турійської районної державної адміністрації Волинської області та №94/2019-рп;
  •  Розпорядження про звільнення А.Бринчука з посади голови Старовижівської районної державної адміністрації Волинської області.
Коментарі
09 Липня 2019, 22:38
ще б кіндера хто раком нагнув
09 Липня 2019, 22:40
Давно пора того брехуна звільнити,позакатував асфальт по районі як кіт посцяв
09 Липня 2019, 23:21
Молодець.Хватет хавать,харя лопнет!!
10 Липня 2019, 00:06
а зря...нармальний мужик був...багато чого для району зробив...
10 Липня 2019, 02:05
Давно пора.Ще б і спільника Гарбаруку С.В. Скільки грошей розкрадено...
10 Липня 2019, 10:49
А Володя молодець. Браво!
10 Липня 2019, 12:26
Скоро я буду очільником
10 Липня 2019, 12:38
Ольга Миколаївна - у вас хтось щось украв? Зверніться у поліцію. Одні диванні політики. Це був найкращий керівник за усі роки. Якщо вам щось не подобається, то є варіант стати і зробити самому!
10 Липня 2019, 13:05
100% один з кращих керівників !!! Не помиляється той , хто нічого не робить !!!
10 Липня 2019, 13:20
Поналожували асфальт разом з Голобським головою, там де і машини не їздять Майдан-Солотвин...(бо звідти родом). А то розвинених сіл гроші не доходили... Мабудь прибутку менше получалось...
10 Липня 2019, 13:23
Носом чую що в Колодяжне піде дальше гроші відмивати. Одне точно добре вміє.
10 Липня 2019, 13:33
Давайте будемо об'єктивно дивитись на факти! За роки правління Козаком не було зроблено ні однієї дороги , ні до Радооина і до Мосора, Борщівки, Попович, Дарівки та ін сіл. Гроші всі теребанив разом з Гарбаруком , школи закрили і потім розказують які вони хазяї і як стадіона заклепали за 5 млн.грн на якому бігати не можна тікі по св'ятам.Який може бути голова РДА коли бухає як кінь з перегаром на роботі і Тьолок*дівчат знімає біля нашого міста. Останнє, що пан Козак зробив це в Озірному закрив школу для пансіонату, ну будемо казати продав!Ггати в шию всю РДА в Ковелі!!Кульцман готов чемодан на Люблинець!Гарбарук , а ти готуй Вазилін, раком будемо ставити чортіл!
10 Липня 2019, 15:36
Начальник Борделя РДА, ти крім того що обісрати когось щось зробив в цьому житті для людей?
10 Липня 2019, 16:42
Для шкіл подавав автобуси .. професійні класи на аибулаторії ліки і нове обладнання .. з тих хто був то найбільше і з толком робив.. всі крадуть але цей хоч ділитися вмів.. поставлять якогось клоуна то і того бачити не будемо
10 Липня 2019, 20:36
100% єдиний очільник , який справді багато зробив для розвитку та кращого життя в селі.Зроблено за ці роки більше ,ніж за всі попередні роки. Велика подяка , Вам, Вікторе !!!! Всім не вгодиш. А завершення одного періоду , відкриває можливості і старт нового!!! Так ,що вперед!!!Ви мудрі,сильні та досвідчені.
11 Липня 2019, 01:24
Приємна новина
11 Липня 2019, 21:49
ВІКТОР К озак-молодець! Дякуємо за працю!
12 Липня 2019, 02:49
Нарешті перший злетів , а тепер забери всіх своїх придурків ,що співають і співали тобі оди.Це дійсно правда - начальник борделя РДА......
13 Липня 2019, 22:03
Начальник Борделя РДА, це на якому стадіоні не можна бігати, а тільки по св'ятах? В Голобах бігаємо щодня без жодних проблем. Як і футбол, волейбол, тренажери і чудова дитяча площадка - все відкрито щодня.