Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Черги вантажівок у Ковелі: Асоціація міжнародних перевізників намагається врегулювати ситуацію

14:57 23.07.2019
872

Поблизу митного поста «Ковель» фіксують накопичення більше 700 вантажних автомобілів.

Перевізники очікують на видачу одноразових (універсальних) дозволів Польщі на міжнародні перевезення з квоти 2019 року, яка дочасно вичерпується. За інформацією Асоціації міжнародних перевізників України, 9-10 липня у Варшаві відбулось чергове засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. На превеликий жаль, за результатами цього засідання не було досягнуто жодних позитивних результатів щодо збільшення річної квоти дозволів на 2019 рік і кількість отриманих дозволів Польщі на поточний рік залишилась без змін – 160 тисяч штук, з яких вже видали перевізникам 120982 штуки, на 17 липня їх залишок 39018 штук. Про це інформує Волинська митниця ДФС.

У такій ситуації Міністерство інфраструктури України розглянуло питання, пов’язані з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав на черговому засіданні відповідної Комісії. Комісією ухвалено механізми подальшої видачі залишків дозволів Польщі квоти 2019 року, зокрема введення додаткових обмежень. Серед них: оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на АТЗ, здійснювати транзит по території Польщі в напрямках Німеччини, Чехії та польських портів Балтійського моря автомобілями, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище. Квоти наступного місяця будуть видавати одразу ж після підписання наказу Міністерства інфраструктури України про затвердження Протоколу засідання Комісії.

Враховуючи цю інформацію у плануванні своєї роботи, Волинська митниця ДФС звертається до суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності так само заздалегідь планувати логістику міжнародних перевезень та звіряти заплановані маршрути з онлайн-картами функціонування пунктів пропуску через державний кордон на українсько-польській ділянці.

До слова, 23 липня черга на виїзд з України перед МАПП «Ягодин» відсутня.

Коментарі
18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин