Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Ковельщині ліквідовують Голобську райлікарню № 2
На Ковельщині ліквідовують Голобську райлікарню № 2

На Ковельщині ліквідовують Голобську райлікарню № 2

18:40 12.07.2019
4178

Лікарняний заклад у селищі Голоби, засновником якого є Ковельська райдержадміністрація, перебуває в стані припинення діяльності.

Про цей факт стало відомо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України.

Комунальний заклад «Голобська райлікарня № 2 Ковельського району», засновником якого з 10 вересня 1997 року є Ковельська районна державна адміністрація, перебуває в стані припинення з 6 червня 2019 року. Як зазначається на сайті Мінюсту, кредитори можуть заявити свої вимоги до 7 серпня 2019 року.

Питання ліквідації, очевидно ж, погоджено з керівником Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Олегом Самчуком.

Ліквідатором юридичної особи є перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Роман Кульцман. Крім нього до складу ліквідаційної комісії також увійшли Гнатюк Яна Валентинівна та Михальчевська Галина Павлівна, яка є головним бухгалтером централізованої бухгалтерії Ковельського МТМО.


До речі, згідно ч. 2 ст. 184 Кримінального кодексу України, незаконне скорочення мережі державних і комунальних закладів охорони здоров’я карається штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Коментарі

Зоряна

20:34 12.07.2019

Вже зовсім від жиру бісяться!!!! Закривають все що можна....то так реформи провели....до сраки ваші реформи!! ви подумайте як люди будуть добиратись у "ваш ковель" коли автобус їздить два рази у день, всі ближні села були в Голобах, скоро буде не смт, а просто місце на карті...не говорячи про швидку яка "розсипається" по ваших "автобанах"....
Мали б совість...

зоряні

22:22 12.07.2019

через голоби автобус два рази вдень???

Пересічний громадянин

05:48 13.07.2019

Свинчукам до одного місця ваші пробоеми. Головна задача знищити якомога більше українців і прир цьому не забувати кричати Слава Україні. Це ж іде процес декомунізації. Все що було побудовано для людей ( заводи, фабрики, лікарні , школи мають бути знищені.

зоряні 22:22 12.07.2019

06:52 13.07.2019

а ти пробував їхати хворим в автобусі? Особливо якщо тебе в баранячий ріг скрутило.

Леонід

18:51 13.07.2019

Нічого не зробиш - фінансувати нікому. Району вже, фактично немає, місто Ковель до Голоб відношення немає, область - а що то за така лікарня обласного значення в Голобах? А місцева громада не має коштів утримувати 3-поверхову лікарню з усім персоналом.

Це ще квіточки

19:52 13.07.2019

Після виборів за школи візьмуться.

Громадянка

11:21 14.07.2019

Скажіть а де в людей знайдуться такі великі гроші щоб пролікуватись 14 днів??Чому закривають лікарню яка приймає з усіх ближніх сіла...ніхто не думає за те як лікуватись старшим людям за мізерні пенсії ...Скажіть де взяти кошти якщо звичайний аналіз сечі коштує гроші???Люди схаменіться що ви робите придумайте не тільки за себе

Ярослав

16:37 14.07.2019

Громадянці: А це нікого не цікавить. Ось результат так багато розрекламованої децентралізацій, яка "принесе позитивні зміни громаді", оце перша. Леонід пише що немає фінансування на утримання і це правда, тільки за рахунок яких коштів будуть утримувати порожню споруду ? Все закінчиться як з Голобським ПМК, все буде розграбоване і зруйноване.

Леонід

17:50 14.07.2019

Громадянка, та якраз "де взяти гроші" - це основне питання. Де взяти гроші хоча б на зарплати (колись в цій лікарні було 150 працівників)? А на опалення, а на ремонти, а на безкоштовні аналізи і інші обстеження? Хто даруватиме щомісяця гроші на все це? Якби хто знайшовся, ніхто б не відмовився, але це мільйони щомісяця. От, і скорочують.

Леонід

22:41 14.07.2019

Ярослав, в порожній споруді роздадуть квартири, в першу чергу лікарям амбулаторії, також споруду можна здавати в аренду під магазини і офіси - і вона приноситиме прибуток, а не тільки затрати. А можуть і просто розпродати, на жаль. Хоча головне, щоб не розпродали за копійки, як це робилось при попередньому голові селищної ради - той продавав за такі ціни, що покупці просто здавали куплене на металолом і вже отримували вдвічі більше, ніж заплатили. Очевидно, в такій продажі комусь була особиста вигода, але явно не народу.

КОВЕЛЬЧАНКА.

