Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі встановили, хто з посадовців складатиме адміністративні протоколи / Фото ілюстративне
У Ковелі встановили, хто з посадовців складатиме адміністративні протоколи / Фото ілюстративне

У Ковелі встановили, хто з посадовців складатиме адміністративні протоколи

15:19 12.07.2019
1297

Виконавчий комітет затвердив список чиновників мерії та комунальників, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Таке рішення прийнято на засіданні виконкому Ковельської міської ради, яке відбулося 11 липня, враховуючи кадрові зміни посадових осіб. При цьому втратило чинність аналогічне рішення виконавчого комітету від 14 червня 2018 року № 186.

Отож, з числа працівників виконавчого комітету протоколи мають право складати: заступниця начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна, заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, начальник відділу комунального господарства Сергій Дудка, начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський, начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко, головна спеціалістка відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи Валерій Мацюк та завідувачка сектору планування та контролю за забудовою територій відділу містобудування та архітектури Марія Приступчук.

Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1: майстер дільниці Олеся Гайдучик, начальник ремонтної служби та внутрішньобудинкового обслуговування мереж Петро Коляда, майстер дільниці Наталія Бондаренко, менеджер (управитель) зі збуту Жанна Бойко, головний інженер Микола Мартинюк, майстер ремонтної служби Олександр Омелянюк, менеджер (управитель) підприємства житлово-комунального господарства Олександр Осмола, майстер дільниці Тетяна Савлук та інженер з охорони праці Ірина Терещук.

Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 2: начальниця технічної дільниці № 5 Антоніна Власюк, інженер по охороні праці Людмила Гарлінська, менеджер зі збуту Олена Дімітрова, бухгалтер другої категорії Інна Мілінчук та начальниця технічної дільниці № 3 Тетяна Римарчук.

Ковельське комунальне підприємство «Добробут»: майстер дільниці зеленого господарства і благоустрою Галина Вержук, майстер дільниці ритуальної служби Галина Нагорова, головний інженер дільниці вуличного освітлення Олександр Сергіюк, диспетчер Володимир Попіка та інженер-енергетик Дмитро Лисковець.

Товариство з обмеженою відповідальністю «К.П. Верес»: заступник директора по комунальному господарству Віктор Дудник, юрисконсульт Наталія Бенесько, економіст Марія Шевчук та майстер Микола Димарчук.

Вищеназвані посадовці мають повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 103-1, 103-2, 104, ч. 1 ст. 106-1, ст. ст. 106-3, 149 – 152, ч. 1 та ч. 2 ст. 152-1, ст. ст. 154, 155, 155-2, 156-1, 156-2, 159 – 160, 175-1, 183, 185-1, 186-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментарі

Правовий нігілізм виконкому - в маси!

16:02 12.07.2019

Відповідно до статті 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Обов’язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.

І скажіть, панове з виконкому, чи зможе жеківська майстриня-прибиральниця коректно збирати докази і складати протоколи про адмінправопорушення, коли вона не є юристом і не має навіть початкових знань у правовій галузі???

І яке взагалі відношення до складання протоколів мають жеки з вересом, які не являються суб'єктами владних повноважень?

Нігілізму

17:04 12.07.2019

Та не переживайте Ви так! Через рік запитаєте у тих перерахованих посадових осіб про кількість складених ними протоколів. Буде складено мксимум один-два.

працівниця ЖЕку

19:04 12.07.2019

Жеки мають саме пряме відношення до складання актів. Саме вони прибирають той срач, який розводять деякі ковельчани. І карати будуть безбожно.

працівниці ЖЕ-ку

00:32 13.07.2019

Ось і вся твоя компетанція у правовій галузі, пані безбожна каральниця-прибиральниця. Навіть протокол з актом переплутала...

18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин