У Ковелі шукають свідків, які бачили як розбили заднє скло автомобіля

04 Серпня 2019, 14:16
У Ковелі шукають свідків, які бачили як розбили заднє скло автомобіля 5467
У Ковелі шукають свідків, які бачили як розбили заднє скло автомобіля

У Ковелі невідомі розбили заднє скло автомобіля.

Про це пише очільниця молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва на своїй сторінці у Facebook

Скло авто розбили у ніч з суботи на неділю, 3 серпня на вулиці Володимирській – 40 років Перемоги, за магазином «Вопак». За інформацію обіцяють винагороду.

«Хтось чув/бачив бійку? Розтрощено заднє скло автомобіля. Будемо вдячні, якщо свідки злочину відгукнуться. Пишіть в особисті повідомлення! Анонімність гарантуємо! Винагороду за суттєву інформацію теж гарантуємо. Поліція заяву прийняла», – написала Людмила у дописі.

 





Коментарі
04 Серпня 2019, 18:07
Чув в три ночі якісь крики що лунали звідти,і ще якісь звуки якто з чогось стріляли схожого на пістолет пневматичний
04 Серпня 2019, 18:47
Я правильно зрозумів: очільниця молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва залишає авто під вікнами на тому, у що перетворився від такого газон? Це така молодіжна ідея?
04 Серпня 2019, 19:10
Чув розмову сьогодні. Денис-по-кличці (ДІНЯ) який живе по вул.Володимирській 85/41 розповідав хлопцю що він вночі це чудонув
04 Серпня 2019, 20:16
Надцять років живу і газоном там ніколи не пахло
04 Серпня 2019, 20:21
До попереднього коментаря. Можеш йому передати що заява написана і нехай чекає в гості копів. Якщо хоче по людськи то нехай на фб напише мені. А тобі за інформацію дякую. Якщо підтвердиться то з мене винагорода. Знайдеш мене в фб.
04 Серпня 2019, 22:03
Звичайно не пахло. І не запахне. Щоб запахло там не треба витолочувати траву.
04 Серпня 2019, 22:28
Це ж яким треба бути бидлом щоб ставити машину на газоні, це теж саме що плювати в ліфті сцяти в підїзді і кидати пакет з мусором під дерево, це тільки нікчемне "сільське" бидло може таке робити. хай радіє що тільки скло побили а не облили бензином і підпалили
04 Серпня 2019, 22:43
Ти, барабан, попав. Тебе миттєво вичислять...
04 Серпня 2019, 23:58
у Вараші за несанкціоновану стоянку автомобілів біля будинків у нічний час - ШТРАФ. Будь-ласка є стоянки , туди і місце , а то потім слюні пускають , шукають .
05 Серпня 2019, 13:08
То ти барабан попав на пару тисяч грн.
05 Серпня 2019, 13:12
Ти шо не розумієш шо там газону НЕМАЄ! Там самий щебінь і нічого там ніколи не росло. Іди краще пали машини тим хто ліс вирубує, а не сидиш тут угражаєш і вийожуєшся.
05 Серпня 2019, 13:21
респект і уважуха тому, хто це зробив. Може бидло буде знати де можна машину ставити. вже всі травніки засрали. Слідуючий раз ще й перевернуть
05 Серпня 2019, 13:33
Скло тріснуло від перепадів температури
05 Серпня 2019, 13:39
через таких зубарєвих там ніколи не буде газону, який його й зробили
05 Серпня 2019, 14:51
Я так думаю, що це було попередження. Далі буде- парети
05 Серпня 2019, 16:19
Прямо зараз стоїть там 3 авто. Вперьод ідіть перевертайте.
05 Серпня 2019, 16:25
Для цього є охороняемі автостоянки. І чого ставити авто на пішохідній дорожці?
05 Серпня 2019, 16:28
Потрібно ставити на овтостоянку, а не на пішохідній доріжці!
05 Серпня 2019, 18:09
Там не пішохідна доріжка і не газон.
05 Серпня 2019, 22:37
Для всіх силюків васюнів колхозників які пишуть що там немає газону. - із за таких недоумків які ставлять там свої машини того газону ніколи і не буде, тварюки схожі на власника цієї підбитої машини виїздили той газон ще в той момент як він там мав прорости і який там певно що ріс тому тепер хай д'спочатку подумає своєю дупою перш ніж ставити на газоні чи то тротуарі своє авто.
05 Серпня 2019, 23:51
Цікаво... : - а що там? Можливо спеціально відведене місце для таких ось жебраків і злиднів що на машину заробили, а за стоянку з охороною жаба давить заплатити. )))
06 Серпня 2019, 00:11
для бидла першкод немає ніде. Воно не розуміє що таке пішохідна доріжка чи газон. бидло тільки бачить там місце для стоянки свого лаха.
06 Серпня 2019, 00:53
То все приїзжі цигани
06 Серпня 2019, 19:29
Ну то шо ви зелені патріоти, ідіть і перевертайте, паліть, бийте стьокла, ше яку херню робіть з тими машинами щоб не ставили, всеодно вас здадуть з потрохами і заплатите не за ремонт того авто, а повну ринкову вартість. І на майбутнє! Запам’ятайте, газон повинен бути загородженим! Тоді ніхто і ставити не буде свої велосипеди під деревами.
06 Серпня 2019, 21:49
Ага трьох метровим парканом. . . <br/>Бидло воно і в африці бидло
06 Серпня 2019, 21:57
В Києві давно вже палять десятками машин за ніч
07 Серпня 2019, 14:51
прийде час і будете боятись навіть на хвилину залишити машину в невстановленому місці. Зразу буде-БАХ!!!!! БАБАХ!!!!