13:15 15.07.2019

Ганьба керІвництву Голобської громади на чолі із Сергієм Г., ганьба попередньому селищному голові, а тепер заступнику голови РДА Аркадію С. за такі дії, за таку бездіяльність. Назвіть, що вами збудовано (крім доріг - здогатайтесь чому саме дороги будуються в Голобській ОТГ), а знищено дуже багато. Тепер добрались і до лікарні. Ви ж зовсім нічого не зробили, щоб зберегти Голобську лікарню, невже вам, як голобчанам не соромно?

Леонід

22:19 15.07.2019

Ковельчанка, а що можна зробити, коли на лікарню треба кілька мільйонів в місяць? В бюджеті громади таких сум точно немає, хто має давати їх: місто Ковель, Луцьк чи неіснуючий район? При тому, що скорочення сільських лікарень - політика держави, починаючи з Києва. При цьому, правда, розширяються пункти швидкої допомоги, їх роблять густішими, їздять вони тепер не тільки в свій район, а будь-куди, куди треба, в Голоби можуть з Ковеля приїхати, з Переспи і т.д. Дороги зараз якраз кращі, ніж 20 літ тому, доїзд до сіл і довіз із сіл до Ковеля теж вже простіший.
І це світова практика. Із Польщі, із США, коли медики із Корпусу Миру бачили наші сільські лікарні, то були в шоці: "У вас така багата держава, ви маєте фінанси на 3-поверхові лікарні в селах!" Вони собі такого не можуть дозволити.
От, біда, що навіть денний стаціонар закрили. Він не таких вже і коштів потребує - ставка медсестри та по пів ставки санітарки і лікаря. Це вже перебор. А лікарні - нікуди не дінешся, мусово закривати по селах.
Крім того, в селах зараз просто неможливо надати таку допомогу, як в містах. Де в селі взяти МРТ, якщо його ціна - кілька мільйонів доларів, де взяти різні рідкі аналізи, які часто потрібні негайно (наприклад, при інфаркті міокарду), де взяти стентування при інфаркті, яке реально рятує людей від подальшої інвалідності і т.д.? В селах цього просто бути не може, тому зараз часто "швидка" везе людей прямо в Ковель чи Луцьк. Інше питання - хронічні хворі. Але навіть для 5-10 ліжок треба тримати круглодобовий пост, а це 5 медсестер і санітарок, треба кухня, треба пральня і т.д. Це все затрати, які село не потягне.
Тому, як не прикро, але якщо скорочують ліжка в Голобах, але розширяють в Ковелі, то це нормально. А якщо ж в Ковелі нічого не збільшують - оце вже біда. Як там насправді, не знаю.
А реальний вихід, якщо хочеться лишити лікарню - скидатись кожному жителю по 200-300 грн щомісяця - тоді і будуть кошти. Бо більше їх селу ніхто не дасть. Стануть люди так робити? А, ніколи, навіть якби ті наші зарплати і пенсії були в кілька раз більші.
І ще, в Голобах збудовано не тільки дороги. Стадіон капітальний, дитячих площадок кілька штук, ремонти школи, які ого-го, які дорогі і інше. Не знаю, хто це фінансував, якими шляхами знаходили кошти, але робилось багато. А, от, на лікарню, на жаль, гроші потрібні не одноразово, а щомісяця і немалі.

Ковельське МТМО

13:59 16.07.2019

Доброго дня! ХОЧЕМО РОЗВІЯТИ ФЕЙКОВІ НОВИНИ, щодо закриття Голобської районної лікарні. Як відомо, Ковельське МТМО є юридичною особою, в структуру якого входить Голобська лікарня. Згідно чинного нового законодавства в одній структурі закладу охорони здоров’я не може бути дві окремі юридичні особи. Таким чином, щоб привести відповідні документи до вимог чинного законодавства, Голобська районна лікарня ліквідовується як юридична особа, а не як заклад. МИ НАГОЛОШУЄМО, ЩО ДЛЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ - ГОЛОБСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ І НАДАЛІ БУДЕ ФУНКЦІОНУВАТИ В СКЛАДІ КОВЕЛЬСЬКОГО МТМО ТА НАДАВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ КОВЕЛЬЩИНИ.
Всі новини, які з’явились на теренах інтернету, щодо закриття Голобської лікарні, як закладу – Є ФЕЙКОВИМИ!!! Гарного всім дня!!

до Ковельського МТМО

09:37 17.07.2019

Шановні, не займайтеся брехнею і не видавайте бажане за дійсне! Журналісти НЕ ПИСАЛИ про "закриття Голобської районної лікарні", вони ПИСАЛИ про закриття комунального закладу «Голобська райлікарня № 2». Ця юридична особа перебуває в стані припинення з 6 червня 2019 року. Є конкретні факти: відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, наказ про створення ліквідаційної комісії на чолі з першим заступником голови РДА. Жодного факту в статті, як і сам заголовок - не спростувати! Не поширюйте брехню! За неї вам ще доведеться відповідати перед правоохоронними органами.

18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин