На Відродження у Ковелі будують тротуар з велодоріжкою

04 Серпня 2019, 09:55
На Відродження у Ковелі будують тротуар з велодоріжкою 3791
На Відродження у Ковелі будують тротуар з велодоріжкою

У Ковелі реконструюють вулицю Відродження.

Нині тут будують пішохідний тротуар з велодоріжкою. Роботи виконує ТзОВ «Вишків-Брук», – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Як зазначає начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, підрядник зобов’язався завершити вкладання бруківки оперативно, аби менше створювати незручностей для мешканців.

Будівельні бригади також продовжують працювати на прибудинкових територіях на Грушевського 2 та 4, 40 років Перемоги, 17, Володимирській, 85. Ремонтують дорогу на вулицях 40 років Перемоги (від НВК № 13 до Володимирської), Винниченка. Розпочато підготовчі роботи до проведення капітального ремонту частини вулиці Симоненка.

Читайте також: У Ковелі ремонтують дорогу, яка веде до школи №13

 






Коментарі
04 Серпня 2019, 16:43
пец молодець
04 Серпня 2019, 21:45
Якщо це велодоріжка,то Україна - найкраща країна в світі. Велодоріжку потрібно будувати не разом з тротуаром,бо тоді велосипедисти будуть мішати пішоходам і навпаки,місця ж хватає,чому не відокремити велодоріжку якимись зеленими насадженнями.
04 Серпня 2019, 23:25
Там до цих пір не обладнано пішоходні переходи.
05 Серпня 2019, 06:24
шо ви завжди всім недовольні. радуйтесь шо хоть шось робиться в тому вашому гадюшнику
05 Серпня 2019, 11:26
Ну як не крути, але дійсно в нашому місті роблять шось, молодці!!! Підтримую владу
05 Серпня 2019, 11:29
Як не крути але міська рада дійсно працює для міста, просто наші люди... це одне зло і ненависть, не поважають і тільки вміють критикувати все і всіх!!!підтримую владу!!!
05 Серпня 2019, 13:35
Ти правий, працює. Відмиває твої податки в поті обличчя...
05 Серпня 2019, 16:46
Велодоріжки потрібно не лише на Відродження, а і по всьому місту. У Ковелі надзвичайно багато людей на велосипедах, а інфраструктури нема. Он у Володимирі вже зробили. У Львові місця нема, і то відокремили велодоріжки, як у Європі. Затрати ж майже нульові при вкладанні бруківки, просто треба це враховувати і все, але на порядок підвищить безпеку на дорозі.
14 Серпня 2019, 18:34
Хоч щось роблять на Відродження..