Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковель треба відчистити від сміття і вдихнути життя, – авторка «Рагу.лі»
Ковель треба відчистити від сміття і вдихнути життя, – авторка «Рагу.лі»

Ковель треба відчистити від сміття і вдихнути життя, – авторка «Рагу.лі»

19:00 23.07.2019
1424

Авторка «Рагу.лі» Тетяна Микитенко поділилася фотографіями Ковеля.

Світлини вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, після того як видання Район.Ковель виклало новину про те, що я відвідала їхнє місто і зробила фото у вбиральні ресторану, я вирішила, що обмежуватися цим було б якось непристойно. Я відвідала не лише вбиральню! І зараз про це буде короткий фотозвіт, бо мала в запасі лише півтори години. Втім, встигла побачити ще й таке», – поділилася Тетяна у дописі.

Авторка «Рагу.лі» також зазначила, що Ковель їй сподобався, однак місто потрібно відчистити від сміття та вдихнути додаткове життя в деякі із місць.

«В українських містах мені завжди не подобається одне й те ж, а подобається щось особливе. Гадаю, що дуже виправити ситуацію можна розвитком місць для містян, знищенням всього того візуального сміття, яким міста (включно з Києвом) переповнені і бодай найменшими зусиллями спрямованими на збереження уже існуючої інфраструктури. Сподобався мені Ковель, тільки його треба відчистити від сміття та вдихнути додаткове життя в деякі з тих місць, де я була. втім, це так скрізь», – каже Тетяна Микитенко.

А це Шевченко. У Вікіпедії пам'ятник називають найвищим у світі (понад 7 метрів). Я не перевіряла чи це справді так. Стаття у Вікіпедії взагалі сповнена пафосом, зайдіть почитайте - «Під безсмертне шевченкове творіння «Реве та стогне Дніпр широкий», яке майстерно, з піднесенням виконав Волинський народний хор, до підніжжя монумента лягли живі квіти пам'яті і шани». Але менш з тим, парк Шевченка мене здивував тим, що там майже немає дерев і в спекотні дні - це таке собі пекло. Хочеться нагадати, що якщо вже там заклали Шевченків гай, то саме слово «гай» натякає на наявність дерев. Ковель, я в тебе вірю!

Дуже сумно було проходити повз закинуті території, в яких очевидно раніше вирувало життя. І дизайн входу хочеться відмітити окремо. Окомотив) До слова, непоганий неологізм, в українську лягає.


Воскресенський собор на Соборній. Я більше хотіла побачили Римо-католицький костел святої Анни, але туди не втигла. І чого-чого, а храмів у Ковелі достатньо.


У Воскресенському ж храмі окреме враження на мене справив «краткий перечень самый распространенных в наше время грехов». Я фото викладу окремим постом трохи згодом, але якщо коротко, то там є такі гріхи як: принимала участие в конкурсах красоты, купание и загорание в присутствии лиц другого пола, непокорность старшим, не оказывал посильную помощь православной церкви і согрешил холодной бесчувственной исповедью.


Церква нагадує про себе уже на вокзалі. Один локомотив, як бачите, уже нікуди не їде, а другий і не планує зупинятися. Дивовижно співзвучні споруди.


Найбільше в містах я люблю зони близькі до води і тут Ковель мене зачарував.

Хоча ці зони не те щоб дуже адаптовані для того щоб там проводити час. А жаль(

Чийсь локальний «палац»)

Ну і останнє. У Ковелі теж є свій Бенксі)

Коментарі

.

22:08 23.07.2019

та вона ні х...я небачила. люди показали їй місця по ярче!

Стьопа

07:08 24.07.2019

Не всіх дурних війна забила...

ковельчанин

07:27 24.07.2019

ковель потрібно не від сміття очищати, а від бидла

26 серпня
Вчора
24.08.2019
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин